پروفایل اسفند ماهی ها | ۵۵ عکس پروفایل ماه اسفند + خصوصیات متولدین اسفند

دسته بندی : گالری عکس

پروفایل اسفند ماهی ها | ۵۵ عکس پروفایل ماه اسفند + خصوصیات متولدین اسفند

همچنان کل کل بین متولدین ماه های مختلف ادامه دارد و آدم های یکی از ملاک های شناخت از همدیگر را ماه تولدشان میدانند ، یا برای این که مطمئن شوند یک خانم یا آقا مناسبشان هست یا نه حتما نگاهی به انواع طالع بینی ها میکنند که ببینند مثلا اسفندی ها با اردیبهشتی ها میسازند یا نه ؟! حالا شاید در طالع بینی ها آن هم از نوع معتبرشان نکاتی پیدا کنید که با مشخصات واقعی شما یا مخاطب خاصتان بخواند ولی از من می شنوید این طالع بینی ها و پی بینی ها را انقد جدی نگیرید. در آستانه ماه اسفند ماه خدا حافظی هر ساله پروفایل اسفند ماهی ها را تقدیم حضور اسفندی های عزیز برای تولدشان میکنم . اسفندی ها تولدتان مبارک .

پروفایل اسفند ماهی (۱)

پروفایل اسفند ماهی

پروفایل اسفند ماهی (۲)

اسفند ماهی ها
اسفند ماهی که باشی

پروفایل اسفند ماهی (۳)
اسفند ماهیا
اسفند ماهی یعنی

پروفایل اسفند ماهی (۴)

پروفایل بهمن ماه | ۳۰ عکس نوشته پروفایل متولیدن بهمن + خصوصیات بهمن ماهی

پروفایل دی ماهی | ۵۰ عکس پروفایل برای دی ماهی ها + خصوصیات متولدین دی

پروفایل آذر ماهی | ۵۰ عکس پروفایل آذر ماهی ها + خصوصیات متولدین آذر

پروفایل آبانی | ۷۰ عکس پروفایل زیبا برای آبانی ها + خصوصیات متولیدن آبان

پروفایل ماه مهر | ۵۰ عکس پروفایل برای متولدین ماه مهر + خوصیات مهر ماهی ها

عکس پروفایل شهریوری ها + خصوصیات مردان و زنان متولدین شهریور

عکس پروفایل متولدین فروردین | عکس نوشته متولدین فروردین ماه

پروفایل اسفند ماهی (۵)
اسفند ماهی
اسفند ماهی

پروفایل اسفند ماهی (۶)

یه اسفند ماهی یعنی
یه اسفند ماهی عکس

پروفایل اسفند ماهی (۷)
یه اسفند ماهی

پروفایل اسفند ماهی (۸)
من یه اسفند ماهیم
فقط یه اسفند ماهی میتونه

پروفایل اسفند ماهی (۹)
من یه اسفند ماهی ام
من یه دختر اسفند ماهیم

پروفایل اسفند ماهی (۱۰)
فقط یه اسفند ماهی
من یه اسفند ماهی هستم

پروفایل اسفند ماهی (۱۱)
عشق یه اسفند ماهی
یه اسفند ماهی

پروفایل اسفند ماهی (۱۲)
خصوصیات یه اسفند ماهی
تولد یه اسفند ماهی

پروفایل اسفند ماهی (۱۳)

پروفایل اسفند ماهی ها
پروفایل اسفند ماهی

پروفایل اسفند ماهی (۱۴)
پروفایل اسفند ماه

پروفایل اسفند ماهی (۱۵)
پروفایل اسفند ماهی ها
پروفایل اسفند ماهیا

پروفایل اسفند ماهی (۱۶)
عکس پروفایل اسفند ماه

پروفایل اسفند ماهی (۱۷)
پروفایل تولد اسفند ماهی
پروفایل برای ماه اسفند

پروفایل اسفند ماهی (۱۸)
تصاویر پروفایل ماه اسفند
پروفایل اسفند ماه

پروفایل اسفند ماهی (۱۹)

پروفایل اسفند ماهی

پروفایل اسفند ماهی (۲۰)

عکس نوشته اسفند ماهی
عکس نوشته اسفند ماهی ها

پروفایل اسفند ماهی (۲۱)
عکس نوشته اسفند ماهیا
عکس نوشته اسفند ماهی ام

پروفایل اسفند ماهی (۲۲)
عکس نوشته اسفند ماه جدید
عکس نوشته اسفند ماهی خاص

پروفایل اسفند ماهی (۲۳)
عکس نوشته اسفند ماه
عکس نوشته های اسفند ماه

پروفایل اسفند ماهی (۲۴)

پروفایل اسفند ماهی

پروفایل اسفند ماهی (۲۵)

عکس نوشته برای اسفند ماه
عکس نوشته تولد اسفند ماه
عکس نوشته درمورد اسفند ماه

پروفایل اسفند ماهی (۲۶)

پروفایل اسفند ماهی

پروفایل اسفند ماهی (۲۷)

پروفایل اسفند ماهی ها

پروفایل اسفند ماهی (۲۸)
پروفایل اسفند ماه

پروفایل اسفند ماهی (۲۹)
پروفایل تولد اسفند ماهی
عکس پروفایل دختر اسفند ماهی
پروفایل اسفند ماهی
عکس پروفایل اسفند ماه

پروفایل اسفند ماهی (۳۰) پروفایل اسفند ماهی (۳۱) پروفایل اسفند ماهی (۳۲) پروفایل اسفند ماهی (۳۳) پروفایل اسفند ماهی (۳۴) پروفایل اسفند ماهی (۳۵) پروفایل اسفند ماهی (۳۶) پروفایل اسفند ماهی (۳۷) پروفایل اسفند ماهی (۳۸) پروفایل اسفند ماهی (۳۹) پروفایل اسفند ماهی (۴۰) پروفایل اسفند ماهی (۴۱) پروفایل اسفند ماهی (۴۲) پروفایل اسفند ماهی (۴۳) پروفایل اسفند ماهی (۴۴) پروفایل اسفند ماهی (۴۵) پروفایل اسفند ماهی (۴۶) پروفایل اسفند ماهی (۴۷) پروفایل اسفند ماهی (۴۸) پروفایل اسفند ماهی (۴۹) پروفایل اسفند ماهی (۵۰) پروفایل اسفند ماهی (۵۱) پروفایل اسفند ماهی (۵۲) پروفایل اسفند ماهی (۵۳) پروفایل اسفند ماهی (۵۴) پروفایل اسفند ماهی (۵۵)

 

اگر دنبال عکس نوشته هایی با مضمون ” تولدمه ” ، ” تولدم مبارک ” ، ” تولدت مبارک من ” و عکس های با مزه برای اعلام تولدتان به دوستان و نزدیکان هستید پست زیر حتما برایتان مفید خواهد بود :

عکس های پروفایل تولد + ۴۰ عکس نوشته زیبای تولدمه

خصوصیات مردان متولد ماه اسفند

مرد متولد اسفند ماه به هیچ عنوان حد وسط ندارد، یا منقی کامل یا مثبت کامل است. اگر می خواهید زن یک مرد متولد اسفند بشوید، مواظب باشید که: از او زیاد انتقاد نکنید، از کم کاری و خونسردی او نرنجید، حتما هفته ای دو سه بار به او بگویید که دوستش دارید.

اگر مرد متولد اسفندی بر سر راه شما قرار دارد و این احتمال است که روزی هر دو دارای یک نام خانوادگی بشوید، سخت مراقب باشید زیرا در صورت وقوع یک چنین رویدادی برای شما حد وسط وجود نخواهد داشت یا آینده ای بسیار درخشان خواهید داشت و یا به کلی آن را در هم خواهید ریخت.

قبل از آنکه تصمیم نهایی خود را اتخاذ کنید، بهتر است اطمینان پیدا کنید که او قادر به درک و بهره برداری از موقعیت های مناسب زندگی خود می باشد یا نه؟ اگر او را قادر به انجام یک چنین کاری دیدید، می توانید مطمئن باشید که به قول معروف نانتان در روغن خواهد بود و شما یکی از خوشبخت ترین زنان روزگار خواهید شد،‌

چه شوهری نصیب شما می شود که از ثروت و شهرت چیزی کسر نخواهد داشت اما اگر مشاهده کردید که او از زمره کسانی است که موقعیت های عالی را با بی اعتانیی از دست می دهد و در حدی نامتعارف پیرو ضرب المثل «سیلی نقد بهتر از حلوای نسیه است» می باشد و حالت تنبلی و رخوت او را از تعقیب کارهای جدی باز می دارد. بهر حال شما لبه پرتگاه بسیار ژرفی قرار گرفته اید.

پروفایل اسفند ماهی

مرد متولد اسفند ممکن است واجد همه آن چیزهایی باشد که شما خواهان آن هستید و یا برعکس فاقد همه آنها نباشد. منش زندگی او چنان است که به طور مرتب رو در روی موقعیت های بی نظیر قرار می گیرد و اینجاست که باید قاطعانه تصمیم بگیرد و با تصمیمی راسخ بر روی تمام رؤیاهایی که مانع پیشرفت و موفقیت او می گردند، خط بطلان بکشد، اما اشکال کار در این است که برخی از متولدین این ماه اصلا قادر به تشخیص موقعیت های مناسب نمی باشند و حس شناسایی« فرصت » در آنها ضعیف است و گوششان صدای در زدن بخت و اقبال را اصلا نمی شنود.

مرد متولد اسفند آدم ضعیف النفسی نیست و عیب کار فقط در این است که گاهی چشمک های یک ستاره آنقدر نظر او را به خود جلب می کند که متوجه طلوع خورشید نمی گردد. طبیعی است که تمام متولدین این برج این چنین رویایی نیستند اما یقین داشته باشید که اکثرا اینطورند. با وجود این امیدواری هایی نیز هست تا زندگی هست امید هم هست و برغم عدم قاطعیت که در اکثر متولدین این ماه به چشم می خورد،

در آوردن نان و تأمین زندگی یک امر الزامی است و وقتی او در این راه گام بر می دارد، قدرت درک بسیارش که ناشی از تأثیر سیاره نپتون است، همراه با هوش سرشاری که به طور طبیعی در وی نهفته این امکان را به وجود می آورد که یک شبه ره صد ساله بپیماید و به شهرت و مقام، حتی ثروت های سرشار برسد، و اگر هیچ کدام از اینها نشد، می توانید روی احترام و تأمینی که به دست می آورد، حساب کنید. بعید نیست مرد متولد اسفندی که شما می شناسید، از این گروه باشد.

پروفایل اسفند ماهی

از سوی دیگر، باید با صراحت گفت که اگر او مثلا تا سن ۲۵ و ۳۰ سالگی نتوانسته باشد بار خود را ببندد و از موقعیت های مناسب زندگی بهره گیری های لازم را کرده باشد، بعید به نظر می رسد که آینده درخشانی در پیش داشته باشد.

وقتی می گویم که آینده درخشانی نخواهد داشت، منظورم آینده خانوادگی اوست که شامل حال شما، فرزندان شما و زندگی شما می گردد، در حالی که ممکن است از نظر خصوصی وضع رضایت بخشی داشته باشید. بسیاری از متولدین اسفند که قدرت ریسک کردن را ندارند، از صمیم قلب به آنچه دارند، دلخوش و راضی می شوند، بدون اینکه توجه داشته باشند که همسر و فرزندان ایشان ممکن است اصلا راضی نباشند.

در یک چنین مواردی او حداکثر رضایت خاطر را از رویاهای طلایی خویش به دست می آورد و یک لقمه نان و پنیر را برای زنده ماندن کافی می داند، در حالی که از نظر شما زندگی فقط یک غذای بخور نمیر نیست، زندگی تفریح و گردش، لباس های خوب، سفر و سیاحت و با مردم معاشرت لازم دارد. اگر آنقدر عاشق او هستید که حاضرید همه این کمبودها را تحمل کنید، بسیار خوب، بروید و پای سفره عقد بنشینید،

اما از همین حالا بدانید که در طول زندگی زناشویی ناچار خواهید بود برای آنکه شاهد عقب ماندن خود از دیگران نباشید، بار او را هم به دوش بگشید، به این معنی که نه تنها باید برای خود کار مناسبی پیدا کنید و به قول معروف یکپا مرد خانواده بشوید، بلکه مراقب کار و نحوه فعالیت شوهر خود نیز باشید.

خصوصیات زنان متولد ماه اسفند

جذابیت جز ء وجود دختری است که در ماه اسفند متولد شده است و پی بردن به آن هم نیازی به خواندن کتب و مقالات ستاره شناسی ندارد. به موازات این جذابیت نقاط ضعفی نیز در وی وجود دارد، اما آنچه که در بدو امر نظر شما را به سوی خود جلب خواهد کرد، ظرافت و حالت زنانه غیر انکار اوست.

زن متول  اسفند ظرف عسلی است که قدری فلفل به داخل آن ریخته شده است. برای زن متولد اسفند این امکان بیش از پیش فراهم شده است تا در زیر ظاهر بسیار جذاب خود گزندگی تندتری از فلفل پیدا کند.

پروفایل اسفند ماهی

از سوی دیگر به جرات می توان ادعا کرد که زن متولد اسفند، به عنوان یک زن، از بسیاری جهات بی نظیر است. او نه تنها کسی نیست که بخواهد بر مرد زندگی خود حکومت داشته باشد و چنین آرزویی حتی در اعماق قلب وی نیز وجود ندارد بلکه حاضر است با بردباری بی نظیری تمام خود خواهی های یک مرد را تحمل کند فقط به این شرط که به طور کامل مورد حمایت او قرار بگیرد.

دختر متولد اسفند از سنین میانسالی به بعد با تمام وجود خویش خواهان آن می گردد که سر ظریف خویش را روی شانه های پهن و قدرتمند مردی قرار بدهد و در پناه وی احساس کند که مورد حمایت قرار می گیرد و موانع و مشکلاتی که بر سر راه وی قرار می گیرند، یکی پس از دیگری به وسیله مرد محبوب خود از میان برداشته می شود.

پروفایل اسفند ماهی

برای زن متولد اسفند مرد اعم از اینکه برادر باشد یا پدر، دوست باشد و یا شوهر، موجودی است که می تواند وسط حیاط منزل بایستد و در حالی که یک دست خود را به کمر زده است، با دست دیگر جلوی سنگ آسمانی عظیمی را که از کهکشان ها به سوی او پرتاب شده است. بگیرد.

شما یک چنین نظریه ای را با بردباری عجیب او در تحمل غرور خاص مردان مخلوط کنید و مقداری هم گرمی و ذوق و شوق به آن اضافه کنید و آن وقت پی خواهید برد که چرا دختری که در ماه دوازدهم سال به دنیا آمده است، این چنین مورد توجه مردهاست.

محل زندگی ماهی دریاست و دریا مرکز نرمش و رمز و اسرار و زیبایی هاست و مرد شیفته این زیبایی و رمز و اسرار وجود زن است.

پروفایل اسفند ماهی

زن متولد اسفند در بهار مانند پرندگان سرشار از عشق و هیجان است. در تابستان لباس کوتاه را فراموش نمی کند و در پلاژها در کنار دریا جذاب ترین لباس زیر را به تن دارد. در پاییز با اشتیاق تمام در کنار شما به تماشای مسابقه فوتبال(که ممکن است هیچ چیز از آن نداند) می نشیند و در حالی که دست خود را برای گرم کردن به داخل جیب کت شما کرده است.

مرتبا راجع به جریان بازی از شما سئوالاتی می کند. و زمستان بسان یک دختر شاد و جذاب لباس اسپورت می پوشد و به این ترتیب در یکایک دقایق زندگی لحظه ای با ظرافت ها و جذابیت های زنانه فاصله پیدا نمی کند. بی جهت نیست که گفته اند زن متولد اسفند کندو است و مردها هم زنبور عسل این کندو هستند.

پروفایل اسفند ماهی

ناراحت ترین مرد در جوار زن متولد اسفند احساس آرامش می کنند. او آبی است که بر روی آتش ریخته می شود. پس از چند دقیقه گفت و گو مرد آشکارا درک می کند که به علت اشتباهات خود مورد سرزنش او قرار نمی گیرد و مشکلاتی را که با  آن ها مواجه می باشد،

ناجیز و غیر قابل بحث می شمارد،‌ از آن گذشته زن متولد اسفند همیشه ایمان راسخ دارد که شکست های مرد زندگی او به علت ندانم کاری های دیگران است. او هرگز شوهر خود را مجبور نمی کند که قدم های سریعتری در زندگی بردارد، موقعیت اجتماعی این مرد،‌ هر چه که باشد، برای او کافی و حتی بهترین است.

پروفایل بهمن ماه | ۳۰ عکس نوشته پروفایل متولیدن بهمن + خصوصیات بهمن ماهی

پروفایل دی ماهی | ۵۰ عکس پروفایل برای دی ماهی ها + خصوصیات متولدین دی

پروفایل آذر ماهی | ۵۰ عکس پروفایل آذر ماهی ها + خصوصیات متولدین آذر

پروفایل آبانی | ۷۰ عکس پروفایل زیبا برای آبانی ها + خصوصیات متولیدن آبان

پروفایل ماه مهر | ۵۰ عکس پروفایل برای متولدین ماه مهر + خوصیات مهر ماهی ها

عکس پروفایل شهریوری ها + خصوصیات مردان و زنان متولدین شهریور

عکس پروفایل متولدین فروردین | عکس نوشته متولدین فروردین ماه

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم