پایان دغدغه های تعمیرات لباسشویی برای مردم تهران

در گذشته ماشین لباسشویی به مانند امروز اهمیت نداشت. اصلا وابستگی به لباسشویی برای شستن لباس ها به این میزان نبود. اما امروزه ماشین لباسشویی به عصای دست خانم خانه دار تبدیل شده ست. خانم خانه داری که با شلختگی آقایان و حتی فرزندان در خانه مواجه است.

مرد است، آن هم مرد ایرانی! چاره چیست؟

با گرمای تابستان و شستن مکرر لباس ها در ماشین لباسشویی اهمیت این دستگاه دوچندان میشود. اما مشکل از جایی شروع میشود که ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر پیدا میکند و نمیدانید با کجا تماس بگیرید یا به نسبت تجربه قبلی، دیگر اعتمادی ندارید. در اینجا میخواهیم راجع به همین موضوع بنویسیم. موضوع نگران کننده ای به نام “انتخاب یک تعمیرکار متخصص برای تعمیرات لباسشویی“.

چرا تعمیرات لباسشویی به یک دغدغه تبدیل شده است؟

چونکه ما مردم به هم اعتماد نداریم و در اولین مشکلی که برای ما پیش میاید به عدم اعتماد فکر میکنیم. حقم داریم! انقدر بی اعتمادی دیدیم که نمیتوانیم به راحتی اعتماد کنیم.

۴f51558c-5d8b-48a5-a7d3-8bd7b6f1d7a5

اکثر مردم شهر تهران حداقل یکبار با یک تعمیرکار ماشین لباسشویی برخورد داشته اند و یا از یک شرکت، خدماتی برای تعمیر لباسشویی دریافت کرده اند. متاسفانه تعداد خدمات دهندگانی که باعث نارضایتی خدمات گیرنده شده اند هم کم نیست، اما مشکل را چگونه برطرف کنیم؟

بهترین روش انتخاب یک شرکت معتبر است و خودمان باید با پوشش این اخبار و معرفی برندهای محبوب به همدیگر، این مشکل را برطرف کنیم. من طبق تجربه ای که داشتم و با کمک دوستانم توانستم یک شرکت معتبر در زمینه تعمیرات لباسشویی پیدا کنم. اما قبل از اینکه آن شرکت را به شما معرفی کنم، لازم است با شاخص های انتخاب من آشنا شوید و برای دریافت هر خدماتی این شاخص ها را در نظر داشته باشید.

چگونه یک مرکز معتبر برای تعمیرات لباسشویی پیدا کنیم؟

شاخص های مهمی برای انتخاب یک شرکت معتبر برای تعمیرات لباسشویی است که در اینجا به این موارد خواهیم پرداخت.

  • سابقه و قدمت
  • میزان رضایتمندی مشتریان
  • اعتبار سنجی
  • دارای گواهی های مجاز و معتبر
  • شفاف سازی هزینه های تعمیرات
  • دارای آدرس مشخص
  • تخصص در تعمیرات برندهای مورد نظر

۱۱۸۷ddb9-e319-43d1-90fc-4d02f01f843f

شما برای تعمیرات ماشین لباسشویی برندهای مختلف به مانند: بوش، سامسونگ، الجی، آاگ، زیمنس، کنوود، فریجیدر، بلومبرگ، دوو، اسنوا، زیرووات، آبسال، سپهر الکتریک، ایندزیت، جنرال الکتریک یا هر برند دیگری باید تمامی این شاخص ها را برای انتخاب یک شرکت معتبر بررسی نمایید.

معتبرترین مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران کجاست؟

من هم مثل شما در اولین قدم گیج بودم و نمیدانستم که معتبرترین شرکت کجاس تا با یک برند به نام “آی پی امداد” آشنا شدم. به نظر من، دوستان و آشنایانم معتبرترین مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران آی پی امداد است، چونکه تمامی شاخص های بالا را دارد.

وقتیکه وارد سایت آی پی امداد شدم با این جمله مواجه شدم که “آی پی امداد از دهه ۱۳۷۰ کنار شما بوده، هست و خواهد بود” همین تک جمله بسیاری از سوالات ذهن من را پاسخ داد و به دلیل سابقه و قدمت این مرکز اعتمادم جلب شد و به دنبال شاخص های دیگر بودم که با یک جمله دیگر مواجه شدم: “برای هر آی پی یک امدادگر” یعنی: برای هر شخصی یک امدادگر متخصص و مرتبط با همان برند دستگاه برای شما اختصاص میدهیم.

با گشتی در سایت مجوزها و گواهی های معتبری پیدا کردم تا این شاخص هم پشت سر گذاشتم. هزینه های تعمیرات لباسشویی در تمامی صفحات برندهای مختلف به مانند بوش، سامسونگ، الجی، آاگ، زیمنس، کنوود، فریجیدر، بلومبرگ، دوو، اسنوا، زیرووات، آبسال، سپهر الکتریک، ایندزیت، جنرال الکتریک … شفاف سازی شده بود. همچنین دارای یک آدرس مشخص و تلفن ۵ رقمی بودند که برای احراز هویت این برند کافی بود.

آشنایی من با آی پی امداد از کجا شکل گرفت؟

اسم برند آی پی امداد بارها به گوشم خورده بود و اکثر اطرفیان من از این برند تعریف میکردند و به گونه های مختلف رضایتمندی خودشان را اعلام میکردند، اما تا حالا تجربه دریافت خدمات را از این برند نداشتم.

یکبار ماشین لباسشویی سپهر الکتریک مادرم خراب شد و تعمیرکار آی پی امداد برای عیب یابی وارد منزل مادرم شد و متوجه این موضوع شدیم که دستگاه هیچ ایرادی نداشت و فقط از برق در آمده بود که تکنسین آی پی امداد با صداقت این موضوع را بیان کرد و با دریافت هزینه ایاب و ذهاب، محل را ترک کرد.

بار دیگر لباسشویی بوش خواهرم، لباسشویی سامسونگ خواهر زاده ام و لباسشویی ال جی یکی از دوستانم خراب شد و من آی پی امداد را به آن ها معرفی کردم و در نهایت از این معرفی سربلند بیرون آمدم. در آخر هم وقتیکه برای تعمیرات لباسشویی آاگ خودم با آی پی امداد تماس گرفتم با یک برنامه ریزی تدوین شده و دقیق مواجه شدم که قصد دارم، تجربیاتمو با شما به اشترا بگذارم.

از حضور به موقع تعمیرکار، بررسی فرایند خدمات در پنل خودم تا دریافت مبلغ طبق تعرفه ای که در سایت مشخص شده بود را میتوان به عنوان یک الگو برای تمامی شرکت های خدماتی در نظر گرفت.

d27de5ce-06e0-4e27-ba18-1785f0d6f268

به عنوان تشکر شماره و آدرس سایت آی پی امداد را برای شما به اشتراک میگذارم.

شماره تلفن برای تماس: ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ۰۲۱۹۱۰۹۳۹۰۳ آدرس سایت: ipemdad.com
امیدوارم که شما هم با استفاده از خدمات در معتبرترین مرکز تعمیرات لباسشویی در تهران تجربه ای به مانند من دریافت نمایید.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.