مدل مایو شنا دخترانه و زنانه + ۲۲ مدل شیک و جدید ۹۷ – ۲۰۱۸

مدل مایو شنا دخترانه و زنانه + ۲۲ مدل مایو شیک و جدید ۹۷ – ۲۰۱۸

مایو اولین و مهم ترین وسیله مورد نیاز برای شنا کردن است ، قید عینک های خفن خارجی ، دماغ گیر و گوش گیر و بازوبند و تیوپ شنا را میتوانید بزنید ولی بدون مایو بعید است در هیچ استخری راهتان بدهند . در این نوشته از دلبرانه به سراغ مدل مایو های شیک جدید و متنوع به روز طبق ژورنال های جهانی خواهیم رفت و این مدل مایو ها را باشما دوستان به اشتراک خواهیم گذاشت ، به علاوه در مورد فواید ورزش شنا برای خانم ها بیشتر صحبت خواهیم کرد .

مدل مایو (۱)

مدل مایو استاندارد 

چه مایو هایتان توسط خیاط ها و تولید کننده های داخلی دوخته شده باشد چه از یک برند معروف باشد باید از نظر مدل و جنس استاندارد هایی داشته باشد. ، مثلا این که مایو های زنانه باید نسبتا پوشیده باشد ( بعضی جاها پوشیدن مایو دو تکه مجاز نیست )ضمن این که داشتن کلاه شنا هم الزامی است ، در مورد آقایان پوشیدن مایو های شلورک شکل پادار کافی است

مدل مایو (۲)

چکار کنیم مایو شنا زود خراب نشود 

۵ راه برای سالم ماندن مایو در برابر کلر استخر 

اغلب با این مشکل که مایو ها زود پوسیده و خراب می شوند (حتی مایو های برند ) در گیر هستیم دلیل این امر کلر موجود در آب استخر است . برای جلو گیری از این امر

  1. مایو را خوب بشورید (طوری که کلر موجود در تار و پود آن کاملا خارج شود )
  2. مایو را خوب خشک کنید ، خیس ماندن مایو تا دفعه بعد که میخواهید از آن استفاده کنید باعث پوسیدگی زود هنگام آن میشود .(بخصوص که بعضی از مایو های زنانه یک قسمت ابری شکل در ناحیه سینه ها دارند که خشک شدنش کمی زمان بر است )
  3. از مایو های حرفه ای که درصد مقاومت به کلر در ان مشخص است استفاده کنید . در این صورت باید هزینه بیشتری برای خرید مایو کنار بگذارید ولی عوض دیر تر هم پوسیده میشوند و از ریخت می افتند .
  4. اگر از مایو های داخلی و غیر حرفه ای استفاده میکنید از فروشنده بخواهید جنس بهتری را به شما معرفی کنند و برای عدم پوسیدگی آن در مدت کوتاه با فروشنده شرط کنید .
  5. مهم ترین گزینه برای خرید مایو جنس آن است بهتر است به سراغ مایو هایی از جنس پلی استر بروید .

مدل مایو زنانه (۱۶)

مدل مایو دخترانه

مدل مایو (۳)
مدل مایو ژیمناستیک دخترانه

مدل مایو (۴)
مدل مایو دو تیکه

مدل مایو (۵)
مدل مایو دختر بچه

مدل مایو (۶)
مدل مایو بچه گانه

مدل مایو (۷)
مدل مایو زنانه سایز بزرگ

مدل مایو (۸)
مدل مایو پوشیده

مدل مایو (۹)
مدل مایو

مدل مایو (۱۰)
مدل مایو زنانه

مدل مایو (۱۱)
مدل مایو ۲۰۱۷
مدل مایو ۲۰۱۸

مدل مایو (۱۲)
مدل مایو ۲تیکه

مدل مایو (۱۳)
مدل مایو ۲۰۱۷
مدل مایو زنانه ۲۰۱۷

مدل مایو (۱۴)
مدلهای مایو ۲۰۱۸
مدل های مایو زنانه ۲۰۱۸

مدل مایو (۱۵)
مدل مایو زنانه ۲۰۱۷
 مایو شنا ۲۰۱۸

مدل مایو (۱۶)
مدل جدید مایو ۲۰۱۷

مدل مایو (۱۷)
مدل مایو ۹۷
مدل مایو (۱۸)
مدل جدید مایو ۹۸

مدل مایو (۱۹)

مایو زنانه دو تکه
مایو زنانه دو تیکه

مدل مایو (۲۰)
مایو زنانه پوشیده
مایو زنانه

مدل مایو (۲۱)
مایو شنا زنانه speedo

مایو زنانه ۲۰۱۵
مایو زنانه ۲۰۱۶

مدل مایو (۲۲)
جدیدترین مایو زنانه ۲۰۱۵
عکس مایو زنانه ۲۰۱۵

مدل مایو (۲۳)

 

فواید شنا کردن که هر زنی باید بداند

حالا که با دیدن این مدل مایو های زیبا و شیک زنانه حتما حسابی هوس یک شنای درست و حسابی به سرتان زده بد نیست این مطلب خوب که از سایت خوب فیتامین در اینجا آورده شده است را هم مطالعه کنید که حسابی عزم تان برای شنا کردن آن هم به صورت منظم و مداوم جزم شود.

شدت ضربه آن کم است

شدت پایین به این معناست که شنا کردن برای ورزشکاران آسیب دیده که نیاز دارند به مفاصل خود فشار وارد نکنند عالی است. می توانید به طور منظم در شدت های مختلف بدون احساس خستگی شنا کنید. حتی می توانید یک روز تمرین بسیار سختی داشته باشید و هم چنان روز بعد به استخر بروید. بر اساس تحقیقات، برای ریکاوری شنا کردن بهتر از استراحت به تنهایی است.

برای شش ها عالی است

هنگامی که سرتان زیر آب است اکسیژن در حداکثر مقدار است. در مقابل، بدن سعی می کند به طور بهینه تری از این اکسیژن استفاده کند. به علاوه، یاد می گیرید با هر نفس، هوای تازه تری را استفاده کنید و در بازدم کربن دی اکسید بیشتری را خارج کنید. به علاوه، کسانی که شنا می کنند در مقایسه با دونده گان حجم اکسیژن استراحت بالاتری دارند. و این امر موجب ضربان قلب کمتر در زمان استراحت،و فشار خون پایین تر می شود.

دونده بهتری می شوید

با افزایش ظرفیت دریافت اکسیژن، شنا کردن ظرفیت استقامتی را به شدت افزایش می دهد. اگر قصد دارید امسال در دوی مارتن شرکت کنید این خبر خوبی است. هم چنین به این معنا است که می توانید بعد از گذشت کیلومترها بدون از نفس افتادن ادامه دهید. شناگرانی که از تکنیک تنفس کنترل شده استفاده می کردند (گرفتن دو نفس در طول استخر) بعد از ۱۲ جلسه شنا، قدرت دویدن را تا ۶ درصد افزایش دادند. به جز مزیت نفس گیری، شنا عضلات باسن، پشت پا، میان تنه و شانه ها را درگیر می کند – که همگی برای دویدن بهتر ضروری است.

همه می توانند شنا کنند

حتی اگر یک فرد آسیب دیده، باردار، کسی که به تازگی مادر شده، قهرمان بدنسازی باشید، شنا کردن می تواند یک تمرین عالی باشد. می توانید قدرت و شدت را کنترل کنید. به علاوه هزینه زیادی هم ندارد و با یک مدل مایو و یک بلیط شنا بدن خود را به یک ریکاوری حسابی مهمان کرده اید.

استرس ها را کاهش می دهد

در حالی که اندروفین تولیده شده به دلیل ورزش برای میزان استرس بسیار خوب است، وارد آب شدن نیز خود روحیه را بهتر می کند. قرار گرفتن کامل در آب اطلاعات حسی ای که بدنتان را تحت محاصره قرار داده کم می کند، و باعث به وجود آمدن احساس آرامش می شود. محققان دریافتند که مخزن های شناور معمولی در کاهش علائم بیمارانی که استرس مفرط دارند موثر است. به همین دلیل خوابیدن در وان حمام را دوست دارید.

ساعت را به عقب بر می گرداند

کسانی که به طور مرتب شنا می کنند از لحاظ زیستی ۲۰ سال کوچکتر هستند. به گفته دانشمندان، حتی تا ۷۰ سالگی، شنا کردن بر روی فشار خون، سطح کلسترول، عملکرد قلبی-عروقی، سلامت سیستم عصبی مرکزی، عملکرد شناختی، توده عضلانی تاثیر می گذارد.

عضلات کم کار را فعال می کند

پشت یک میز نمی نشینید تا دست هایتان را پشت سرتان بگذارید. اما زمانی که در استخر هستید، دست هایتان به خوبی کار می کند، یعنی باید عضلاتی که اکثرا مورد غفلت قرار می گیرند را فعال کنید: هم چون زیر بغل، شانه ها، عضلات ذوزنقه ای. در حرکت دوچرخه یا کرال این عضلات فعال هستند. به علاوه، چون شنا کردن یعنی داشتن تعادل در آب، شنا کردن باعث می شود عضلات پایدار کننده عمقی در میان تنه و پایین تنه که اغلب زنان به آن توجه نمی کنند را پرورش دهند.

باهوش تر می شوید

بر اساس پژوهش ها، وقتی زنان تا سطح قلب خود در آب فرو می روند جریان خون تا ۱۴ درصد افزایش می یابد. محققان اعتقاد دارند فشار آب بر روی سینه احتمالا دلیل آن است، و اکنون در حال پژوهش هستند که آیا ورزش های آبی بیشتر باعث افزایش جریان خون به مغز می شود یا ورزش هایی که در خشکی هستند.

همچنین بخوانید :

مایو زنانه | آموزش دوخت مایو با الگو + ۲۵ مدل شیک و جدید

بهترین ورزش برای چربی سوزی و لاغری چیست؟

ورزش در عادت ماهیانه | برای کاهش دردهای پریودی چه ورزشی خوب است ؟

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم