تصاویر جذاب از رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان و اروپا

تصاویر جذاب از رمانتیک‌ترین هتل‌های اروپا و جهان

آیا به‌دنبال جایی رمانتیک برای گذراندن تعطیلات هستید؟ چه به‌دنبال رزورکردن یک سوئیت باشید و چه نوشیدن نوشیدنی در لابی یک هتل، این ۱۰ هتلی که به شما معرفی می کنیم ناامیدتان نخواهند کرد.

هتل چهارفصل خلیج جیمباران، بالی

رمانتیک ترین هتل های دنیا برای تعطیلات!

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان :: وقتی الیزابت گیلبرت، نویسنده کتاب بخور، دعا کن، عشق بورز به جزیره پارادایز بازگشت، جایی که او دوباره عشق را کشف کرد، در هتل چهارفصل خلیج جیمباران اقامت کرد. چندین ویلا با بام‌های گالیپوش به سبک خانه‌های سنتی بالی بر روی تپه‌های کنار اقیانوس و در مقابل کوهستان مقدس بالی قرار گرفته‌اند. هر ویلا دارای تخت‌خواب‌هایی با پارچه‌های کتان ایکات، استخری در فرورفتگی زمین، و عمارت‌هایی دنج است که در آن کارکنان مهربان محلی نوشیدنی های مخصوص بالی و سینی هایی از میوه‌های خوش‌مزه گرم‌سیری را سرو می کنند.


هتل بلیک، لندن

رمانتیک ترین هتل های دنیا برای تعطیلات!

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان :: هتل بلیک در نزدیکی موزه ویکتوریا و آلبرت در کِنسینگتون جنوبی قرار گرفته است و دارای ویژگیهای خاص و منحصربه‌فرد است و آنوشکا همپل آن را طراحی کرده است. سوئیت‌های لوکس مانند سوئیت‌های ونیزی که دارای تخت‌خواب‌های زیبا با پارچه‌هایی غنی هستند، و اتاق‌های دوریان گری که دارای رنگ‌های خاکستری متمایل به قهوه‌ای و فضایی آرامش‌بخش است، و سوئیت بیدرمایر که در آن وسایل آنتیک و تخت‌خواب چهارطرفه می درخشد. اتاق چینی و بار بلیک بسیار باشکوه هستند و در آن شمع‌های زیادی روشن هستند و با رنگ‌های تیره مشابه‌ای طراحی شده‌اند.


شتئو مارنوت، لس‌آنجلس

رمانتیک ترین هتل های دنیا برای تعطیلات!,رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان :: ساموئل گولدوین به ستاره‌های کوچک خود گفت که شتئو مارنوت جایی برای عشق‌وزیدن است. و تعجب ندارد که از بیرون این هتل مانند قلعه‌ای است که در شیب بولوار سان‌ست قرار گرفته است. مالک هتل آندره بالازس لابی زیبای آن‌ را با مبلمانی چشم‌گیر طراحی کرده است و اتاق‌های آن دارای نورپردازی باشکوه و نشیمن‌های مجلل هستند و از درون بالکن‌های خصوصی آن نمای شهر لس‌آنجس به طور کامل در مقابل چشمان شما قرار دارد.


هتل خیابان کراسبی، نیویورک

رمانتیک ترین هتل های دنیا برای تعطیلات!,رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان :: هتل خیابان کراسبی دارای کارکنان مهربان و مودب و زمانی برای سرو چای سنتی انگلیسی در اتاق‌های مهمان خود است. مالکان این هتل تیم و کیت کِمپ که در لندن زندگی می کنند هتل فوق‌العاده زیبایی ساخته‌اند که اتاق‌های مهمان آن پرنور و دارای پنجره‌هایی بزرگ با قاب‌های استیل است. طراحی داخلی آن به سبک تلفیقی است که مبلمان موجود در فضاها دارای پارچه‌هایی زیبا و شاد هستند. حمام‌های این هتل به‌زیبایی طراحی شده‌اند و دارای وسایلی هستند که توسط میلر هریس ساخته شده‌اند.


بادن د ماونی، مون‌پلیه، فرانسه

رمانتیک ترین هتل های دنیا برای تعطیلات!,رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان :: هتل بادن دماونی یک قصر ییلاقی است که هفت نسل از یک خانواده آن را مدیریت کرده‌اند. علاوه‌بر فضای آرام و دیدنی، فقط پنج اتاق مهمان در این هتل وجود دارد که نام هر کدام براساس طرح‌های کاغذ دیواری آن‌ها انتخاب شده است و یک آپارتمان که دارای دو اتاق خواب است. همسر صاحب این هتل، ناتالی دورویون، خود یک طراح داخلی است که با ترکیب زیبای مبلمان‌های مدرن به این هتل حیات بخشده است.


هاسیندا د سن آنتنیو، مکزیک

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان,رمانتیک ترین هتل های دنیا برای تعطیلات!

بیش از دو ساعت دورتر از منطقه گرم‌سیری گوادالاجارا، هاسیندا د سن آنتنیو هنرمندانه بر روی زمین‌های کهن ساخته شده است. اتاق‌های بزرگ مهمان توسط طراح نیویورکی رابرت کوتریر طراحی شده است. این هتل دارای حیاط فوق‌العاده زیبایی است که دارای گیاهان پرپشت و فراوان و آثار هنری فولکلور است و بسیار زیبا طراحی شده است. مهمانان می توانند در این هتل از غذاهای دریایی آمده از اقیانوس آرام لذت ببرند و نوشیدنی های خوش‌مزه این منطقه را امتحان کنند.


هتل بوسفور، استانبول

رمانتیک ترین هتل های دنیا برای تعطیلات!,رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

مهمانان هتل بوسفور که در قسمت آسیایی استانبول قرار دارد می توانند از بالکن‌ها و تراس‌ها مناظر زیبایی چون قایق‌های تفریحی و دریای دیدنی آن‌جا را تماشا کنند. راه‌پله مرمرین و گچ‌بریهای زیبا به‌دقت اجرا شده‌اند، در حالی که مبلمان د لا اسپادا براق و راحت هستند و از چوب درختان گردو و پارچه‌هایی با رنگ‌های خنثی ساخته شده‌اند. در پنت‌هاوس این هتل، حمامی از جنس مرمر سفید-شیری به خاطر داشتن دوش بارانی، یک وان بزرگ وزیبا، و لوسیون‌ها و مواد بهداشتی خوش‌بو به خود می بالد.


لا مامونیا، مراکش

رمانتیک ترین هتل های دنیا برای تعطیلات!

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان :: جاکوئز گارسیا طراح این هتل، که معماری آن متعلق به دهه ۱۹۲۰ است، را دوباره طراحی کرد و در آن از درهایی با طرح‌های اسلیمی، کاشی های  سنتی شمال آفریقا، و پارچه‌های ویکتوریایی استفاده کرد. طراحی اسپا این هتل شبیه حمام‌های سنتی شمال آفریقا است و عطرفروشی موجود در این هتل عطرهای عطرساز فرانسوی سرج لوتنس را ارائه می کند.


هتل مونتاژ، بورلی هیلز

رمانتیک ترین هتل های دنیا برای تعطیلات!,رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

سبک طراحی داخلی هتل مونتاژ احیای کوچ‌نشینی اسپانیایی و مدیترانه‌ای است که با سبک‌های موجود در بورلی هیلز تلفیق شده و هتلی رویایی را پدید آورده است. سوئیت‌ها بسیار بزرگ و در عین حال دنج هستند و در آن‌ها از پارچه‌های مجلل و پالت رنگی فوق‌العاده زیبا استفاده شده است و فضا از طریق نورپردازی مناسب، پرده‌های زیبا، و دمای متعادل دنج و راحت شده است. هم‌چنین این هتل دارای درهای خروجی زیادی است که مهمانان از طریق آن‌ها   می توانند به باغ‌های بورلی کانون بروند و در آن‌جا شبی رمانتیک را تجربه کنند.


کاخ نیویورک، نیویورک

رمانتیک ترین هتل های دنیا برای تعطیلات!

این کاخ جزء کاخ‌های بعد از رنساس است و در سال ۱۸۸۲ ساخته شده است. این کاخ در میدان مدیسون قرار گرفته و یادآور خانه‌های بزرگ دوران طلایی نیویورک است. این هتل مرتفع دارای پنجره‌های بسیار بزرگی است که در برابر منظره کلیسای گوتیک سنت پاتریک باز می شوند و اتاق‌های داخلی آن دارای قالی های ضخیم، کتاب‌خانه‌هایی از جنس ماهون، و تعداد زیادی کریستال هستند. شاید دیدنی ترین قسمت این کاخ، سوئیت‌های بزرگ، حمام‌های مرمرین، وان‌های راحت، و وسایل تزئینی چشم‌گیر است.

برای برخی هتل تنها مکانی ساده برای اقامت در هنگام دوری از منزل شخصی است. اما ما نظر دیگری داریم و معتقد هستیم که هتل ها می توانند حتی دلیلی برای آغاز یک سفر باشند.

یک هتل ایده آل تجربه اقامتی همراه با آسایش و امنیت را برایتان فراهم می کند. انگیزه ای را ایجاد می کند تا باردیگر به فکر سفر باشید. خاطره اقامت دلنشین در اتاق های لوکس، خدمات بی نقص، جادو طعم ها، حمام آفتاب و … همگی در گرو انتخاب آگاهانه یک گردشگر در هنگام سفر خواهد بود. از این رو نمی توانیم صرفا هتل را محلی برای خوابیدن! و سپری کردن زمان خواب در نظر بگیریم.

برای امروز یک ماجراجویی هتلی آماده کرده ایم؛ با ما همراه باشید تا رمانتیک ترین هتل های اروپا را بهتر بشناسیم.

Baglioni  در ونیز، ایتالیا

زیباترین هتل های ایتالیا,معروف ترین هتل های جهان

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

Address: San Marco, 1243, 30124 Venezia, Italy

Phone:+39 041 528 9840


Grand Hotel Tremezzo در دریاچه کومو، ایتالیا

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

Address: Via Provinciale Regina, 8, 22019 Tremezzina CO, Italy

Phone:+39 0344 42491


Le Sirenuse در پوزیتانو، ایتالیا

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

Address: Via Cristoforo Colombo, 30, 84017 Positano SA, Italy

Phone:+39 089 875066


Grand Hotel Quisisana در جزیره کاپری، ایتالیا

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

Address: Via Camerelle, 2, 80073 Capri NA, Italy

Phone:+39 081 837 0788


Hôtel Plaza Athénée در پاریس، فرانسه

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

Address: 25 Avenue Montaigne, 75008 Paris, France

Phone:+33 1 53 67 66 65


۴۱ Hotel در لندن، انگلیس

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

Address: 41 Buckingham Palace Rd, London SW1W 0PS, United Kingdom

Phone:+44 20 7300 0041


Hotel Hassler Roma در رم، ایتالیا

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

Address: Piazza Trinità dei Monti, 6, 00187 Roma, Italy

Phone:+39 06 699340


Belmond Hotel Caruso در راولو، ایتالیا

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

Address: Piazza S. Giovanni del Toro, 2, 84010 Ravello SA, Italy

Phone:+39 089 858801


Four Seasons Hotel George V در پاریس، فرانسه

مجلل ترین هتل های جهان,بهترین هتل های جهان

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

Address: 31 Avenue George V, 75008 Paris, France

Phone:+33 1 49 52 70 00


St. Regis  در فلورانس، ایتالیا

رمانتیک‌ترین هتل‌های جهان

Address: Piazza Ognissanti, 1, 50123 Firenze, Italy

Phone:+39 055 27161

 زیباترین هتل های جهان,گران قیمت ترین هتل های جهان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.