یاسمینا باهر بیوگرافی + تصاویر جدید اینستاگرامش

بیوگرافی یاسمینا باهر + تصاویر جدید یاسمینا باهر

یاسمینا باهر بیوگرافی

یاسمینا باهر بیوگرافی

یاسمینا باهر بیوگرافی در این قسمت از دلبرانه برای شما عزیزان بیوگرافی یاسمینا باهر + تصاویر جدید یاسمینا باهر قرار داده شده است .

عکس های جدید یاسمینا باهر

یاسمینا باهر متولد (‏ شانزدهم اسفند ۱۳۶۸‎) دانش آموخته رشته سینما در دانشگاه سوره است. او بعد از مدتی فعالیت در تئاتر و همچنین بازی در تئاتر “دو طفلان مسلم” جذب کارهای تصویری شد و تله فیلم “این سکوت شاعرانه نیست” نخستین کار تصویری که در آن بازی کرد. فیلم “بدون اجازه” اولین تجربه سینمایی یاسمینا باهر است.وی اکنون در سریال شب شیشه ای به ایفای نقش پرداخته است

خلاصه داستان آقا و خانم سنگی

این مجموعه داستان زندگی سعید سنگی را روایت می کند که باغچه‌ای که پدرش به نیت هزینه ازدواج سه خواهرش باقی گذاشته را فروخته و مزرعه شترمرغ راه انداخته، غافل از اینکه نوه عموی جوانشان، احسان سنگی عاشق خواهر کوچکترش سحر شده است! نیت احسان برای ازدواج با سحر مصادف می‌شود با از دست رفتن مزرعه در یک ماجرای کلاهبرداری! سعید شرط هایی برای ازدواج می گذارد که هر بیدی را می لرزاند، ولی احسان سنگی گویی چنار است و با هیچ شرطی نمی‌لرزد! حالا سعید باید قبل از اینکه شرط ‌ها رفع شوند مزرعه را احیاء کند وگرنه آنی می شود که نباید بشود… .

اسامی بازیگران سریال آقا و خانم سنگی

سوسن پرور  – کامبیز دیرباز  – هومن برق نورد  – شهرام قائدی  – رضا رویگری  – علیرضا جعفری – شراره دولت آبادی  – حسین سلیمانی – عباس جمشیدی فر – رضا نیک خواه – هومن حاجی عبدالهی – حسین عابدینی – یاسین ولکام زهی – حدیثه تهرانییاسمینا باهر – مجید شهریاری – مرضیه صدرایی – فرج االله گل سفیدی – گیتی معینی – بیژن پیشدادی – ساقی زینتی – ماهان عبدی – بهزاد رحیم خانی – میلاد وثوق – معین وثوق بازیگران اصلی مجموعه تلویزیونی آقا و خانم سنگی هستند.

عکس های جدید یاسمینا باهر – یاسمینا باهر بیوگرافی

یاسمینا باهر بیوگرافی | عکس های جدید یاسمینا باهر

عکس های جدید یاسمینا باهر – یاسمینا باهر و همسرش – یاسمینا باهر و امیریل ارجمند

عکس های جدید یاسمینا باهر – یاسمینا باهر و همسرش امیریل ارجمند – ازدواج یاسمینا باهر

عکس های جدید یاسمینا باهر – عکس های اینستاگرام یاسمینا باهر – اینستاگرام یاسمینا باهر

عکس شوهر یاسمینا باهر – یاسمینا باهر بیوگرافی – یاسمینا باهر فیس بوک | یاسمینا باهر بیوگرافی

بیوگرافی یاسمینا باهر – یاسمینا باهر عکس – یاسمینا باهر متولد

مصاحبه ای صمیمی با امیریل ارجمند و یاسمینا باهر

به خاطر همدیگر تغییر کردیم

سعید جمالی

همیشه پیرامون زوج‌های هنری حواشی و شایعات زیادی شکل می‌گیرد و آنها همیشه با این مسائل درگیر هستند ولی اینکه چطور با این موضوع برخورد کنند، به نحوه مدیریت خودشان برمی‌گردد. امیریل ارجمند و یاسمینا باهر حدود یک‌سال است که زندگی مشترک‌شان را آغاز کرده‌اند و به جمع زوج‌های هنرمند اضافه شده‌اند. آنها به شدت مکمل همدیگر هستند و به دلیل اینکه درک خوبی از کار یکدیگر دارند، مشکلات و مسائل پیرامون شغل‌شان را به خوبی می‌فهمند و در نتیجه می‌توانند روی کار یکدیگر تاثیر  مثبت بگذارند. آنها شاید یک نقطه مشترک دیگر هم داشته باشند. امیریل ارجمند، فرزند استاد کهنه‌کار سینما یعنی داریوش ارجمند می‌باشد و یاسمینا باهر زمانی‌که مشغول تحصیل برای بازیگری بوده است، زیرنظر استاد داریوش ارجمند، درس خوانده است و جالب است بدانید که این مثلث در فیلم “بدون اجازه” هم در کنار هم قرار گرفته بودند که البته در آن زمان خبری از ازدواج امیریل و یاسمینا نبوده است!

یاسمینا باهر بیوگرافی

از خانواده‌ یاسمینا باهر تا ازدواج ما

امیریل: خانواده‌های ما با همدیگر رفت و آمد داشتند و درواقع این ارتباط خانوادگی بود که باعث شکل‌گیری ازدواج ما شد. البته در ابتدا هیچکدام فکرش را نمی‌کردیم که روزی باهم ازدواج کنیم ولی هرچه بیشتر با هم آشنا می‌شدیم، حس می‌کردیم خصوصیاتی در ما وجود دارد که می‌توانیم مکمل خوبی برای یکدیگر باشیم و سریعا موضوع ازدواج را با خانواده‌ام درمیان گذاشتم.

یاسمینا: من زیرنظر آقای داریوش ارجمند در دانشگاه سوره در رشته بازیگری درس می‌خواندم و بعد از مدتی رابطه ما به یک رابطه خانوادگی تبدیل شد و پدرم با آقای ارجمند بسیار صمیمی شدند و رفت و آمدهای خانوادگی شکل گرفت. من هم مانند امیریل حس کردم که ما می‌توانیم مکمل هم باشیم.

وجود درک متقابل و تفاهم

یاسمینا: به‌نظرم من و امیریل درک خوبی از یکدیگر داریم و شاید در ظاهر و از نظر سنی کمی تفاوت بین ما وجود داشته باشد ولی حس می‌کنم اتفاقا همین تفاوت‌ها می‌تواند به تکمیل شدن دونفر کمک کند. من حتی در ابتدای ازدواج‌مان،‌ از برخی از اطرافیان نظرات منفی دریافت می‌کردم که شاید این تفاوت‌ها روی زندگی‌تان تاثیر منفی بگذارد ولی مهم برای من این بود که ما با یکدیگر به شدت تفاهم داشتیم و همین موضوع باعث شده تا به درک خوبی از هم برسیم.

یاسمینا باهر اینستاگرام – ایمیل یاسمینا باهر – ازدواج یاسمینا باهر

یاسمینا باهر در شب شیشه ای – یاسمینا باهر بی حجاب | یاسمینا باهر بیوگرافی

امیریل: زندگی مجردی و زندگی مشترک تفاوت‌های زیادی باهم دارند چون درواقع تاهل باعث می‌شود که مسئولیت‌ها و وظایف جدیدی در زندگی ایجاد شود و دیگر آن اهداف دوران مجردی مطرح نیست و زن و شوهر باید یک هدف واحد داشته باشند و برای رسیدن به آن تلاش کنند. همان موضوع مکمل بودن درباره اهداف زندگی مشترک هم صادق است و زوج‌ها باید برای موفقیت در زندگی درکنار هم و همراه باهم باشند.

یاسمینا: البته من این را هم اضافه کنم که زندگی متاهلی ما بازیگران و هنرمندان نسبت به آدم‌های عادی، سختی‌های خاص خودش را دارد. به دلیل شرایط کاری که داریم، کمتر همدیگر را می‌بینیم، کمتر می‌توانیم برای هم وقت بگذاریم و… شاید کسانی‌که از بیرون به این موضوع نگاه می‌کنند این سختی‌ها را نبینند و درک نکنند. اما با تمام این تفاسیر زندگی ما جذابیت‌هایی هم دارد که زندگی آدم‌های عادی دارای آن جذابیت‌ها نیست!

بازیگر یاسمینا باهر – بیوگرافی یاسمینا باهر و همسرش – تولد یاسمینا باهر

 

امیریل مهربان، یاسمینا آرام

یاسمینا: شخصیت امیریل برایم خیلی مهم است. او آرامش خاصی دارد و بسیار مهربان است. من کمی زود عصبانی می‌شوم ولی امیریل به خوبی می‌داند که چطور حتی با یک جمله، به من آرامش بدهد. او پیش از ازدواج هم برای من یک همکار باوقار و متین و خوب بود. امیریل واقعا قلب خیلی مهربانی دارد.

امیریل: نکته‌ای که وجود دارد این است که من شخصا همه آرامش خود را از محیط خانه‌ام می‌گیرم. درواقع تمام انگیزه من همین خانواده دونفره است و یک حس تعلق‌خاطر به خانه پیدا کرده‌ام که دوست دارم همیشه در کنار همسرم باشم. یاسمینا به صورت کلی بیشتر از سن خود، درک و مدیریت دارد و حضور در کنار او برایم جذاب‌ترین است.

زندگی خصوصی و شخصی

امیریل: ما سعی کرده‌ایم که زندگی شخصی و زندگی کاری‌مان را از همدیگر جدا کنیم و درواقع آن حریم خصوصی را برای خودمان نگه داریم. این موضوعی است که کمک می‌کند وارد حواشی مرسوم دنیای هنرمندان نشویم. اصولا حس می‌کنم نه تنها هنرمندان بلکه همه مردم باید حریم خصوصی خود را حفظ کنند تا خانواده‌شان را حفظ کرده باشند.

 

تصاویر یاسمینا باهر – یاسمینا باهر چند سال دارد – یاسمینا باهر چند سالشه

زوج‌هایی از جنس حمایت

امیریل: به نظرم لازم است که زوج‌ها پیش از ازدواج سنگ‌های‌شان را با هم وا بکنند و همه چیز را آنطور که هست، نشان دهند. صداقت بخش مهمی از یک رابطه مشترک را تشکیل می‌دهند و درنهایت همین صداقت می‌تواند پایه‌ای محکم برای زندگی مشترک باشد. ما هم در ابتدای راه همین کار را کردیم و خواسته‌ها و خصوصیات خودمان را آنطور که بود با یکدیگر در میان گذاشتیم.

یاسمینا: بله، ما پیش از ازدواج مفصل راجع‌به همه چیز باهم صحبت کردیم و به همین دلیل وقتی ازدواج کردیم، درگیر مشکلات نشدیم. ما سعی کردیم که حامی یکدیگر باشیم و در این زندگی برای پیشرفت هم تلاش کنیم. امیریل در این مدت نه تنها حامی بلکه مشاور و مشوق من بوده است و تجربیات خود را در اختیار من قرار داده است تا پیشرفت کنم و متقابلا من هم در این زمینه سعی می‌کنم شرایطی را فراهم آورم که به پیشرفت امیریل کمک کند.

یاسمینا باهر در سریال – یاسمینا باهر در سریال کیمیا – یاسمینا باهر در فیلم

بیوگرافی و عکس یاسمینا باهر و همسرش امیر یل ارجمند – یاسمینا باهروهمسرش

 یاسمینا باهر و همسرش امیر یل ارجمند – زندگینامه یاسمینا باهر

یاسمینا باهر بازیگر نقش سحر سریال آقا و خانم سنگی – یاسمینا باهر در اقا وخانم سنگی

 یاسمینا باهر سریال – یاسمینا باهر سن – سایت یاسمینا باهر

 یاسمینا باهر بازیگر سریال آقا و خانم سنگی – سریال آقا و خانم سنگی

اینستاگرام یاسمینا باهر – عکسهای یاسمینا باهر- عکسهای یاسمینا باهر و همسرش

 عکس یاسمینا باهر و همسرش – یاسمینا باهر فیلم – یاسمینا باهر فیلم ها

 عکس یاسمینا باهر و همسرش ، یاسمینا باهر فیلم شناسی ، قد یاسمینا باهر

یاسمینا باهر کیست / یاسمینا باهر متولد چه سالی است / وبلاگ یاسمینا باهر

زندگینامه یاسمینا باهر

امیر یل ارجمند و یاسمینا باهر: عاقلانه عاشق شدیم

مجله زندگی ایده آل – نگار حسینی:  اگر بگویند زندگی این زوج را در یک جمله توصیف کنید می‌توان به دو کلمه اکتفا کرد؛ «عاشقانه و عاقلانه» چون به همان میزان که این زوج عاشق هم هستند، نسبت به یکدیگر عاقلانه رفتار می‌کنند. امیر یل ارجمند و یاسمینا باهر که هر دو از بازیگران سینما و تلویزیون به شمار می‌روند، اسفند ۹۳ پای سفره عقد نشستند و زندگی مشترک‌شان را شروع کردند. در طول این دوران تلاش‌شان بر این بوده که زندگی به دور از حاشیه‌ای داشته باشند و موضوع ازدواج‌شان را رسانه‌ای نکنند.

یاسمینا و امیر یل در عین تفاوت‌هایی که با یکدیگر دارند، به هم شبیه هستند. بزرگ‌ترین شباهت‌شان هم در این است که می‌خواهند دور از جنجال و کلیشه‌های رایج تنها به زندگی مشترک‌شان زیر یک سقف فکر کنند.

یک ازدواج عاشقانه در خلوت

امیر یل ارجمند: در مورد این سوال که چرا ازدواج ما در سکوت خبری انجام شد و شامل جار و جنجال‌های مرسوم ازدواج‌های هنری نشد باید بگویم که من و یاسمینا هر دو بیشتر از هر موضوع دیگری به شروع زندگی مشترک‌مان در آرامش فکر می‌کردیم و اینکه مسائل حاشیه‌ای از هر جهت سایه‌ای روی زندگی ما نیندازد.

از طرفی فوت عمویم «انوشیروان ارجمند» هم مزید بر علت شد که ترجیح دهیم روی این موضوع مانور چندانی نداشته باشیم. این اتفاق ناگوار در شرایطی رخ داد که ما تمام برنامه‌ریزی‌های مربوط به برگزاری مراسم ازدواج‌مان را انجام داده بودیم به همین خاطر لغو آن سختی‌های خاص خودش را به دنبال داشت، در نهایت تصمیم بزرگان و خواست ما این بود که این مراسم کمی به تاخیر بیفتد ولی پیش از سال ۹۴ برگزار شود به همین خاطر ما تمایلی نداشتیم که با رسانه‌ای کردن این موضوع پیرامون ازدواج‌مان هیاهو ایجاد کنیم.

 

عکس و بیوگرافی یاسمینا باهر و امیریل ارجمند و یاسمینا باهر و همسر یاسمینا باهر

یاسمینا باهر بیوگرافی ، یاسمینا باهر ویکی پدیا ، یاسمینا باهر و همسرش

 

—————————–

بیوگرافی علی ضیا + تصاویر جدید علی ضیا

بیوگرافی سارا منجزی + تصاویر جدید سارا منجزی

بیوگرافی عباس غزالی + تصاویر جدید عباس غزالی


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.