لباس بارداری | ۴۰ مدل لباس شیک باردرای + فیلم آموزش لباس بارداری

لباس بارداری | ۴۰ مدل لباس شیک باردرای + ۲ فیلم آموزش لباس بارداری

در این پست قصد دارم عکس ۴۰ مدل لباس بارداری شیک ترک را با شما به اشتراک بگذارم و علاوه بر آن برای خانم هایی که خودشان دستی در هنر خیاطی دارند ۲ آموزش لباس بارداری با روش دوخت بسیار ساده گذاشته ام که ببینند و با کمترین هزینه برای خودشان لباس های راحت بارداری بدوزند . هر دو این مدل ها طوری هستند که اگر با یک جنس مناسب دوخته شود و کمی روی یقه یا محل دلخواه آن کار شود قابلیت تبدیل شدن به یک لباس بارداری مجلسی شیک را هم دارا هستند.

با هم عکس این ۴۰ مدل لباس بارداری را تماشا میکنیم و سپس به سراغ ۲ فیلم آموزشی میرویم .

لباس بارداری (۱) لباس بارداری (۲) لباس بارداری (۳) لباس بارداری (۴) لباس بارداری (۵) لباس بارداری (۶) لباس بارداری (۷) لباس بارداری (۸) لباس بارداری (۹) لباس بارداری (۱۰) لباس بارداری (۱۱) لباس بارداری (۱۲) لباس بارداری (۱۳) لباس بارداری (۱۴) لباس بارداری (۱۵) لباس بارداری (۱۶) لباس بارداری (۱۷) لباس بارداری (۱۸) لباس بارداری (۱۹)

مدل لباس بارداری شیک

لباس بارداری (۲۰) لباس بارداری (۲۱) لباس بارداری (۲۲) لباس بارداری (۲۳) لباس بارداری (۲۴) لباس بارداری (۲۵) لباس بارداری (۲۶) لباس بارداری (۲۷) لباس بارداری (۲۸) لباس بارداری (۲۹) لباس بارداری (۳۰) لباس بارداری (۳۱) لباس بارداری (۳۲) لباس بارداری (۳۳) لباس بارداری (۳۴) لباس بارداری (۳۵) لباس بارداری (۳۶) لباس بارداری (۳۷) لباس بارداری (۳۸) لباس بارداری (۳۹) لباس بارداری (۴۰)

و اما دو فیلم آموزشی که قولش را داده بودم از سایت آپارت که در پایین خواهید دید

فیلم آموزشی دوخت لباس بارداری شماره یک :

نام مدل : تونیک بارداری با دو طرف بلند

نام آموزش دهنده : سرکار خانم عمرانی

مشخصات : این لباس میتواند کوتاه ( مثل پیراهن ) یا بلند ( مثل مانتو یا تونیک ) د وخته شود . بجز خانم های باردار برای خانم هایی که اضافه وزن دارند بخصوص در ناحیه شکم و باسن قابل استفاده است. با کار گذاشتن یک دکمه در آن ( طبق آموزش در فیلم میتواند تغییر شکل داده در نهایت میتوانید این لباس را به ۲ صورت به تن کنید .


 

فیلم آموزشی دوخت لباس بارداری شماره دو:

نام مدل : لباس راحت تابستانه – سارافون بارداری یا پیراهن بلند بارداری

نام آموزش دهنده : سرکار سیما خانم عمرانی

مشخصات : از مشخصات لازم به ذکر این لباس یکی سادگی فوق العاده زیاد در دوخت حتی برای کسانی که چندان با خیاطی آشنایی ندارند است . دوم این که این لباس بدون آستین بوده و برای تابستان مناسب است و چون در پایین تنه حالت گشاد و راحت دارد قابل پوشیدن برای خانم های غیر باردرای که کمی اضافه وزن دارند نیز هست. این لباس نیز مثل لباس بارداری بالا قابلیت پوشیدن به چند شکل را دارد هم به صورت آزاد و جلوباز مثل سارافون ، هم میتوان بایک بند یا کش در کمر یا زیر سینه آن را به شکل پیراهن جلو بسته در آورد .

همچنین بخوانید :

لباس شیک بارداری مجلسی | ۶۰ مدل لباس مجلسی شیک برای دوران حاملگی

مانتو بارداری | ۴۰ مدل مانتو بارداری شیک برای دوران حاملگی

لباس مدل بارداری برای محرم | ۲۲ مدل لباس باردرای مشکی برای ایام محرم

آموزش مانتو بارداری با الگو

نشانه های هشدار دهنده بارداری+علائم و نشانه های بارداری

 

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم