پروفایل خرداد | ۴۴ عکس نوشته خرداد ماهی + خصوصیات متولدین خرداد

دسته بندی : گالری عکس

پروفایل خرداد | ۴۴ عکس نوشته خرداد ماهی + خصوصیات متولدین خرداد

با نزدیک شدن به ماه خرداد پر از حادثه و فراز و نشیب ۴۴ عکس پروفایل خرداد و خرداد ماهی را تقدیم متولدین ماه خرداد میکنیم و ضمن تبریک تولد به خرداد ماهی های عزیز و خاص در مورد خصوصیات مردان متولد خرداد و زنان متولد خرداد بیشتر صحبت خواهیم کردم با ما همراه باشید.

پروفایل خرداد (۱)

آنچه در عکس نوشته های این نوشته خواهید دید !!!

  1. خرداد ماهی که باشی…
  2. فقط یه خرداد ماهی میتونه … 
  3. یه خرداد ماهی …
  4. خرداد ماهیا ….
  5. خرداد ماهی یعنی…
  6. خرداد ماهیها…
  7. خرداد ماه من است …
  8. یه دختر خرداد ماهی …
  9. یه پسر خرداد ماهی …

پروفایل خرداد (۲)

خردادی که باشی 

خردادی ک باشی همیشه نگات تو چشمای همس…احساس میکنی صدای درونیشونو از چشماشون…خردادی ک باشی همیشه سنگ صبور همه ای.همه میان پیشت واسه درد و دل و بعد از گذشت چن سال کوهی از درد و دل اطرافیانتونو دارید رو شونتون..خردادی ک باشی صبور میشی…خونسرد میشی…احساساتتو مخفی میکنی وگرنه کی گفته خردادیا بی احساسن.خردادی ک باشی واقعیت هارو میبینی و میگی،و این از نظر بقیه میشه زخم زبون و تیکه.خردادیا مهربونن آخه نمیخوان دل دیگرانو بشکنن اما اگه بخوان بد بشن ناجور بد میشن.بترس از یه خردادی وقتی ک عصانیه…نرو سمت خردادی ک اشک میریزه.آخه این آدم تاحالا صبوری کرده…

پروفایل خرداد (۳)

ما خردادیا

خردادماهی که باشی؛ صبوری. نمی فهمی خستگی یعنی چی؟ با مرامی. بامحبتی و همیشه لبخند میزنی؛ چون دوس نداری دل کسی رو بشکنی, دل همه رو به دست میاری. واسه همینه که میگن یه خردادی با هر شرایطی خودشو وفق میده. خردادی درگیره احساس نمیشه, چون سیاستمدار به دنیا اومده. عشق واسه یک خردادی معنی نداره. اون فقط میتونه بفهمه که دل بسته, که البته کم پیش میاد دل ببنده, ولی واااای به اون روز. یه خردادی حرف زیاد میزنه ولی حرف زیادی نمیزنه. همه فکر میکنن هرچی تو دلش داره می ریزه بیرون؛ غافلند از اینکه خردادی یک دل…

پروفایل خرداد (۴)

فقط یه خردادی میتونه …

خردادی ک باشی چشماتو رو خیلی چیزا میبندی ….از رو خیلی چیزا میگزری….یه لبخند میاد گوشه لبتو میگی” هه…بزار بگن نفهمید ….وقتش که برسه ورق بدجور برمیگرده” با همه عجول بودنات گاهی عجیب صبوری عجییییییییییییب « ارسالی از طرف یه ناشناس »

پروفایل خرداد (۵)

عکس نوشته های خردادیا

ما خردادیا

ما خــــردادیا … مهربونیـــم…. …………. چون قلبمون بزرگـــــــــــــه … ما خــــردادیا . حسود نیستیم……… …چون دلمون بزرگـــــــــــــه … ما خــــردادیا … خسیس نیستیم ………چون جیبمون بزرگـــــــــــــه … ما خــــردادیا .. خوش صحبتیـم …… ….چون حرفمون بزرگـــــــــــه … ما خــــردادیا . بـــرترینیم…. …………….چون خدامون بزرگــــــــــــه …

پروفایل خرداد (۶)

عکس های متن دار برای متولد خرداد

خردادی بودن کار راحتی نیست…..:| خردادی که باشی چشمات زیادتر می بینن، گوشهات ریزتر می شنوند…..!! اصلاً لازم نیست اتفاق خاصی بیفته….خردادی که باشی خودت همه چیز را یک هو بی دلیل می فهمی… هر که درکش بیش دردش بیشتر…

پروفایل خرداد (۷)

من یه خردادی ام

خردادی است دیگر

خردادی است دیگر … شاید همیشه سکوت کند، اما … حرف هایش را در نگاهش میریزد … دلتنگی ، قسمتی از قلبش است … و صبر … تکه ای از روحش … خردادی است دیگر … در خودش می ریزد … چیزی به کسی نمی گوی د… دوست دارد وقت اشک ریختن تنها باشد … خردادی است دیگر … فرمانروای احساسات … خلاصه ی همه ی دنیا …  (خاص)

پروفایل خرداد (۸)

عکس خردادی

یه خردادی همیشه بزرگترین غم هاش رو درون قلبش نگه میداره…
و می ذاره خودش به تنهایی سنگینیشون رو تحمل کنه…
چون دوست نداره و دلش راضی نمیشه که دیگران به خاطره اون
غمگین و ناراحت باشن… .

پروفایل خرداد (۹)

 تبریک تولد خردادیا

پروفایل خرداد (۱۰)

یه خرداد ماهی

یه خرداد ماهی وقتی که نسبت بهت بی تفاوت میشه، باهات سرد و خشک و رسمی حرف میزنه ،
دیگه باهات شوخی نمیکنه…
و دیگه هیچوقت هیچ احساسی رو بهت نشون نمیده…

پروفایل خرداد (۱۱)

عکس نوشته برای خرداد ماهی ها

یه خرداد ماهی یه ﺣﺲ ﺩﺭﻭﻧﯽ ﻗﻮﯼ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﻧﮕﺎﻩ ﺁﺩﻣﺎ ﺭﻭ ﺑﺸﻨﺎﺳﻪ… ﯾﻪ ﺍﻟﻬﺎﻡ ﺩﺭﻭﻧـــــــــــــــــــــﯽ…

پروفایل خرداد

پروفایل خرداد (۱۲)
پروفایل خردادی

پروفایل خرداد (۱۳)
پروفایل خرداد ماهی

پروفایل خرداد (۱۴)
پروفایل خردادی ام

پروفایل خرداد (۱۵)
پروفایل خردادیا

پروفایل خرداد (۱۶)
پروفایل خرداد ماه

پروفایل خرداد (۱۷)
پروفایل خردادیم

پروفایل خرداد (۱۸)
پروفایل خرداد ماهی ها

پروفایل خرداد (۱۹)

پروفایل خرداد ماهیا

اگر خردادی هستید و به روز شمار سالیانه نزدیک شدن به جشن زیبای تولد شما را نشان میدهد میتوانید احتمالا تصاویر نوشته زیر برای شما مفید باشد.

عکس های پروفایل تولد + ۴۰ عکس نوشته زیبای تولدمه

پروفایل خرداد (۲۰)

پروفایل خردادیها

پروفایل خرداد (۲۱)
عکس پروفایل خردادی

پروفایل خرداد (۲۲)
عکس پروفایل خرداد

پروفایل خرداد (۲۳)
عکس پروفایل خرداد ماهی

پروفایل خرداد (۲۴)
پروفایل متولدین خرداد

پروفایل خرداد (۲۵)
عکس پروفایل خرداد ماه

پروفایل خرداد (۲۶)
پروفایل تولد خرداد

پروفایل خرداد (۲۷)

عکس خرداد ماه
عکس خرداد ماهی

پروفایل خرداد (۲۸)
عکس خرداد ماهی ها
عکس مرداد ماهی

پروفایل خرداد (۲۹)
عکس خرداد ماهیا
عکس خرداد ماه ها

پروفایل خرداد (۳۰)
عکس خرداد ماهی یعنی
عکس خرداد ماه تولد من

پروفایل خرداد (۳۱)
عکس نوشته خرداد ماهی ها
عکس نوشته خرداد ماه

پروفایل خرداد (۳۲)
عکس متولدین خرداد ماه
عکس سمبل خرداد ماه

پروفایل خرداد (۳۳)
عکس نماد خرداد ماه
عکس برای خرداد ماه

پروفایل خرداد (۳۴)

خرداد ماهی
خرداد ماهی ها

پروفایل خرداد (۳۵)
خرداد ماهیا
خرداد ماهی یعنی

پروفایل خرداد (۳۶)
خرداد ماهی عکس
خرداد ماهی مرد

پروفایل خرداد (۳۷)
خرداد ماهیان
خرداد ماهی ها عکس

پروفایل خرداد (۳۸)
خرداد ماهی زن
خرداد ماهی ها

پروفایل خرداد (۳۹)
خرداد ماهی

پروفایل خرداد (۴۰)

عکس نوشته خردادی
عکس نوشته خردادی ام

پروفایل خرداد (۴۱)
عکس نوشته خردادی ها
عکس نوشته خردادیا

پروفایل خرداد (۴۲)
عکس نوشته خرداد ماهی
عکس نوشته خردادیم

پروفایل خرداد (۴۳)
عکس نوشته خرداد ماهی ها
عکس نوشته خرداد ماه دخترانه

پروفایل خرداد (۴۴)

خصوصیات مرد متولد خرداد  

مرد متولد خرداد اکثرا دو زنه است و حتی در ضمن ماه عسل ممکن است عروس را بگذارد و برود.

در زناشویی و معاشرت با زن اهل تنوع و ماجراست وحال و احوال عاشقانه اش بی ثبات و رنگارنگ است.

برای فرزندان پدری نرم و مهربان و ملایم است، ممکن است بچه های خود را لوس کند.

پروفایل خرداد 

مردی با ذوق، هنر دوست و غیر حسود و کمی بد قول است. عاشق یک چنین مردی شدن موجب می شود که احساس مطبوعی از تامین به شما دست بدهد زیرا پیوسته یقین خواهید داشت کسی را دارید که هر وقت به وی نیازمند شدید، به کمکتان بشتابد و هرگز تنهایتان نمی گذارد. تمام تردیدهای اجتماعی که قبل از ازدواج با او داشتید، سریعا از بین می روند، با وجود این هیچ بعید نیست که اگر صبح روز شنبه او را برای خرید نان به خارج بفرستید، تا یکشنبه ظهر برنگردد. اگر می خوهید اعصاب آرام و راحتی داشته باشید، هرگز منتظرش نباشید و هنگامی که خواست از منزل خارج شود، گوشه کتش را نچسبید.

پروفایل خرداد ماه 

وقتی موفق شدید طبیعت نا آرام و رفتار غیر قابل پیش بینی اش را درک و قبول کنید،دیگر کارها برایتان سهل و ساده می شوند. شاید این حالت مغایر با رفتار مردی باشد که زنش می تواند روی شراکت او در زندگی حساب کند، ولی در عمل این نا پایداری ها ربطی به فکر و احساسی که او راجع به همسرش دارد، ندارد.

پروفایل خرداد ماهی 

دختری که به عقد یک مرد متولد خرداد می آید، نه تنها می تواند مطمئن باشد که شوهرش هرگز در مشکلات و پیچ و خم های زندگی او را تنها نمی گذارد، بلکه در عمل همیشه لااقل دو نفر همراه دارد که هر دوتایشان همان شوهر او هستند. شما می دانید که او در برج دو پیکر به دنیا آمده است. مثلا موجودی است که دو روح کاملا متفاوت در یک کالبد داشته باشد. حتی شخصیت او دوگانه است.

پروفایل یه خرداد ماه 

او خوش صحبت و مردم دار است. به مهمانی رفتن و مهمانی دادن و با مردم جوشیدن را دوست می دارد. هم صحبت خوبی است.غالبا شمع مجلس است و در گفت و گو نکته سنج و باذوق است. اگر با او آشنا شدید، اگر با او گرم گرفتید، اگر از او خوشتان آمد، اگر به فکر حلقه نامزدی و سفره عقد افتادید، از ابتدا بدانید که مردی را برای زندگی انتخاب کرده اید که ممکن است ماه عسلش را نصفه کاره رها کند و برای انجام کاری تک وتنها به یک شهر دیگر برود. وزش یک باد و نسیم تصمیم و رای او را بر می گرداند.

پروفایل خرداد ماهیا

بله او ی «چیستان» و سئوال مشکل است. اگر شما انتظار دارید که شوهرتان آدم ثابت قدم و بدون تلون مزاج باشد پیوسته مثل مجنون به لیلی خود عشق بورزد وهرگز حرف و عقیده اش را عوض نکند، در اشتباه کامل بسر می برد. اگر یک چنین آرزوها و نیاتی در سر دارید، هرگز خود را برسر راه یک مرد متولد شده در ماه خرداد قرار ندهید. اگر از زمره زنانی هستید که می خواهید زندگی آرام، مطمئن و یکنواخت و معمولی داشته باشید، از مرد متولد خرداد ماه حتما بگریزید.

پروفایل خرداد ماهی ها 

نمونه بسیار بارز دو شخصیتی بودن متولدین خرداد را می توانید از دهان یکی از زیباترین و مشهورترین هنرمندان هالیوود بشنوید. او می گوید که یک روز تعطیلات آخر هفته را به اتفاق عده ای از دوستان و آشنایان میهمان یکی از کارخانه دارهای بزرگ بودم، او ما را به کشتی تفریحی خود دعوت کرده بود تا در سواحل زیبای مدیترانه به گردش بپردازیم. این اولین باری بود که من او را می دیدم و وقتی پا بر روی عرشه کشتی اش گذاشتم، با برخورد بسیار سرد وی مواجه شدم.

رفتار او طی دو روز بعد هم به قدری توهین آمیز جلوه کرد تا جایی که به یکی از دوستانم گفتم نمی دانم او که اصلا نمی خواهد با من حرف هم بزند، چرا مرا به این میهمانی دعوت کرده است. این اولین باری است که من او را می بینم و هیچ دلیلی برای این رفتار بی نزاکتش نمی توانم حدس بزنم. اما این خانم گول ظاهر میزبان را خورده بود زیرا این مرد متولد خرداد مدت ها بود که عاشق او شده بود و این عشق در طی آن دو روز چنان شدت پیدا کرد که سر انجام از وی خواستگاری کرد و کارشان به ازدواج کشید، اما آیا این رفتاری است که باید از یک عاشق سر بزند؟

پروفایل خرداد ماهی که باشی

همانطور که قبلا نیز گفته شد، مرد متولد خرداد علاقه دارد که مرموز جلوه کند و چندگانگی خلقی و روحی او نیز ناشی از همین رمز و راز است.

گاه عاشق است و برای زنی می میرد ولی به او اخم می کند، گاه از کسی قلبا نفرت دارد ولی از روی سیاست و مصلحت با او چنان گرم می گیرد که گویی دیگر هیچکس را به اندازه او در دنیا دوست نمی دارد.

پروفایل خرداد 

کسانی که با او سر و کار دارند، همیشه گیج و سر در گم هستند که میل باطنی و عقاید پنهانی او از چه قرار است.

از این گذشته، مرد متولد خرداد میل ندارد که هیچکس حتی همسرش و یا نزدیک ترین دوستش به خلوت دل او و ضمیر مخفی او راه یابد. او راز درونی اش را با هیچکس در میان نمی گذارد و کسی را به صندوقچه اسرار دل خود محروم نمی کند و اگر شما همسر چنین مردی هستید، بهتر است که برای گشودن این صندوق اسرار پافشاری واصرار نکنید و او را به حال خود بگذارید.

خصوصیات زن متولد خرداد  

زنی با چند شخصیت گوناگون، با قوه تخیل بسیار، خوش سر و زبان، با سلیقه، ماجرا دوست و بی ثبات.

مردی که با یک دختر متولد خرداد ازدواج کند، گویی که چندین زن در حرمسرا دارد. این زن در جست و جوی یک مرد کامل است و به همین جهت در هر مردی یک صفت قابل تحسین می یابد. او گاهی خانه دار، گاهی تنبل، گاهی جذاب و دلربا، گاهی غمگین و متاثر، گاهی پر حرف و پر سفسطه، گاهی خاموش و کم حرف است. آیا هرگز فکر کرده اید که تعدد زوجات لازم است و یک مرد باید بیش او یک زن داشته باشد؟

پروفایل خرداد 

آیا از این که قانون به شما اجازه نمی دهد بیش از یک همسر انتخاب کنید، دلخورید؟ خوب اگر این طور است با یک دختر متولد خرداد ازدواج کنید و حتم داشته باشید که با این کار خود صاحب لااقل دو زن شده اید و تازه چه بسا که در همین یک نفر سه، چهار، پنچ و یا حتی بیشتر زن شده اید. البته بین او و یک حرمسرا تفاوت هایی هم هست، برای مثال او را مثل یک عضو حرم نمی توان در چهار دیواری حرمسرا حبس کرد و گفت که فقط به یک کار بپردازد و راجع به یک یا چند چیز محدود و مشخص فکر کند. فکر او دائما در حال پرواز است و او به شیوه های خاص دائما به دنبال این افکار و رویاها می رود.

پروفایل خرداد ماه 

با وجود این اگر او را قدری عمیق تر مورد بررسی قرار دهیم، در میان این چند زن (یا بهتر بگوییم این زن چند شخصیتی) موجود رومانتیکی جلب توجه می کند که اگر بتوانید احساسات فکری، روحی و جسمی اش را یک جا مورد بهره برداری قرار دهید، خوشبخت ترین مرد روزگار خواهید بود.

البته حصول به این هدف با توجه به برخوردار بودن او از خصوصیات چند گانه، چندان کار ساده ای نیست. به هر صورت من می توانم به شما اطمینان بدهم که او به تنهایی مجموعه ای است از چند زن و متاسفم از این که باید اضافه کنم که شناخت هر یک از این زن ها، که به کلی با بقیه تفاوت دارند، محتاج به بررسی های زیاد و کوشش فراوان می باشد.

پروفایل خرداد ماهی 

سن و سال در رفتار و کردار زنی که در این ماه متولد شده باشد، تاثیر به سزایی دارد زیرا تا زمانی که دوران شباب را پشت سر نگذاشته است، رویاهای عاشقانه تنها اندیشه هایی هستند که در سرش وجود دارد. در این دوره او به میزان فوق العاده زیادی دم دمی مزاج و بی ثبات است.

او یک روز به خاطر نحوه تبسم، تن صدا و یا حتی طرز راه رفتنتان به دنبالتان می آید و بعد در عرض بیست و چهار ساعت آنچنان از شما روگردان می شود که از موهای سرتان تا جوراب پایتان را مورد انتقاد قرار می دهد و این کار را آن چنان تند و کنایه آمیز انجام می دهد که شما احتمالا برای التیام جراحات قلبتان مجبور می شوید دست به دامان روانکاو شوید، اما یادتان باشد که تا این جا لااقل صاحب دو دوست دختر هستید و احتمالا تعداد دیگری هم هستند که هنوز از آن ها خبری ندارید.

پروفایل یه خرداد ماه 

زن متولد شده در این ماه آن قدر ها هم که گاهی اوقات به نظر می رسد، سنگدل و بی احساس نیست. قدرت تحلیل بسیار قوی اش موجب پیدایش فانتزی های گوناگونی می گردد که ابراز احساسات عاشقانه تنها راه برملا کردن آن است و یک متولد برج خرداد لااقل دو برابر زن های دیگر به این کار نیازمند است.‌ یک مرد متولد خرداد می تواند در آن واحد یک خواننده، یک کارخانه دار، یک هنرپیشه، یک فروشنده و رئیس یک هیات مدیره باشد و تمام این کارها را هم با موفقیت انجام بدهد، اما یک زن اگر چنین باشد، بوالهوس و دمدمی مزاج شناخته می شود.

فکر نکنید که یک زن متولد این برج نمی تواند این چنین باشد، اما اجتماع ما یک چنین موقعیتی را کمتر در اختیار یک زن می گذارد. در حالی که در دنیای عشق و احساسات او می تواند هوس های هزار گانه خود را به موقع اجرا بگذارد و خویشتن را تا هر قدر که می خواهد ارضا کند.

پروفایل خرداد ماهیا

زن متولد خرداد مانند توفان و رگبارهای بهاری می ماند، گاهی پر رعد و برق، گاهی پر شور و خروش و گاه مطبوع و عطر آمیز و آرام است. در حالات او ثبات و دوام و استمرار وجود ندارد.

پروفایل خرداد ماهی ها 

دختر برج خرداد خیلی بیشتر از آن که طالب عصبانیت شما باشد، به شفقت شما نیاز دارد و برای او جداً مشکل است که هر بار خود را واقعا تسلیم یک نفر بکند. او در حالی که مجذوب قدرت روحی و هوشی یک مرد است، از جانب دیگر وجودش به سوی هنر و شعر و موسیقی چشم دوخته است. او وقتی مردی را پیدا کرد که دارای قدرت خلاقیت است، آن وقت شخصیت دوگانه اش شروع به خودنمایی می کند.

او درست در همان لحظانی که با مرد دلخواه خویش به تماشای یک نمایشگاه رفته و خوشحال است از این که سرانجام کسی را پیدا کرده که مثل خودش از دیدن تابلوهای زیبا لذت ببرد، ناگهان وجود ثانوی از وی می پرسد که آیا این مرد هنردوست، مرد زندگی هم هست؟ من حتم دارم که با توجه به مطالب فوق شما تا حدودی می توانید حدس بزنید که یک زن متولد شده در برج جوزا چه نوع موجودی است.

پروفایل خرداد ماهی که باشی

او را به حال خودش بگذارید، زیرا معمولا می تواند مسائل ناشی از دوگانگی های وجود خویش را درون خویش نگاه دارد و شما را با آن ها درگیر نسازد. او یک دوست شاد و دل زنده است. در ایامی که ماه در آسمان نورانی است، او موجودی سرشار از شادی و نشاط است که با ارائه هوش و ذکاوت و همدلی و مهربانی موجبات رضایت خاطرتان را فراهم می سازد. در طی این روزها او ممکن است حرکات، گفتار و اشارات عاشقانه داشته باشد. در این گونه مواقع ظرافت زنانگی به میزان زیادی در وی می جوشد اما یادتان باشد که در صورت لزوم می تواند سریعا به نقطه برودت و سردی رجعت کند.

همچنین بخوانید : 

پروفایل اسفند ماهی ها | ۵۵ عکس پروفایل ماه اسفند + خصوصیات متولدین اسفند

پروفایل بهمن ماه | ۳۰ عکس نوشته پروفایل متولیدن بهمن + خصوصیات بهمن ماهی

پروفایل دی ماهی | ۵۰ عکس پروفایل برای دی ماهی ها + خصوصیات متولدین دی

پروفایل آذر ماهی | ۵۰ عکس پروفایل آذر ماهی ها + خصوصیات متولدین آذر

پروفایل آبانی | ۷۰ عکس پروفایل زیبا برای آبانی ها + خصوصیات متولیدن آبان

پروفایل ماه مهر | ۵۰ عکس پروفایل برای متولدین ماه مهر + خوصیات مهر ماهی ها

عکس پروفایل شهریوری ها + خصوصیات مردان و زنان متولدین شهریور

عکس پروفایل متولدین فروردین | ۳۰ عکس نوشته متولدین فروردین ماه

پروفایل اردیبهشت | ۴۴ عکس نوشته اردیبهشت ماهی + خصوصیات متولدین اردیبهشت

اشتراک گذاری مطلب

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم