دیدوگرام در استخدام ادمین اینستاگرام به شما کمک می‌کند

ادمین شدن یکی از پرطرفدار ترین و جذاب ترین شغل های این روزها است. بازار کار ادمینی بسیار پر تقا ضا است و هر فردی که پیجی دارد و به دنبال افزایش درآمد از طریق آن است، به یک ادمین حرفه ای نیاز دارد. ادمینی تمامی ویژگی های یک شغل ایده آل را دارد. شما می توانید در خانه کار کنید، به صورت پاره وقت، تمام وقت، دورکاری و حضوری مشغول باشید، به تجهیزات خاصی نیاز ندارد و فقط یک گوشی موبایل میان رده برای شروع کافی است، و خیلی زود می توانید مهارت هایش را یاد بگیرید و وارد بازار کار بشوید.

اما اگر ادمینی را می خواهید به عنوان شغل خودتان انتخاب کنید، باید کار پیدا کردن را هم جدی بگیرید. در هر صورت شما قرار است وقت بگذارید و مهارت های ادمینی را آموزش ببینید و قرار است از این مهارت ها به درآمد برسید. بنا بر این باید همه تلاش خودتان را بکنید که بتوانید تا بتوانید کارفرماها را متقاعد کنید که با شما همکاری کنند.

در ادامه به شما می گوییم که برای استخدام شدن به عنوان ادمین، چه کارهایی را باید انجام بدهید. همچنین اولین و تنها سامانه آموزش و کاریابی ادمین های اینستاگرام یعنی دیدوگرام را به شما معرفی می کنیم.

دیدوگرام

برای استخدام شدن به عنوان ادمین، باید مهارت داشته باشد

به صورت کلی شما به ۲ مهارت برای ادمین شدن نیاز دارید. مهارت اول کار روی اینستاگرام و مهارت دوم تسلط به تولید محتوا است. در ادامه هر کدام از این مهارت را بیشتر توضیح می دهیم.

مهارت اول: تسلط کامل بر اینستاگرام

اولین مهارتی که به عنوان ادمین باید یاد بگیرید و از شما انتظار می رود، این است که زیر و بم اینستاگرام و امکاناتی که دارد را به خوبی بشناسد. یک ادمین حرفه ای باید همه بخش ها و نکات فنی اینستاگرام را به خوبی بشناسد و با آپدیت‌های جدید هماهنگ شود. به صورت کلی ادمین باید بداند در پست، استوری و ریلز چه امکانات و ابزارهایی وجود دارد که به جذاب تر شدن محتوا کمک میکند.

همچنین یک ادمین باید بداند که چگونه می‌توان ریلز گذاشت و تنظیمات پست را به خوبی بشناسد. به عبارتی دیگر، باید قسمت‌های مختلف اپلیکیشن اینستاگرام را از بر باشد. بتواند تنظیمات حساب کاربری را اعمال کند، بخش اینسایت را به خوبی بشناسد تا بتواند تحلیل های درستی از روند رشد و افول پیج ارائه کند، تنظیمات و امکانات دایرکت را بلد باشد و بتواند به صورت خلاصه، مسئولیت تمامی بخش های یک پیج را بر عهده بگیرد.

همه این‌ها مسائل فنی اینستاگرام بود. اما کار ادمین اینجا تمام نمی شود. مسئله مهم‌تر این که ادمین باید بداند رشد پیج در اینستاگرام به چه صورت اتفاق می‌افتد. یعنی بداند الگوریتم‌های اینستاگرام چگونه کار می‌کنند و با تغییرات آن هماهنگ باشد. همچنین باید بداند که اکسپلور چگونه کار می کند و چه کارهایی باید انجام دهد تا تعامل پیج بالا رود. علاوه بر این، باید بداند که چگونه می شود با تبلیغات یک پیج را رشد داد. یک ادمین حرفه ای باید همه تلاشش را بکند تا با کمترین هزینه ممکن، بیشترین میزان فالوور را به پیج اضافه کند.

استخدام شدن به عنوان ادمین

مهارت دوم: تولید محتوای جذاب و موثر

همه چیز اینستاگرام تولید محتوا است. یک ادمین تولید کننده حرفه ای محتوای پست و استوری باید بتواند با توجه به موضوع هر پیج، پست استوری و ریلز طراحی و تولید کند. با توجه به موضوعی که یک پیج دارد و هدفی که کارفرما دنبال می کند، طراحی و تولید محتوا می‌تواند به صورت بنری یا ویدیویی باشد. همچنین برخی ادمین‌ها می‌توانند مجری‌گری کنند و خودشان برای ارائه محتواها یا معرفی محصولات جلوی دوربین بیایند. برخی هم می توانند بلاگر یک پیج شوند و در مورد محصولات و خدمات آن جلوی دوربین محتوا ارائه دهند.

استوری اینستاگرام هم مهم‌ ترین جایی است که می ‌توانیم با مخاطبان تعامل داشته باشیم. علاوه بر اهمیت برقراری تعامل سازنده با مخاطبان، معمولا فروش هم در استوری اتفاق می ‌افتد. بنا بر این مهم است یک ادمین بتواند استوری ‌های جذابی تولید کند که هم بتوانند مخاطبان را درگیر کند و تعامل پیج افزایش پیدا کند، هم با فراخوان عمل‌های مناسب بتواند مخاطبان پیج را به دایرکت بکشاند.

برخی از ادمین‌ها هم می‌توانند برای کمپین‌های یک پیج، بنر و موشن‌گرافی تولید کنند که استفاده از آن ها تاثیر بیشتری در فروش شما میتواند داشته باشد. البته معمولا تولید موشن گرافی، هزینه بالاتری نسبت به سایر محتوا ها دارد. نوشتن کپشن های جذاب و هشتگ گذاری اصولی هم بخشی از فرایند تولید محتوای پیج اینستاگرام به حساب می‌آید.

همانطور که بار ها گفتیم، ادمینی یک شغ پر طرفدار و پر از متقاضی است. تا جایی که شما حتی در همین سایت دیوار هم کلی آگهی برای استخدام ادمینی مشاهده می کنید. اما این سایت ها عمومی هستند و معمولا بهترین فرصت های شغلی در پلتفرم هایی پیش می آید که به صورت تخصصی در یک حوزه فعالیت می کنند. در اینجا، اولین پلتفرم اختصاصی پیدا کردن ادمین های حرفه ای اینستاگرام یعنی دیدوگرام را به شما معرفی میکنیم.

دیدوگرام تنها سایت اختصاصی برای پیدا کردن آگهی های استخدامی برای ادمین ‌ها است. اگر ادمین هستید، کافی است در دوره‌ آموزش ادمینی اینستاگرام این مجموعه شرکت کنید و با یادگیری کامل و تخصصی مهارت‌ های ادمینی پیج اینستاگرام و پس از ارائه نمونه کار، به عنوان ادمین معرفی شوید. پس از آن می توانید به عنوان ادمین حرفه‌ای اینستاگرام در وب سایت دیدوگرام ثبت نام کنید.

اگر هم پیج دارید و به دنبال استخدام ادمین اینستاگرام هستید، می‌توانید آگهی خودتان را در این سایت ثبت کنید و ادمین مورد نظرتان را در این پلتفرم تخصصی پیدا کنید. پس پیشنهاد می‌کنیم همین حالا به وب ‌سایت دیدوگرم سر بزنید.

پیدا کردن آگهی های استخدامی برای ادمین ‌ها


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.