طراحی سایت هنری و سفارش سایت شرکتی در ایران سایت

طراحی سایت هنری، سفارش سایت شرکتی و طراحی سایت فرش را مورد مطالعه قرار خواهیم داد تا با هر کدام آشنا شوید.

طراحی سایت

طراحی سایت هنری

یک وب سایت حرفه ای و مولد کسب و کار بخشی ضروری از استراتژی بازاریابی آنلاین است. طراحی خلاقانه وب سایت برای بازدیدکنندگان جذاب است و توجه آنها را به خود جلب می کند. برای طراحی زیبا و منحصر به فرد وب سایت، طراحان وب در همان مرحله اول نیاز به کارهای خانگی زیادی دارند. وب سایت از طرف شرکت با مشتریان در ارتباط است. این مجموعه طیف وسیعی از محصولات و خدمات ارائه شده توسط یک شرکت را به روشی هوشمندانه با تعادل موثر طراحی و متن نشان می دهد. برای طراحی یک وب سایت، طراحان می توانند از تکنیک هایی پیروی کنند که به ایجاد یک وب سایت ساده و در عین حال شگفت انگیز کمک می کند.

تضاد

استفاده از رنگ کنتراست یک تکنیک قدیمی برای طراحی وب سایت برای جلب توجه بینندگان است. کنتراست رنگ بالا در خطوط نازک به جداسازی بخش های مختلف برنامه کمک می کند. این می تواند در دکمه هایی مانند Read More، Click Here، Go، More و غیره قابل اجرا باشد تا آنها را جذاب و جذاب کند.

شیب

گرادیان برای طراحی وب خوب است اما باید با ظرافت از آن استفاده کرد. برای حفظ اهمیت محتوا در سرتاسر وب‌سایت، شیب‌های ظریف و متوسط برای عناوین، آرم، دکمه‌ها، سرفصل‌ها، پس‌زمینه‌ها و غیره ترجیح داده می‌شوند. نیاز به حس بسیار خوبی از پالت رنگ در طراح دارد.

انتخاب رنگ

این یک بخش چالش برانگیز در طراحی وب است که یک پالت رنگی عالی را انتخاب کنید. برای ایجاد یک وب سایت با طراحی مناسب، طراحان وب باید حداکثر از چهار رنگ استفاده کنند. دلیل آن این است که رنگ های زیاد به جذابیت و ارائه طرح وب سایت آسیب می زند. برای ظاهر و احساس جذاب، هنرمندان می توانند با فونت بازی کنند تا اشتباهات تایپی جذابی ایجاد کنند.

فاصله گذاری

فاصله بین حروف و خطوط تفاوت عمده ای در خوانایی محتوا ایجاد می کند. حتی در طراحی نیز، باید فاصله ای وجود داشته باشد تا وب سایت موثرتر باشد. فاصله مناسب بین سرفصل ها، آرم ها، پاراگراف ها، و بسیاری از جنبه های دیگر تمایز ایجاد می کند.

طراحی سایت هنری

سفارش سایت شرکتی

در سفارش سایت شرکتی خود، به این موارد توجه کنید:

برای برجسته کردن جنبه های مهم، طراحان وب می توانند از حروف بزرگ استفاده کنند. بخشی از آن استفاده هوشمندانه از حروف بزرگ و کوچک به جلب توجه بازدیدکنندگان سایت از طریق ارائه های مختلف کمک می کند. در کنار حوزه محتوا، این تکنیک را می توان با منو، پیشنهادات تبلیغاتی، محتوای بنر و غیره استفاده کرد. از نظر فنی، این یک تکنیک طراحی وب پیچیده برای پیاده سازی است. قرار است لبه های جنبه های مختلف صفحات وب را صاف کند تا ظاهری جذاب به وب سایت بدهد. این یک متن HTML است که به صورت تصویر ارائه شده است. برخی از مرورگرهای وب و سیستم عامل ها متن HTML را به طور خودکار صاف می کنند. با این حال، به طور کلی متن HTML نیازی به anti-aliasing ندارد.

طراحی را ناقص نگه دارید

گاهی اوقات ناقص بودن، جلوه ای طبیعی به طراحی وب سایت می دهد. در دنیای طراحی وب، کمال و نقص به دیدگاه بیننده بستگی دارد. این روزها، این یک روند محبوب است که طرح را به هم ریخته و قدیمی نگه دارید تا جلوه ای منحصر به فرد روی بازدیدکنندگان ایجاد کنید.

محو کردن

جلوه Blur برای برجسته کردن هر قسمت، برجسته کردن چیزی بیشتر یا کمتر، ناپدید کردن هر جنبه و غیره در وب سایت استفاده می شود. هنگامی که محو کردن در پیش زمینه و پس زمینه اعمال می شود، ظاهری کاملاً برجسته به یک وب سایت می دهد. برای جلب توجه مشتری به عنوان یک بخش مهم، طراحان وب می توانند از تاری در بقیه مهمانی ها استفاده کنند.

هم ترازی

در ایجاد یک طراحی موثر وب سایت، همسویی نقش اصلی را ایفا می کند. متن، طرح، دکمه‌ها، نوار منو، بنرها، سربرگ، پاورقی، محتوا و … باید دارای تراز مناسب و درون خطی باشند. هم ترازی مناسب جلوه ای به یاد ماندنی ایجاد می کند و وب سایت را تعاملی تر می کند.

پیرایش

هنگامی که موارد زیادی برای ارائه در یک صفحه وجود دارد، تکنیک پیرایش برای طراحی وب بسیار مفید است. تمام جنبه های غیر ضروری وب سایت را برای نمایش جلویی مناسب و شیک کوتاه کنید. موارد ضروری را با قرار دادن آنها به شیوه ای جذاب و در اولویت قرار دادن سایر موارد غیر ضروری برجسته کنید.

از این تکنیک ها در زمان طراحی وب برای ایجاد یک وب سایت شرکتی جذاب با ارائه حرفه ای و مفهومی استفاده کنید. به راهنمایی حرفه ای نیاز دارید؟ ما همیشه در کنار شما هستیم تا به شما کمک کنیم. برای دریافت مشاوره رایگان در مورد پیاده سازی این تکنیک ها در وب سایت خود، همین امروز با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت فرش

در دنیای امروز، رقابت تجاری در حال تبدیل شدن به شدیدتر است. شما باید چیزی داشته باشید که دیگران ندارند، در غیر این صورت هم ترافیک و هم فروش را از دست خواهید داد. یکی از کارهایی که برخی افراد شروع به انجام آن کرده اند ایجاد یک وب سایت شخصی است. در این مقاله، مزایای داشتن یکی و چگونگی ساخت یک وب سایت شخصی از ابتدا را توضیح خواهم داد.

مزایای ایجاد یک وب سایت شخصی چیست؟

قبل از شروع مراحل ایجاد یک وب سایت شخصی به صورت رایگان، بیایید به مزایایی که برای شما به ارمغان می آورد، به خصوص در زمینه ارتقای مهارت های حرفه ای شما نگاه کنیم.

چرا باید یک وب سایت شخصی بسازم؟

خوب، داشتن یک وب سایت شخصی باعث می شود که در اینترنت بیشتر دیده شوید و راحت تر پیدا کنید. وقتی شخصی شما را به صورت آنلاین جستجو می کند، فقط نمایه های رسانه های اجتماعی و یک وب سایت اختصاصی برای حرفه حرفه ای شما را پیدا نمی کند. ایجاد یک وب سایت شخصی به افراد و خودتان کمک می کند تا از حرفه خود به روز بمانید. اگر به تازگی پروژه ای را به پایان رسانده اید، می توانید به راحتی آن را به وب سایت خود اضافه کنید تا همه ببینند. این به شما کمک می‌کند تا در میان دیگر افراد متمایز شوید، زیرا وقت خود را صرف انجام یک کار فنی بسیار زیبا برای ایجاد یک وب‌سایت شخصی کرده‌اید و نشان می‌دهد که در هنگام تبلیغ خود مایلید یک قدم فراتر بروید.

ایران سایت

اگر به این مطالب مشتاق شده اید، پیشنهاد اصلی من این است که به وب سایت iransite.com سری بزنید و خودتان خدمات این شرکت را مشاهده کنید. در صورت لزوم، می توانید با مشاورین این مجموعه در مورد وب سایت مورد نظر خود یا سوالات خود، مشورت کنید.


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.