تبلیغات


کت دامن دخترانه اسپرت | ۳۰ مدل کت دامن مجلسی شیک ژورنالی

کت دامن دخترانه اسپرت | ۳۰ مدل کت دامن مجلسی شیک ژورنالی

وقتی صحبت از کت و دامن زنانه میشود همه یاد کت دامن های کاملا رسمی و ساده خانمانه می اتند که جذابیت زیادی برای خانم های جوان ندارد ، اما موضوع این نوشته از دلبرانه کت دامن دخترانه اسپرت و متفاوت است که حتما با دیدن مدل هایش حسابی غافلگیر خواهید شد .

کت دامن دخترانه اسپورت (۱)

کت دامن دخترانه
کت دامن دخترانه اسپرت

وقتی در مورد تیپ اسپرت صحبت میکنیم جنس جین یا لی در جایگاه اول خودنمایی میکند ، در این نوشته هم میخواهیم سراغ تیپ های اسپرت و دخترانه کت دامن برویم بنابریم طبیعی است که بخش زیادی از کت ها یا دامن ها از جنس لی تهیه شده باشد ، مهم این است که کت جین آبی خود را با چه دامنی ست کنیم که خاص و منحصر به فرد دیده شود.

قرار گرفتن جین در کنار رنگ سفید همیشه ترکی فوق العاده ای بوده است در اینجا هم کنارهم نشستن رنگ آبی کت جین و رنگ سفید گیپور سارافون زیر آن دلنشین و شیک جلوه میکند . به علاوه این ترکیب یک ترکیب کامل از تیپ اسپرت و دخترانه به خاطر کت لی و جنس مجلسی و رسمی به خاطر گیپور یا تور سفید است .

کت دامن دخترانه اسپورت (۲)

کت دامن دخترانه شیک مجلسی
کت دامن دخترانه کره ای

یک گزینه دیگر دخترانه استفاده از نقش و نگار های شاد و رنگی رنگی و طرح هایی مثل گل گلی و خال خالی و راه راه است ، طرح هایی که شاید چندان مناسب خانم های مسن نباشد اما در یک تیپ نیمه رسمی دخترانه عالی ظاهر میشود.

کت دامن دخترانه اسپورت (۳)
کت دامن دخترانه بچه گانه
کت دامن دخترانه ایرانی

اگر میخواهید تیپ متفاوتی داشته باشید باید جسورانه لباس بپوشید اگر چه تیپ زیر کاملا اروپایی است نه ایرانی هم شما هم میتوانید از کنار هم قرار دادن یک رنگ خنثی مثل طوسی در پیراهن و یک رنگ جیغ مثل قرمز در دامن و کامل کردن این مجموعه با یک کت فتر یا چرم مشکی با استایلی خاص و دخترانه در یک مهمانی زنانه حاضر شوید.

کت دامن دخترانه اسپورت (۴)
کت دامن دخترانه ۲۰۱۸

باز هم کت جین ، همانطور که گفتیم جین از پایه های ثابت استایل اسپرت و دخترانه است . و اصولا جین این توانایی را دارد که در کنار هر رنگ و جنسی کاملا متناسب و زیبا به نظر بیاید همانطور که در مدل بالا کت جین با سارافون گیپور سفید ظاهری شیک پیدا کرده بود در این استایل کت جین در کنار تی شرت سفید اسپرت و دامن ساده سرمه ای تیپی کاملا دخترانه و خاص پسند خلق کرده است .

کت دامن دخترانه اسپورت (۵)
کت دامن دخترانه شیک
کت دامن دخترانه کوتاه

اگر دنبال یک کت و دامن یا بلوز دامن پاییزی شیک و ملیح دخترانه هستید میتوانید با احتیاط سراغ ترکیب رنگ قهوه ای بروید ، طیف رنگ های کرم قهوه ای هم برای سنین بالا و هم برای جوان تر ها همیشه حرفی برای گفتن دارد ، مثلا در این شکل ترکیب دامن پشمی قهوه ای سوخته با پلیور ظریف کرم کاراملی ترکیبی ملایم و خاص و چشم نواز آفریده است که میتواند برای یک مهمانی نیمه رسمی انتخابی عالی به شما آید .

کت دامن دخترانه اسپورت (۶)
کت دامن دخترانه نوجوان
کت دامن دخترانه شیک و مجلسی

اگر دلتان بخواهد کمی کلاسیک تر لباس بپوشید میتوانید تیپ زیر را با دقت بیشتری برانداز کنید . اما به اهمیت اکسسوار همراه با لباس مثل گردنبند مروارید و کفش پاشنه بلند سفید و دامن حریر لخت و پر چین آن در ملاحت و سنگینی به وجود آمده در کنار کت ساده و اسپرت هم توجه داشته باشید . همینطور به حضور رنگ قرمز که باعث شده ای لباس چندان کسالت بار و تکراری نباشد .

کت دامن دخترانه اسپورت (۷)

کت دامن دخترانه مجلسی

جین ، جین و باز هم جین عزیز و دوست داشتنی اسپرت پوش ها ، همانطور که گفتیم جین با همه رنگ ها ترکیبی نو و شیک میسازد ، در این عکس نیز همنشینی تی شرت سفید و کت جین شاید یک ترکیب کلاسیک و تکراری باشد اما ست کردن این تیپ با دامن قرمز اناری پرچین و بلند این استایل را منحصر به فرد و خاص پسند کرده است .

کت دامن دخترانه اسپورت (۱۱)

مدل کت دامن دخترانه ۱۰سال

کت دامن دخترانه ۹سال

بعد از کت ها جین کت های چرم در رتبه دوم محبوبیت در میان دوست داران تیپ های اسپرت و دخترانه را دارا می باشد . اما کت چرم اگر فقط در کنار رنگ های خنثی قرار بگیرد شاید زیادی رسمی و موقر باشد اما ست کردن آن با یک دامن طرح دار رنگ جیغ مثل زرشکی این ترکیب را دخترانه و زیبا و البته خاص پسند میکند .

کت دامن دخترانه اسپورت (۱۳)
کت دامن دخترانه ۲۰۱۷
کت دامن دخترانه ۲۰۱۸
کت دامن دخترانه ۲۰۱۹

برعکس کت دامن های زنانه که اغلب از یک جنس و یک رنگ یا نهایتا دو رنگ از یک جنس تهیه میشوند کت دامن دخترانه اسپرت مد نظر ما از دو جنس ( کت از یک جنس و دامن از یک جنس متفاوت ) تهیه میشود ، مثال در این تصویر کت ورزشی و اسپرت با دامن کتان آبی و تی شرت یک ترکیب خاص دخترانه جسورانه به وجود آورده است.

کت دامن دخترانه اسپورت (۱۵)
مدل کت دامن دخترانه ۲۰۱۸
کت و دامن دخترانه ۲۰۱۸
کت و دامن دخترانه ۲۰۱۹

این عکس نشان میدهد چطور میتوان با یک کت کلاسیک کاملا رسمی زنانه ، یک تیپ کژوال و دخترانه کاملا غیر رسمی و در عین حال شیک و زیبا به وجود آورد ، کافی است یک رنگ کمی جیغ و متفاوت به تیپ خود اضافه کنید و از هم نشینی جنس ها و رنگ ها در کنار هم مطمئن شوید . انتخاب کمر بند و کفش زنانه مشکی با این ترکیب بسیار هوشمندانه به نظر میرسد .

کت دامن دخترانه اسپورت (۱۹)

کت دامن دخترانه ۹۷
کت دامن دخترانه ۹۸
کت دامن دخترانه ۹۹

خوب حالا بیایید کمی دخترانه تر فکر کنیم … لازم نیست حتما یک تیپ خفن با جین یا چرم بزنیم از شر زنانگی بیش از حد کت دامن در امان باشیم ، انتخاب یک جنس و طرح متفاوت مثل چهار خانه کلاسیک به همراه تزیینات قرمز نوار ها و کمر بند لباس خیال شما از دخترانه بودن کت دامن راحت میکند و انتخاب یک لباس یقه کراواتی شما را در سلیقه و شیک پوشی شهره خاص و عام خواهد کرد.

کت دامن دخترانه اسپورت (۲۲)

کت ودامن دخترانه ۹۷
کت ودامن دخترانه ۹۸

دوباره جین عزیز که این بار با یک دامن کاملا دخترانه تور توری و صورتی ملیح یا به عبارتی پنکیکی یک تیپ بسیار شیک و اسپرت و در عین حال شیرین و با وقار به وجود آورده است . اگر اهل پوشیدن رنگ های جیغ یا ست های عجیب و غریب نیستید ولی به تیپ های اسپرت و کژوال هم علاقه مند هستنید کت دامن دخترانه زیر همه خواسته های شما را یک جا برآورده می کند .

کت دامن دخترانه اسپورت (۳۰)
مدل کت دامن دخترانه ۹۸
مدل کت دامن دخترانه ۹۹

کت دامن دخترانه اسپورت (۱۶)

کت دامن اسپرت
کت دامن اسپرت مجلسی

کت دامن دخترانه اسپورت (۱۷)
کت دامن اسپرت مجلسی زنانه
کت دامن اسپرت

کت دامن دخترانه اسپورت (۹)

کت دامن اسپرت شیک
کت دامن اسپرت کره ای

کت دامن دخترانه اسپورت (۱۰)
کت دامن اسپرت ۲۰۱۸
کت دامن اسپرت جدید

کت دامن دخترانه اسپورت (۱۲)
کت دامن اسپرت دخترانه ۲۰۱۷
کت دامن اسپرت ۲۰۱۸

کت دامن دخترانه اسپورت (۲۴)
کت دامن اسپرتی
کت دامن اسپرت دخترانه

کت دامن دخترانه اسپورت (۳۱)
کت دامن اسپرت ۲۰۱۸
کت دامن اسپورت ۲۰۱۹

کت دامن دخترانه اسپورت (۱۴)
کت و دامن اسپرت ۲۰۱۸
کت و دامن اسپورت ۲۰۱۹

کت دامن دخترانه اسپورت (۲۳)
کت و دامن اسپرت دخترانه ۲۰۱۸

کت دامن دخترانه اسپورت (۲۷)

کت دامن مجلسی
کت دامن مجلسی ترکیه

کت دامن دخترانه اسپورت (۲۰)
کت دامن مجلسی ۲۰۱۸
کت دامن مجلسی شیک

کت دامن دخترانه اسپورت (۲۱)
کت دامن مجلسی دخترانه
کت دامن مجلسی جدید

کت دامن دخترانه اسپورت (۲۵)
کت دامن مجلسی ۱۳۹۷
کت دامن مجلسی ۱۳۹۸

کت دامن دخترانه اسپورت (۲۶)
مدل کت ودامن مجلسی ۱۳۹۷
مدل کت و دامن مجلسی ۱۳۹۸

کت دامن دخترانه اسپورت (۲۸)
کت دامن مجلسی ۲۰۱۸
کت دامن مجلسی ۲۰۱۹

کت دامن دخترانه اسپورت (۱۸)
کت دامن مجلسی ۹۷
کت دامن مجلسی ۹۸

کت دامن دخترانه اسپورت (۲۹)
مدل کت و دامن مجلسی ۹۹

کت دامن دخترانه اسپورت (۸)

همچنین بخوانید :

شلوار پیش بندی دخترانه | ۳۰ مدل شلوار و دامن پیش بندی زنانه ۲۰۱۸

مدل دامن مجلسی | عکس ۸۸ مدل دامن مجلسی دخترانه شیک اروپایی 

دامن چهارخونه | ۳۵ مدل مانتو دامن چهارخانه شیک و ایرانی ۲۰۱۸

سرهمی مجلسی | ۵۰ مدل سرهمی شیک دخترانه + الگو لباس سرهمی

سارافون لی دخترانه | ۲۲ مدل سارافون لی دخترانه ژورنالی ۲۰۱۸

 

اشتراک گذاری مطلب

*

code

بهینه سازی : دلبرانه


اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم
کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است و کپی برداری فقط باذکر منبع با لینک مربوطه بلامانع است
Copyright delbaraneh.com © 2019- Allrights Reserved.