مانتو پیراهنی | ۳۰ مدل مانتو گلدار طرح پیراهن رنگارنگ دخترانه

مانتو پیراهنی | ۳۰ مدل مانتو گلدار طرح پیراهن رنگارنگ دخترانه

قدیم ها خانم ها به جای مانتو پیراهن های بلندی میپوشیدند که اغلب گل گلی و پر نقش و نگار و رنگارنگ بود ، این را میتوانید از روی لباس های محلی در شهرستان ها تشخیص دهید ، مانتو پیراهنی در واقع همین نوع مانتو است ، مانتو هایی طرحی شبیه پیراهن های سنتی دارند اما به شیوه ای شیک و دخترانه در آمده اند و باعث شده اند مورد توجه دختر خانم های جوان قرار بگیرند ، ما در این نوشته ۳۰ مدل شیک مانتو طرح پیراهن رنگارنگ و گل گلی را برای شما از اینستاگرام و از برند مانترا بوتیک جمع آوری کرده ایم امیدوارمی بپسندید .

مانتو پیراهنی گلدار (۱)

مانتو پیراهنی

در ویکی پدیا در مورد پیراهن زنانه آمده است :

پیراهن زنانه نوعی پوشاک است که از اتصال دامن، بالاپوش و سینه بند تشکیل می‌شود و اغلب توسط زنان و دختران استفاده می‌شود.

در واقع هر نوع بالا پوش زنانه را که دامن داشته باشد میتوان پیراهن زنانه نامید ، حالا این پیراهن میتواند هزار و یک جور طرح و رنگ و دوخت و جنس و کاربرد داشته باشد .

مانتو پیراهنی گلدار (۲)
مانتو پیراهنی جدید

اما پوشیدن مانتو پیراهنی گل گلی میتواند کمی مشکل باشد چون با رعایت نکردن قوانین پوشش در مورد لباس های گل گلی و پیراهن شکل ، تیپ شما میتوانید حسابی از مد افتاده و شلخته و پیرزنی به نظر برسد ولی با رعایت قواعد و اصول پوشش این نوع مانتو ها برعکس خیلی هم شیک و خاص به نظر خواهید رسید . با ما همراه باشید تا در مورد پوشیدن مانتو پیراهن های سنتی بیشتر صحبت کنیم .

مانتو پیراهنی گلدار (۳)
مانتو پیراهنی مجلسی

اما قبل از آن بیایید ببینم این نوع مانتو ها را کجا ها میشود پوشید ؟

این مانتو ها به علت استایل سنتی و راحتی که دارند و این که اغلب از پارچه های نخی برای دوخت این مدل مانتو ها استفاده میشود میتوانند یک مانتوی مناسب برای پوشش روزمره شما باشد همانطور که مادر ها و مادر بزرگ های ما با انتخاب این پوشش کلی هم فعالیت و کار های روزمره را انجام میدادند کارهایی مثل کشاورزی و دامداری نان پختن و تهیه غذا و کارهای خانه . بنابراین میتوانید به جای انتخاب مانتو های شق و رق ناراحت این نوع پوشش رنگی و شاد و اصیل را برای کارهای روزمره و به قول معروف دم دست خود انتخاب کنید.

اما این دلیل نمیشود نتوانید انواع شیک و زیبای مانتو پیراهن را نتوانید به عنوان لباس یک دور همی دوستانه یا جمع دانشجویی بیرون از دانشگاه یا حتی لباس مناسب یک مهمانی غیر رسمی انتخاب کنید . اگر دوست دارید در جمع ها خاص و متفاوت باشید بهتر است دست از روال معمول بقیه برای انتخاب لباس و مانتو مجلسی بردارید و متفاوت لباس بپوشید.

مانتو پیراهنی گلدار (۴)
مانتو پیراهنی بلند

و اما صحبت قبل ما در مورد نحوه پوشیدن و ست کردن مانتو های گلدار طوری که پیرزنی و دمده به نظر نرسید ، برای این کار بهتر است چند قاعده کلی را به خاطر داشته باشید .

رعایت این نکات و ریزه کاری ها باعث میوشد به شیک به زیبایی عکس های این نوشته دیده شوید ، حتما شما هم این تجربه را داشته اید که یک لباس گل گلی را انتخاب میکنید اما بعد وقتی آن را میپوشید شبیه خل و چل های شلخته شده اید .خوب پس حتما لازم است برای پوشیدن لباس های گل گلی به چند نکته توجه کنید .

مانتو پیراهنی گلدار (۵)
مانتو پیراهنی گلدار را چطور بپوشیم ؟

  1. بهتر است در میان مانتو ، کیف و کفش و شال و روسری فقط یکی از آنها گل گلی باشد در غیر این صورت شبیه آفریقایی ها سرتا پا گل گلی به نظر خواهید رسید
  2. اما میتوانید این نکته را هم با کمی ارفاق در نظر بگیرید که میتوان با یک مانتو گل گلی ، شال و روسری با گل گلی اما با همان تم رنگ فقط گل ریز تر یا گل درشت تر انتخاب کرد. نمونه هایی از این انتخاب را میتوانید در عکس های این نوشته ببینید .
  3. اما انتخاب شال و روسری ساده ، همین طور کیف کفش بدون طرح با پیراهن یا مانتو پیراهنی گلدار انتخاب کم ریسک تری خواهد بود.
  4. اصولا گل گلی پوشیدن یک نشانه است ، نشانه از روح دخترانه و لطیف و گل گلی پسند ، پس اگر قرار است گل گلی بپوشید ، جسور باشید و سراغ رنگ های زنده و شاد وکمی جیغ بروید ، گل گلی پوشیدن با رنگ های دلمرده لطفی ندارد. دارد ؟
  5. مانتو پیراهنی گل گلی 

  6. برای انتخاب بقیه لباس ها شما چند انتخاب دارید ، یکی این که از رنگ زمینه پارچه گل گلی یا طرح های آن چند رنگ انتخاب کنید و شال و کیف و کفش را به آن رنگ تهیه کنید .
  7. یا سراغ رنگ های خنثی مثل طوسی و خاکستری و سفید وسیاه بروید که به همه رنگ ها می آید . و البته در میان رنگ های خنثی این رنگ سیاه لعنتی تقریبا میتواند همه جاهای خالی در تیپ شما را ساده و بی ادعا پر کند .
  8. به عنوان اکسسوار یا تزیینات لباس و جواهرات سراغ طرح ها و مدل های شلوغ نروید ، چون طرح های گلدار خودشان به اندازه کافی شلوغ هستند و بهتر است برای انتخاب سایر لباس ها و جواهرات از مدل ها و طرح های ساده تر انتخاب کنید .
  9. آرایش های خیلی زیاد ، اکسسوار رنگی رنگی و تزیینات شلوغ روی لباس باعث میشود شبیه کولی ها به نظر برسید پس کی ساده تر لطفا
  10. این مورد ربطی به تیپ زدن ندارد اما باید آن را جدی بگیرید ، به نظرم برای پوشیدن لباس های گل گلی و طرح های شاد و خاص باید شما نیز مثل لباستان روحیه ای شاد و بهاری و گل گلی داشته باشید : )))

مانتو پیراهنی گلدار (۶)

مانتو پیراهنی زنانه

در ادامه نظر شما را به دیدن تصاویر زیبای این نوشته که مدل های مانتو گلدار طرح پیراهن است دعوت میکنم . با ما همراه باشید.

مانتو پیراهنی گلدار (۷)

مانتو پیراهنی اینستاگرام

مانتو پیراهنی گلدار (۸)
مانتو پیراهنی کوتاه

مانتو پیراهنی گلدار (۹)
مانتو پیراهنی ترک

مانتو پیراهنی گلدار (۱۰)
مانتو پیراهنی اسپرت

مانتو پیراهنی گلدار (۱۱)
مانتو پیراهنی پاییزه

مانتو پیراهنی گلدار (۱۲)
مانتو پیراهنی

مانتو پیراهنی گلدار (۱۳)

مانتو گلدار
مانتو گلدار تابستانه

مانتو پیراهنی گلدار (۱۴)
مانتو گلدار شیک
مانتو گلدار بلند

مانتو پیراهنی گلدار (۱۵)
مانتو گلدار نخی
مانتو گلدار دخترانه

مانتو پیراهنی گلدار (۱۶)
مانتو گلدار جدید
مانتو گلدار تابستانی

مانتو پیراهنی گلدار (۱۷)
مانتو گلدار کوتاه
مانتو گلدار مجلسی

مانتو پیراهنی گلدار (۱۸)
مانتو گلدار سنتی
مانتو گلدار و ساده

مانتو پیراهنی گلدار (۱۹)
مانتو گلدار ۲۰۱۷
مانتو گلدار ۲۰۱۸

مانتو پیراهنی گلدار (۲۰)
مدل مانتو گلدار ۲۰۱۸
مانتو نخی گلدار ۲۰۱۹
مانتو گلدار جدید ۲۰۲۰

مانتو پیراهنی گلدار (۲۱)

مانتو پیراهنی سنتی

مانتو پیراهنی گلدار (۲۲) مانتو پیراهنی گلدار (۲۳) مانتو پیراهنی گلدار (۲۴) مانتو پیراهنی گلدار (۲۵) مانتو پیراهنی گلدار (۲۶) مانتو پیراهنی گلدار (۲۷) مانتو پیراهنی گلدار (۲۸) مانتو پیراهنی گلدار (۲۹) مانتو پیراهنی گلدار (۳۰) مانتو پیراهنی گلدار (۳۱)

همچنین بخوانید :

مدل مانتو گل گلی | ۳۰ مدل مانتو گل گلی سنتی خاص برند Mantra Boutique

مانتو شهرزاد | ۳۰ مدل مانتو پیراهن طرح مانتو شهرزاد سنتی و دخترانه

مانتو پیراهن | ۲۰ عکس مانتو سنتی دامن دار مدل پیراهن ۱۳۹۷

مدل مانتو دامن سنتی | ۲۰ مدل مانتو دامن دار دخترانه سنتی رنگی رنگی

مانتو دامن دار | ۳۰ عکس مانتو طرح پیراهن و دامن دار سنتی و دخترانه

کت و دامن گلدار | ۴۴ مدل ست روسری و دامن گلدار دخترانه

مدل مانتو گلدار | ۳۳ عکس مانتو گل دار دخترانه بسیار شیک و خاص

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم