شخصیت‌ های کلش اف کلنز چه قدرت هایی دارند؟

 

شخصیت‌ های کلش اف کلنز

برای آن که بتوانید در بازی کلش اف کلنز تبدیل به یک بازیکن حرفه‌ای شوید، نیاز است تا در کنار انجام کارهایی چون خرید جم کلش اف کلنز، دید کاملی در مورد شخصیت‌های کلش اف کلنز داشته باشید. آگاهی کامل داشتن در مورد ویژگی ها، مزایا و معایب هر یک از شخصیت‌های کلش اف کلنز به شما این امکان را می‌دهد تا در حملات خود استراتژی و برنامه درستی داشته باشید و از این طریق احتمال پیروزی خود را افزایش دهید.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا در مورد ویژگی‌های هر یک از شخصیت‌های کلش اف کلنز صحبت کرده و اطلاعات کاملی در مورد این کاراکترها را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

Barbarian

Barbarian جز اولین شخصیت‌ها و نیروهایی هستند که به بیس شما در بازی کلش اف کلنز اضافه می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را تولید کنید. ویژگی مهم این شخصیت‌ها آن است که در سربازخانه معمولی Barracks می‌توانید با تعداد کم اکسیر و سرعت بالا آن‌ها را بسازید. شما می‌توانید از این شخصیت‌ها به عنوان یک سپر دفاعی برای سایر نیروهای خود استفاده کرده و حواس دشمن را به وسیله آن‌ها پرت کنید.

Archer

Archer کمانداری است که قدرت تخریب بالایی ندارد اما می‌توانید از آن‌ها به جا عنوان یک نیرو چابک و سریع استفاده کنید. البته مهمی ترین نقطه ضعفی که این شخصیت دارد آن است که جان آن‌ها کم است و آن‌ها آسیب پذیری بسیار زیادی دارند.

Giant

Giantها غول‌های بزرگی هستند که می‌توانند هر مانعی را از سر راه خود بردارند. مهم ترین ویژگی این نیروها آن است که تنها به ساختمان‌های دفاعی حمله می‌کنند و مختص ویران کردن این سازه‌ها هستند. در صورتی که در سطوح ابتدایی بازی کلش اف کلنز هستید، ترکیب یک Giant به همراه یک هیلر می‌تواند به دشمن آسیب قابل توجهی بزند.

goblin

goblinها از دیگر شخصیت‌های بازی کلش اف کلنز هستند که سرعت بسیار زیادی دارند. این شخصیت‌ها به نحوی طراحی شده اند که به سراغ مخازن اکسیر و طلا می‌روند. با وجود این که از نظر جان و HP، goblinها شخصیت‌های نسبتا ضعیفی هستند، اما در صورتی که قصد دارید تا اقدام به تخریب و غارت نقشه دشمن کنید، نیاز است تا یک گروه goblin را روانه میدان کنید.

شخصیت‌ های کلش اف کلنز

 

Wall Breaker

Wall Breakerها که با نام دیوار خراب کن نیز شناخته می‌شوند شخصیت‌هایی هستند که به منظور حمله و ایجاد حفره در دیوارهای بیس دشمن مورد استفاده قرار می‌گیرند. این شخصیت‌ها که یک اسکلت کوچک هستند، بمبی در دست دارند و به صورت انتحاری به سمت دیوارهای دشمن حرکت می‌کنند. در واقع اگر قصد دارید تا یک سوراخ در دیوار بیس دشمن ایجاد کرده و راه نفوذی برای سایر شخصیت‌ها ایجاد کنید، نیاز است تا Wall Breaker را در تیم خود داشته باشید.

Ballon

Ballonها یکی از کندترین شخصیت‌های داخل بازی کلش اف کلنز شناخته می‌شوند و از نظر طراحی می‌توان آن‌ها را مدل پیشرفته تر دیوار خراب کن‌ها به حساب آورد. این شخصیت در برابر Archerها و نیروهای ضد هوایی مقاومت کمی از خود نشان می‌دهد اما اگر آن توپ‌های خود را بر روی بیس دشمن بیاندازد، می‌تواند آسیب قابل توجهی به حریف بزند.

Wizard

Wizardها جز شخصیت‌هایی به حساب می‌آیند که قدرت تخریب بالا و چابکی فوق العاده‌ای دارند. در صورتی که از آن‌ها در کنار شخصیت‌های بزرگی مثل Giantها استفاده کنید، می‌توانید آسیب فوق العاده‌ای به دشمنان خود بزنید.

Healer

Healer یکی از شخصیت‌های ساپورت در بازی کلش به حساب می‌آید. ویژگی مهمی که این شخصیت دارد آن است که می‌تواند HP یا جان نیروهای شما را اضافه کند. البته نباید آن‌ها را در برابر ضد هوایی و کماندارها قرار دهید. همچنین آن‌ها به تنهایی نمیتوانند آسیب به دشمن بزنند و قدرت تخریب کمی دارند.

Dragon

Dragon یکی از شخصیت‌های چند گانه بازی کلش است که می‌توانید با استفاده از آن‌ها به اهداف هوایی و زمینی د حمله کنید. ترکیب اسپل‌ها و اژدها می‌تواند یک ترکیب ویرانگر در بازی کلش باشد.

شخصیت‌ های کلش اف کلنز

 

P.E.K.K.A

P.E.K.K.A یکی از قدرتمند ترین شخصیت‌های بازی کلش اف کلنز است. میزان سلامتی بالا و آسیب رسانی قابل توجه این شخصیت باعث شده تا هیچ کاراکتری جلودار او نباشد.

Baby Dragon

Baby Dragon نسخه کوچکتر Dragon است. مهم ترین ویژگی که این شخصیت دارد آن است که می‌تواند به سرعت ضد هوایی‌ها را از بین ببرد. ترکیب Baby Dragon در کنار اسپل‌های چون یخبندان یا زلزله می‌تواند قدرت تیم شما را افزایش دهد.

Headhunter

Headhunter شخصیتی است که می‌توانید از آن به منظور پرت کردن حواس نیروهای دشمن استفاده کرده و آن‌ها را به خارج از نقشه ببرید. مهم ترین ویژگی که این شخصیت دارد، سرعت بالا آن است. سرعت Headhunter به حدی است که می‌تواند به راحتی از روی دیوارهای دشمن بپرد و آسیبی نیز نبیند.

Super Witch

Super Witch یکی از جادوگرهای داخل بازی کلش اف کلنز است. این شخصیت به نحوی طراحی شده که به جای آن که گروهی کوچک از اسکلت‌ها را زنده کند، یک اسکلت غول پیکر را به تیم شما اضافه می‌کند. این اسکلت بزرگ می‌تواند آسیب بسیار زیادی به بیس دشمن وارد کند.

Night Witch

Night Witch شخصیتی است که وقتی وارد بازی می‌شود، می‌تواند تعدادی خفاش را به نقشه وارد کند. این خفاش‌ها به شکل دسته جمعی به دشمن آسیب می‌زنند.

Golem

Golem یکی دیگر از تآن کهای موجود در بازی کلش اف کلنز است. میزان سلامتی بالا و قدرت تخریب فوق العاده این شخصیت باعث شده تا بسیاری از افراد به جای آن که از Giant به عنوان تانک ترکیب خود استفاده کنند، به سراغ Golem می‌آیند. در صورتی که قصد دارید تا از این شخصیت استفاده کنید، بهتر است تا اسپل‌ها و یا هیلر در کنار آن قرار دهید. انجام این کار باعث می‌شود تا قدرت Golem به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند.

خرید جم کلش اف کلنز

همان طوری که مشاهده کردید، در بازی کلش اف کلنز شاهد شخصیت‌های مختلفی هستیم که هر یک از این کاراکترها ویژگی و خصوصیات منحصر به فردی دارند. با این حال اگر قصد پیشرفت در بازی کلش را دارید، نیاز است تا اقدام به خرید جم کنید. مجموعه تاپ جم شاپ امکان خرید جم این بازی را برای گیمرهای ایرانی فراهم کرده است.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.