به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، جلسه نقد و بررسی فیلم ویلایی‌ها با حضور منیر قیدی کارگردان، سعید ملکان تهیه کننده، ثریا قاسمی، طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار، صابر ابر به عنوان بازیگران فیلم، علی قاضی مدیر فیلمبرداری و ستار اورکی آهنگساز برگزار شد.

در ابتدا ثریا قاسمی گفت: از اینکه در این جلسه حضور دارید، متشکرم. همچنین از سعید ملکان به عنوان تهیه کننده این فیلم تشکر می‌کنم. این فیلم در شرایط سخت ساخته شد. این فیلم لحظاتی  از انتظار زنان در جهان است که به ظلم جنگ افروزان می‌سوزند.

وی افزود: این فیلم هیچ شوی تبلیغاتی  نداشت و حکایت زیبایی را که دیده بودیم به نمایش گذاشتیم. اگر این فیلم افتخاری بود به اندیمشکی‌ها و دزفولی‌ها تقدیم می‌کنم. از آنها و از خدمات و محبتی که در گرمای سخت به ما داشتند، تشکر می‌کنم و خوشحالم که در کنار جوانان توانستم گوشه‌ای از کار را بگیرم.

صابر ابر بازیگر فیلم گفت: من سهم کوچکی داشتم و بودن در این فیلم برایم ارزشمند بوده است. اگر در این فیلم نبودم قطعا غبطه می‌خوردم. من به شدت به‌خاطر حسی که در فیلم وجود دارد یاد همه مادران می‌افتم و انتطار آنها، قابل ستایش و ستودنی است.

منیرقیدی کارگردان فیلم «ویلایی‌ها» با تشکر از مخاطبان گفت: ممنونم که سکوت و صبوری کردید و تا لحظات آخر فیلم را دیدید. از زمان نگارش تا ساخت ۱۰ سال طول کشید چون کسی تهیه‌کنندگی این فیلم را قبول نمی‌کرد.