لاک ناخن + لاک ناخن ژله ای

لاک ناخن + لاک ناخن ژله ای

جدیدترین و شیک ترین لاک ناخن دخترانه و زنانه شیک ۲۰۱۷ – ۹۶

انواع مجموعه لاک ناخن و جدید

پیشنهاد ما لاک ناخن جدید و شیک برای سال ۲۰۱۷ و ۹۶ می باشد

همراه با مدل های جدید مقالات زیبایی در ضمینه  سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم..

لاک ناخن

عوارضی با علائم شبیه به آپاندیسیت

درد شکمی می تواند به دلیل عارضه های دیگری نیز رخ دهد بنابراین باید بیان داشت که آپاندیسیت تنها دلیل درد شکمی نیست. موسسه ملی دیابت و بیماری های گوارشی و کلیوی می گوید که عارضه های دیگری نیز وجود دارند که می توانند منجر به درد شکمی شوند. به عقیده این موسسه ملی این عارضه های مرسوم شامل موارد زیر است:

•    زخم های معده
•    یبوست
•    بیماری های التهاب روده (شامل بیماری کرون و کولیت اولسروز)
•    انگل ها یا تومورهایی که درون آپاندیس را مسدود می کنند.
•    آسیب یا جراحت به شکم

لاک ناخن

چه زمانی باید به پزشک مراجعه کرد؟

آپاندیسیت به طور بالقوه یک عارضه مرگبار است و نیاز به مراقبت پزشکی فوری دارد. اگر این بیماری را درمان نکنید، باعث عواقب و درد بدتری می شود. متخصص های پزشکی توصیه می کنند که در صورت مواجه شدن با علائم آپاندیسیت فورا به پزشک مراجعه کنید تا بتواند به طور دقیق این بیماری را تشخیص دهد و فورا در جهت درمان آن اقدام کند.

مهم ترین راه های تشخیص آپاندیسیت

یک پزشک یا یک فرد ارائه دهنده مراقبت سلامتی می تواند از طریق روش های زیر آپاندیسیت را در فردی تشخیص دهد.

بررسی علائم: پزشک ها از بیمار می خواهند تا علائم خود، شدت آنها و مدت آنها را برای آنها بیان دارد.

بررسی سابقه پزشکی بیمار: پزشک ها سعی می کند تا با آگاهی از جزییات سابقه پزشکی بیمار دیگر مشکلات سلامتی بالقوه را کنار بگذارند. این جزییات مربوط به سابقه پزشکی بیمار شامل موارد زیر است:

۱.    هر عارضه پزشکی یا جراحی که بیمار در گذشته داشته است.
۲.    آیا بیمار داروها یا مکمل هایی را مصرف می کند؟
۳.    آیا بیمار الکل می نوشد یا داروهای نشئه آور مصرف می کند؟

آپاندیسیت، دردی که نباید سرسری گرفت

انجام معاینه پزشکی: پزشک برای آنکه بتواند اطلاعات بیشتری در مورد درد شکمی شما به دست آورد و آپاندیسیت را به قدت تشخیص دهد معاینه پزشکی را انجام می دهد. پزشک برای تشخیص آپاندیسیت نقاط خاصی از شکم را دست می زند یا به این نقاط فشار می آورد. علاوه بر این، از معاینه های لگنی و رکتال نیز استفاده می شود.

تجویز تست های آزمایشگاهی: پزشک برای تایید تشخیص آپاندیسیت یا شناسایی نشانه های مربوط به دیگر مشکلات سلامتی انجام تست های آزمایشگاهی را تجویز می کند. علاوه بر این، ممکن است که پزشک برای تشخیص باردار بودن فرد نمونه های خون یا ادرار بخواهد. اگر پزشکی برای تایید آپاندیسیت تست های غربالگری را لازم بداند، انجام تست های غربالگری را پیشنهاد می کند. این تست ها شامل سونوگرافی شکمی، ام آر آی و سی تی اسکن است. این تست های غربالگری می تواند دلایل درد شکمی همچون آپاندیس بزرگ شده یا ترکیده، التهاب، انسداد درون آپاندیس و آبسه ها را نشان دهد.

لاک ناخن

آنتی بیوتیک، خط اول درمان

درمان آپاندیسیت معمولا با آنتی بیوتیک و افزودن مایعات به رگ ها آغاز می گردد. با ساتفاده از مایعات و آنتی بیوتیک ها می توان به طور کامل آپاندیسیت های ملایم یا خفیف را درمان کرد. جراحی مرسوم ترین گام بعدی برای درمان آپاندیسیت است. به این پروسه درمانی آپاندکتومی می گویند. برداشتن آپاندیس خطر ترکیدن آن را کاهش می دهد. درمان زودهنگام آپاندیسیت نیز از اهمیت ویژه ای در کاهش خطر عوارضی دارد که منجر به مرگ می شود. در ادامه به دو جراحی مرتبط با آپاندکتومی اشاره می کنیم:

جراحی لاپاروسکوپی (Laparoscopic Surgery): جراحان چندین شکاف کوچک در شکم ایجاد می کنند و با استفاده از ابزار خاصی آپاندیس را از بدن خارج می کنند. جراحی لاپاروسکوپی می تواند باعث عوارض معدودی همچون عفونت های بیمارستانی شود.زمان بهبودی پس از جراحی معمولا کوتاه تر است. پزشک ها به بیماران خود توصیه می کنند که برای ۳ تا ۵ روز اول پس از جراحی تمرین های فیزیکی خود را محدود کنند.جراحی لاپاروتومی (Laparotomi Surgery): پزشک با ایجاد یک برش در بخش تحتانی سمت راست شکم آپاندیس را از بدن جدا می کند. برای یک آپاندیس ترکیده به جراحی لاپاروتومی نیاز است.این جراحی به جراح اجازه می دهد تا به منظور جلوگیری از عفونت شکم را تمیز کند. پزشک به بیماران خود توصیه می کند که برای ۱۰ تا ۱۴ روز اول پس از جراحی تمرین های فیزیکی خود را محدود کند.

لاک ناخن لاک ناخن لاک ناخن لاک ناخن لاک ناخن لاک ناخن

طراحی ناخن ۲۰۱۷ + اموزش طراحی ناخن + طراحی ناخن جدید ۱۳۹۶

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم