مانتو کیمونو جلو باز | ۳۰ مدل مانتو کیمونو جلو باز شیک تابستانه

دسته بندی : مدل لباس,مدل مانتو

مانتو کیمونو جلو باز | ۳۰ مدل مانتو کیمونو جلو باز

مدل مانتو کیمونو جلو باز یکی از بهترین گزینه های برای مانتو های نخی و خنک تابستانه است که هیچ وقت از مد نمی افتد و همیشه طرفداران مخصوص به خود را دارد . ما نیز در این نوشته از دلبرانه ۳۰ مدل متنوع از نظر طرح و رنگ را به شما معرفی میکنیم که به علت سادگی زیاد در دوخت میتوانید خودتان دست به کار شوید و برای تابستان آماده کنید .

مانتو کیمونو جلو باز (۱)

مانتو کیمونو جلو باز

مانتو های کیمونو یا آستین کیمونو بیشتر مناسب فصل تابستان هستند چرا که مدل این مانتو ها هم در تنه و هم آستین آزاد و گشاد است و این باعث خنکی بیشتر در فصل تابستان خواهد شد . همینطور که می بینید این مانتو ها بیشتر از جنس های خنک و نخی تهیه شده اند که راحتی بیشتری در فصل تابستان داشته باشد .

مانتو کیمونو جلو باز (۲)

مدل مانتو کیمونو جلو باز

مانتو کیمونو جلوباز (۳)

الگوی مانتو کیمونو جلو باز

مانتو کیمونو جلوباز (۴)

الگو مانتو کیمونو جلو باز

فرم این مانتو ها با توجه به گشاد و راحت بودن کاملا مناسب خانم هادر مهمانی های مختلط و همینطور در هنگام میزبانی است چرا که تنگی و کوتاهی مانتو گاهی باعث معذب شدن و دست و پا گیری میشود . که این مدل مانتو ها این مشکل را ندارند .

مانتو کیمونو جلوباز (۵)

اموزش مانتو کیمونو جلو باز

مانتو کیمونو جلوباز (۷)

مانتو آستین کیمونو جلو باز

مانتو کیمونو جلوباز (۶)

مدل مانتو آستین کیمونو جلو باز

مانتو کیمونو جلوباز (۸)

مانتو آستین کیمونو جلو باز

برای مانتو های خنک و تابستانه رنگ های روشن مناسب ترند هم به این جهت که باعث خنک شدن و جذب کمتر نور میشود و هم این که در واقع رنگ های روش با روح لطیف و شاداب فصل تابستان هماهنگی بیشتری دارد ، مانتو سفید تابستانه مدل کیمونو جلو باز همه ویژگی های مورد نظر برای فصل های گرم را دارد.

مانتو کیمونو جلوباز (۹)

مدل مانتو کیمونو جلو باز شیک

مانتو کیمونو جلوباز (۱۰)

عکس مانتو کیمونو جلو باز

مانتو کیمونو جلوباز (۱۱)

مانتو کیمونو جلو باز تابستانه

مانتو کیمونو جلوباز (۱۲)

مانتو آستین کیمونو جلو باز نخی خنک

حالا که صحبت از مانتو های تابستانه شد بد نیست بیشتر در مورد مدل ها و جنس ها و طرح های مناسب تابستان بدانیم ، در نگارش این مطلب از سایت خوب چی بپوشم استفاده شده است . جهت رعایت کپی رایت : )))

مانتو کیمونو جلوباز (۱۳)

مدل جدید مانتو آستین کیمونو جلو باز

تابستان مانتو چی بپوشم؟

مانتو یکی از پرکاربردترین لباس‌های خانم‌های ایرانی است که اهمیت ویژه‌ای بین ما دارد. اما انتخاب درست و یا نادرست آن با توجه به قد و فرم اندام، می‌تواند تاثیر بسیار زیادی را بر روی استایل، و در نتیجه نحوه تفکر دیگران نسبت به ما داشته باشد. در این مطلب راهکارهایی برای خرید مانتو مناسب تابستان به شما ارائه خواهیم کرد.

مانتو کیمونو
مانتو کیمونو آستین یه تیکه

مانتو کیمونو جلوباز (۱۴)

مانتو کیمونو تابستانی
مانتو کیمونویی

مانتو های رنگ روشن استفاده کنید

رنگ‌هایی مثل سرمه‌ای، مشکی، قهوه‌ای و دیگر رنگ‌های تیره گرمای بیشتری جذب می‌کنند و باعث آسیب رسانی به پوست و بدن می‌شوند. در ماه‌های گرم سال از مانتوهایی با جنس نرم و رنگ‌های ملایم و روشن استفاده کنید.

مانتو کیمونو جلوباز (۱۵)

مانتو کیمونو حریر
مانتو کیمونو مجلسی

مانتوهای تنگ نخرید

مانتوهای تنگ و جذب باعث ایجاد فشار به پوست و افزایش تعریق در بدن می شوند و عرق را روی بدن نگه می دارند. به علت نبودن فضای کافی بین مانتو و پوست بدن، این مانتوها باعث آسیب رسیدن به پوست و ایجاد التهاب‌های پوستی در دراز مدت می‌شوند.

مانتو کیمونو جلوباز (۱۶)

مانتو کیمونو سنتی
مانتو کیمونو جلو باز

مانتو سبک و نخی بخرید

لباس بیرون و مانتوهایی که از نخ و الیاف طبیعی هستند جریان هوا را راحت‌تر از تار و پود پارچه عبور می‌دهند و خنک‌تر هستند. برندهای زیادی هستند که توجه ویژه‌ای به طراحی و تولید مانتوهای نخی و تابستانه می‌کنند. تعدادی از این برندها از الیاف طبیعی و پارچه‌های نخی در مانتوهای خود استفاده می‌کنند و با قیمت مناسب و با تنوع بسیار بالا عرضه می‌کنند. مانتوهای پنبه‌ای مناسب فصل گرما هستند چون حرارت را به راحتی عبور می‌دهند. پارچه‌های نخی به راحتی شسته و لگه گیری می‌شوند و بوی عرق در آن‌ها باقی نمی‌ماند اما به راحتی چروک می‌شوند و اتوی زیادی لازم دارند که باعث می‌شود به سرعت کهنه شوند.

مانتو کیمونو جلوباز (۱۷)

مانتو کیمونو جدید

کیفیت را فدای قیمت نکنید

توصیه می کنیم اگر در این فصل قصد خرید چند مانتو دارید، تعداد کمتر اما با کیفیت و جنس مناسب تر تهیه کنید. لباس پوست دوم شماست به آن بها دهید، این روز ها برند های ایرانی مانتو هایی با قیمت مناسب تر نسبت به برند های خارجی و ترک می کنند.

مانتو کیمونو جلوباز (۱۸)

مانتو کیمونو ۲۰۱۸
مانتو کیمونو ۲۰۱۹

مانتوی مناسب برای پوست تیره

کسانی که پوست تیره دارند باید لباسی را انتخاب کنند که با رنگ‌های تیره تضاد داشته باشد. این تضاد، چهره را از یکنواختی بیرون آورده و باعث جذابیت بیشتر می‌گردد. رنگ‌های صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم، طوسی روشن به این افراد توصیه می‌شود. رنگ‌هایی مثل مشکی، قهوه‌ای تیره، فیروزه‌ای، سبز یشمی و قرمز تیره نیز مناسب این افراد نیست. اما از آنجایی که رنگ مشکی و آبی تیره معمولا به عنوان لباس رسمی کار در نظر گرفته شده و نمی‌توان بطور کامل آن را کنار گذاشت، سعی کنید استفاده از آن‌ها را به حداقل رسانده و فقط در صورت لزوم از آن‌ها استفاده نمایید.

مانتو کیمونو جلوباز (۱۹)

مدل مانتو کیمونو ۲۰۱۸
مدل مانتو کیمونو ۲۰۱۹

مانتوی مناسب برای پوست روشن

رنگ ‌هایی مناسب این گروه است که با رنگ پوست آن‌ها تضاد داشته باشد. رنگ‌هایی مثل آبی ملایم، قهوه‌ای، بژ، آبی سیر به این افراد توصیه می‌شود و رنگ‌های قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، ارغوانی و سفید مناسب آن‌ها نیست. در این گروه بطور کلی باید از رنگ های خشن و روشن استفاده نمود تا تضاد کافی با رنگ پوست بوجود آید. به کارگیری رنگ‌های گرم به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود.

مانتو کیمونو جلوباز (۲۰)

مانتو کیمونو ۹۷
مانتو کیمونو ۹۸

مانتوی مناسب برای پوست

افرادی که رنگ پوست‌شان نه تیره است نه روشن، می‌توانند تقریبا از هر رنگ لباسی استفاده کنند. از آن جایی که هر دو رنگ روشن و تیره می‌تواند با اینگونه رنگ پوست مغایرت داشته باشد، بنابراین از هر دو رنگ می‌توان استفاده کرد. رنگ‌های پیشنهادی برای این افراد بژ، آبی، سورمه‌ای، گندمی، مشکی، صورتی است اما رنگ‌های سبز، بنفش، قهوه‌ای تیره و قرمز و رنگ های نزدیک پوست توصیه نمی‌شود.

مانتو کیمونو جلوباز (۲۱)

مدل مانتو کیمونو ۹۸
مدل مانتو کیمونو ۹۹

مانتو کیمونو جلوباز (۲۲)

انواع مانتو کیمونو ۹۹
مدل مانتو کیمونو جدید ۹۸

مانتو کیمونو جلوباز (۲۳)

مدل مانتو استین کیمونو ۹۸
مدل مانتو کیمونو سال ۹۷

مانتو کیمونو جلوباز (۲۴)

مانتو آستین کیمونو
مانتو آستین کیمونو جدید

مانتو کیمونو جلوباز (۲۵)

مانتو آستین کیمونو تابستانی
مانتو استین کیمونویی

مانتو کیمونو جلوباز (۲۶)

مانتو استین کیمونو نخی
مانتو آستین کیمونو مجلسی

مانتو کیمونو جلوباز (۲۷)

مانتو آستین کیمونو جلو باز
مانتو کیمونو آستین یه تیکه

مانتو کیمونو جلوباز (۲۸)

مانتو آستین کیمونو حریر

مانتو کیمونو جلوباز (۳۰)

مانتو آستین کیمونو

مانتو کیمونو جلوباز (۲۹)

مدل مانتو استین کیمونو ۹۸

مانتو کیمونو جلوباز (۳۱)

 همچنین بخوانید :

مانتو کیمونو | ۳۰ مدل مانتو آستین کیمونو جلو باز + الگو و آموزش دوخت ساده

مانتو آستین کیمونو | ۲۵ مدل مانتو آستین کیمونوجلو باز + آموزش دوخت

انواع مدل مانتو عبایی جلو باز عربی دخترانه کالکشن ۲۰۱۷

مانتو جلو باز پاییزه | ۲۵ مدل مانتو جلو باز شیک دخترانه مناسب پاییز

الگوی مانتو جلو باز | انواع مدل مانتو جلو باز دخترانه + الگو

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم