کلینیک ، برند محبوب تمام نسل ها

برند کلینیک

برند کلینیک سالیان سال است که در بین ایرانیان شناخته شده و محبوبیت دارد. این برند برای تمام گروه های سنی محصول داشته و تاکنون توانسته کیفیت خوب خودش را حفظ کند.

با این وجود اغلب محصولات این برند یا تقلبی و یا با قیمت خیلی گران دست مصرف کننده می رسند ولی فروشگاه آنلاین هفتاد رنگ با توجه اینکه برای تمام مشتریان خود خرید اختصاصی دارد، نه تنها محصول اصل را از کشور کانادا تهیه می کند بلکه سعی دارد با استفاده از موقعیت های خرید با تخفیف ، قیمت تمام شده را نیز برای مصرف کننده نهایی متعادل کند.

داستان برند کلینیک

در سال ۱۹۶۷، سردبیر مجله ووگ، طی گفتگو با ک دکتر مشهور زیبایی در ایالات متحده مطلبی را با عنوان آیا می شود پوستی عالی و بدون عیب و نقص داشت؟ کرد.

در آن زمان اعتقاد بر این بود که پوست خوب ژنتیک است اما این متخصص در آن مصاحبه به بیان مطالبی متفاوت رداخت و گفت که نحوه مراقبت از پوست و استفاده از محصولات مختلف برای مراقبت از پوست نیز در این رابطه موثر است.

همین موضوع موجب شد که یکی از زنان خانواده اِستی لادر به سراغ سردبیر وقت مجله ووگ و دکتر متخصص مطرح کنند این ایده برود و به اتفاق شالوده برند کلینیک را پی ریزی کنند.

در نتیجه به فاصله کوتاهی یعنی سال ۱۹۶۸، اولین محصول کلینیک که یک کردم پوست سه کاره برای تمیز کننده روزانه، لایه بردار و مرطوب کننده بود تولید شد!

یکسال بعد نیز اولین فروشگاه این برند در انگلیس راه اندازی شد و آغاز بکار کرد.

محصولات ضد آلرژی

می توان گفت محصولات کلینیک جز معدود محصولاتی هستند که در تولید آنها به پوستهای آلرژیک توجه شده و در این رابطه تست می شوند.

برند کلینیک در سال ۱۹۷۶، برای نخستین بار در بین شرکتهای تولیدکننده محصولات زیبایی ، محصولات مخصوص آقایان را تولید کرد و موجب شهرت بیشتر خود شد.

کلینیک در ایران

همانطور که پیش از این نیز اشاره نیز محصولات کلینیک در ایران طرفداران زیادی دارد و با توجه به کیفیت بی نظیر و تنوع محصولاتش همواره محبوب مصرف کنندگان بوده است.

همین موضوع بعضا موجب سوء استفاده برخی سودجویان شده و بسیار دیده می شود که محصولات کلینیک تقلبی با قیمتهای گزاف در ایران عرضه می شوند.

هفتاد رنگ خرسند است که به عموم مصرف کنندگان این برند مژده که می تواند تمام محصولات اصل کلینیک را تضمینی ،با قیمت مناسب و در اسرع وقت در اختیارشان قرار دهد.

برای این منظور شما می توانید ضمن مراجعه به فروشگاه آنلاین هفتاد رنگ سفارش خودتان را ثبت کرده و در صورت وجود محصول در فروشگاه آن را خریداری کنید.

قطعا هدف اصلی و نهایی ما تحویل بهترین و معتبرترین محصولات برای مصرف کنندگان است و بر همین اساس همواره پاسخگوی هرگونه مشکلی در محصولات عرضه شده مان هستیم.

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.