مدل کیف و کفش زنانه بهاره ست مجلسی ۲۰۱۷ – ۱۳۹۶

مدل کیف و کفش زنانه بهاره ست مجلسی ۲۰۱۷ – ۱۳۹۶

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (1)

مدل کیف و کفش زنانه ۲۰۱۷

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (2)

مدل کیف و کفش ست ۹۶

مدل کفش زنانه اسپرت

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (11)

مدل کفش زنانه ۲۰۱۷

مدل کفش راحتی زنانه

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (13)

مدل کفش اسپرت دخترانه ۲۰۱۷

کیف و کفش چرم

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (14)

مدل کفش بچه گانه

کیف و کفش مجلسی

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (15)

نحوه پاک کردن انواع کیف و کفش

پنج نکته مفید درباره نگهداری از کفش

۱. پاک کردن  کفش کتانی: اگر کفش کتانی می پوشید، حتماً می دانید که این کفش ها خیلی زود کثیف می شوند. چاره کار شما در استفاده از شامپو فرش است. چه طور فرش ها را با شامپوفرش تمیز می کنید، برای کفش ها هم همان کار را بکنید.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (16)

۲. پاک کردن کفش های جیر: برای پاک کردن کفش های جیر می توانید از یک مداد پاک کن کمک بگیرید. ابتدا خطوط و لکه های روی کفش را پاک کنید. سپس یک برس نرم کفش را رویش بکشید تا گرد و غبار کفش پاک شود.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (17)

۳. پاک کردن کفش های رنگ روشن: کفش های سفید و روشن را با خمیر دندان یا شیرپاک کن تمیز کنید. این مواد را روی یک تکه پنبه بمالید و بعد از تمیز کردن کفش آن را با آب شست وشو دهید.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (18)

۴. پاک کردن پاشنه کفش: پاشنه های کفش معمولاً زود دچار لک و آسیب دیدگی می شوند. برای برطرف کردن این معایب از اسپری های رنگی ماشین استفاده کنید. این کار به دوام پاشنه کفش نیز می افزاید.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (19)

۵. طریقه خشک کردن کفش های چرمی: کفش های چرمی را هیچ گاه در کنار بخاری یا شومینه خشک نکنید. بلکه داخل آن را از روزنامه خشک پر کنید. تا نم آن گرفته شود.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (20)

راه کارهایی برای تمیزی کیف ها

کیف های چرمی: روی کیف را با کمی مخلوط شیر و تربانتین پاک کنید. سپس با یک دستمال تمیز آن را خشک کنید و با واکس بی رنگ، کیف را واکس بزنید و در آخر با یک برس نرم کیف را براق کنید.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (21)

کیف های پارچه ای: کمی پودر تالک روی کیف بپاشید. سپس به کمک برس، اضافات پودر را پاک کنید. اگر باز هم لکه ای روی کیف باقی ماند، آن را با کمی آب و صابون پاک کنید. سپس با یک پارچه آغشته به آب سرد و سرکه جای لکه را آب کشی کنید.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (22)

کیف های جیر: با یک دستمال خشک، گرد و غبار کیف را بگیرید. سپس لکه های آن را به وسیله یک کاغذ سمباده نرم پاک کنید. با یک برس مخصوص جیر، کیف را برس کنید تا کاملاً تمیز شود.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (23)

کیف های ورنی: با یک دستمال نم دار، کیف را تمیز کنید. سپس با یک پارچه نرم و خشک، آن را خشک کنید تا براق شود. اگر داخل کیف از جنس حصیر است، آن را با کمک کاغذ سمباده پاک کنید و اگر گوشه کیف کمی ساییده شده با کمک رنگ و قلم مو این قسمت ها را رنگ بزنید برای جلوگیری از پوسته، پوسته شدن و ترک خوردن کیف ورنی، آن را با کمی وازلین یا کرم معمولی دست یا صورت چرب کنید.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (24)

کیف های مخمل: پس از هر بار استفاده، کیف مخمل را با یک برس زبر پاک کنید و گرد و غبار آن را بزدایید. سپس کیف را با یک کاغذ ضخیم محافظت کنید تا دوباره گرد و خاک به خود نگیرد.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (30)

کیف های مخمل: پس از هر بار استفاده، کیف مخمل را با یک برس زبر پاک کنید و گرد و غبار آن را بزدایید. سپس کیف را با یک کاغذ ضخیم محافظت کنید تا دوباره گرد و خاک به خود نگیرد.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (31)

کیف های منجق دار: ابتدا کیف را با یک اسفنج، مرطوب پاک کنید، اسفنج را می توان با مخلوط آب و صابون مرطوب کرد، سپس با یک پارچه تمیز روی آن را بکشید.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (32)

کیف های پلاستیکی: کیف را با یک دستمال آغشته به آب و صابون بشویید. بعد آن را خشک کنید، سپس یک تکه پارچه پشمی را چندین بار روی کیف بمالید تا براق شود.

مدل کیف و کفش زنانه بهاره (33) مدل کیف و کفش زنانه بهاره (34) مدل کیف و کفش زنانه بهاره (35) مدل کیف و کفش زنانه بهاره (36) مدل کیف و کفش زنانه بهاره (37) مدل کیف و کفش زنانه بهاره (38) مدل کیف و کفش زنانه بهاره (39) مدل کیف و کفش زنانه بهاره (40) مدل کیف و کفش زنانه بهاره (41) مدل کیف و کفش زنانه بهاره (42) مدل کیف و کفش زنانه بهاره (43)

مدل های متنوع وزیبای سنتی کیف زنانه

کیف سنتی زنانه و دخترانه ۲۰۱۷

مدل کیف گلیمی,مدل کیف سنتی,مدل کیف دخترانه سنتی ۲۰۱۷

مدل های متنوع از کفش اسپرت پاییزه دخترانه ۱۳۹۵

بهترین مدل های کتانی پسرانه و مردانه ۲۰۱۷+ قیمت

کالکشن کفش مجلسی زنانه شیک و زیبا ۲۰۱۷


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.