مدل مانتو جلو باز | ۳۳ مدل مانتو جلو باز دخترانه اسپرت و سنتی

دسته بندی : مدل لباس,مدل مانتو

مدل مانتو جلو باز | ۳۳ مدل مانتو جلو باز دخترانه اسپرت و سنتی

از یک جایی به بعد انگار نسل مانتو های دکمه دار منقرض شده باشد همه مانتو ها تقریبا از انواع مدل مانتو جلو باز دوخته و تهیه شدند. هم در فصل تابستان مدل مانتو های جلو باز نخی و خنک و در فصل های پاییز و زمستان مانتو جلو باز هایی از جنس ضخیم تر . در این نوشته از دلبرانه ما ۳۳ مدل مانتو جلو باز دخترانه مدل سنتی و اسپرت برای شما آماده کرده ایم که امیدورایم مورد توجه قرار گیرد.

مدل مانتو جلو باز اسپورت (۱)

مدل مانتو جلو باز

وقتی از لباس های دخترانه صحبت میکنیم منظومان لباس هایی است که از جهت رنگ و طرح ترکیبی با طراوت و شاداب تر یا مدل های جدید و جسورانه تری برخوردار هستند ، لباس های با رنگ های شاد ، لباس های گل گلی ، لباس هاس اسپرت و شیک و ساده دارای این ویژگی هستند ، در مورد مانتو های جلو باز موجود در بازار هم این نکته وجود دارد که اغلب آنها زنانه و خانمانه هستند اگر دنبال مدل مانتو جلو باز دخترانه هستید باید کمی ریسک کنید و برای انتخاب پارچه و طرح ظرافت ها و روحیات دخترانه را در نظر بگیرید .

مانتو جلو باز سنتی(۲)
مدل مانتو جلو باز اسپرت

چرا دختر ها ی جوان تیپ های اسپرت را تیپ های رسمی ترجیح میدهند؟

تیپ های اسپرت یا کژال تیپ های شاداب تر و راحت تری هستند ، در طراحی و دوخت مدل لباس های اسپرت تصنع کمتری وجود دارد ، همه چیز حالت طبیعی و راحت دارد ، به علاوه امکان رنگی رنگی پوشیدن ، استفاده از لباس ها و زیور آلات جوانانه در این سبک پوشش بیشتر است به راحتی با همه رنگ و مدل لباسی ست میشوند و حس جوانانه و تر و تازه تری به خانم های جوان میدهند.

مانتو جلو باز اسپورت (۳)
مدل مانتو جلو باز نخی

خوشبختانه در سال های اخیر توجه مردم بخصوص جوان تر ها به لباس های سنتی بیشتر شده است ، منظورم این است که همه دوست دارند لباس بته جقه دار بپوشند ، منظورم این است که توجه به سبک لباس پوشیدن خانم های ایرانی در گذشته مثل پوشیدن لباس های گلدار ، لباس های نخی ، مانتو های دامن دار و چیزی شبیه این ها دارد روز به روز گسترش پیدا میکند ، لباس ها و مانتو های سنتی نخی از جمله این لباس ها هستند. مثل مانتو تصویر زیر که در عین شیک بودن و دخترانگی اصیل و سنتی و منطبق بر عرف و فرهنگ ما نیز هست.

مانتو جلو باز اسپورت (۴)
مدل مانتو جلو باز جدید

مانتو های جلو باز هم انواع خنک و نخی تابستانه دارند و هم انواع شق و رق و ضخیم تر پاییزه مانتو پایین به گمانم برای فصل پاییز مناسب تر باشد ، مانتو های جلو باز پاییزه را میتوانید به جای پالتو و کاپشن و کت از روی مانتو های نخی بپوشید. حتی میتوانید این مدل مانتو ها را از روی جلیقه دامن یا جلیقه شلوار بپوشید و استایلی دخترانه و خاص برای خود بسازید.

مانتو جلو باز پاییزه (۵)
مدل مانتو جلو باز بلند

پوشش قریب به اتفاق خانم های ایرانی در گذشته لباس های ” دامن ” دار بوده است. اگر چه در پوشش محلی خیلی از نقاط ایران دامن های کوتاه با شلوار پوشیده میشده اما جزء دامن اغلب حذف نمیشده است .  همین حالا هم پوشیدن دامن به خانم های جوان حسی دخترانه و لطیف میدهد بخصوص پوشیدن مانتو های بلند با مانتو در عین پوشیدگی کامل خیلی شیک و جدید و خاص جلوه میکند .

مانتو جلو باز اسپورت (۶)
مدل مانتو جلو باز تابستانی

برای انتخاب مانتو های جلو باز تابستانه جنس های نخی و خنک قابل توصیه ترین انتخاب هستند ، اما اگر میخواهد مانتو جلو باز خاص و دخترانه تری داشته باشید به سراغ مانتو های نخی طرح دار سنتی یا گل گلی بروید و آن را با بلوز شلوار یا بلوز دامن یا سارافون بلند با طرح های ساده ست کنید . شما این ایده را می پسندید ؟

مانتو جلو باز اسپورت (۸)
مدل مانتو جلو باز دخترانه

وقتی صحبت از مانتو های جلو باز میشود قسمتی از جامعه به خاطر مانتو های جلو باز نازک و بدن نما و پوشش نامناسب زیر مانتو آن را مناسب خانم های جوان اصیل نمیدانند و یا معتقند این مدل مانتو ها با عرف و هنجار های اجتماعی سازگار نیست ولی با دیدن مدل های این نوشته مطمئن خواهید شد میتوان مدل مانتو های جلو باز ی تهیه کرد که در عین شیک بودن و دخترانه و اسپرت بودن همه هنجار های اجتماعی را در پوشش حتی بهتر از مانتو های معمولی حفظ کند.

مانتو جلو باز اسپورت (۷)
مدل مانتو جلو باز مجلسی

این مدل مانتو های جلو باز در صورتی که از یک پارچه شکیل و زیبا تهیه شود و با لباس های مناسبی ست شود می تواند یک انتخاب خوب به عنوان مانتو های جلو باز در مجالس و مهمانی ها حتی مهمانی های مختلط و مهمانی هایی باشد که شما در آنها نقش میزبانی داشته و مجبورید مدام در تکاپو و نشست و برخواست باشید.

مانتو جلو باز با دامن (۹)
مدل مانتو جلو باز شیک

فراموش نکنید اسپرت بودن به معنی این نیست که همه چیز در ساده ترین شکل خودش بدون نقش و نگار و تزیینات اضافه باشد . در مورد لباس های دخترانه همیشه کمی تزیینات دخترانه حتی اگر ظریف و به مقدار کم باشد روح شادابی و دخترانگی و ظرافت را بیشتر در پوشش شما نشان میدهند.

مانتو جلو باز اسپورت (۱۰)
مدل مانتو جلو باز ۱۳۹۷
مدل مانتو جلو باز ۱۳۹۸

مانتو جلو باز اسپورت (۱۱)

مانتو جلو باز را با چی بپوشیم؟

برای انتخاب لباس هایی که میتوانیم از زیر مانتو جلو باز بپوشیم گزینه های زیادی وجود دارند که بسته به سلیقه خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید :

زیر مانتو جلو باز چی بپوشیم ؟

  1. سارافون بلند : یکی از بهترین انتخاب ها ست کردن مانتو جلو باز اسپرت با سارافون بلند است ، در این صورت بهتر است یکی از این دو طرح دار و دیگری ساده انتخاب شوند . انواع سارافون ها با طرح ها دخترانه به همراه کی
  2. جلیقه و دامن : این انتخاب که خیلی هم شیک و خاص پسند است بیشتر مناسب پاییز بوده و برای شرکت در مهمانی ها و دور همی های بیرون از خانه گزینه بی نظیری محسوب میشود. در صورت انتخاب این استایل حتما سری به مدل های چهار خانه جلیقه و دامن بزنید . بهترا است این تیپ را با کفش و کیف رسمی و خانمانه تکمیل کنید .
  3. جلیقه و شلوار: این استایل نسبت به جلیقه و دامن کمی پسرانه تر است و انتخاب جسورانه تری محسوب میشود در این صورت جلیقه و دامنی انتخاب کنید که کاملا سایز شما باشد نه گشاد و نه زیادی تنگ و ترجیحا از یک مانتو اسپورت و ساده یا طرح دار دخترانه بلند از روی آن استفاده کنید. این تیپ با یک بوت دخترانه کامل میشود.
  4. مانتو جلو باز را با چی ست کنیم ؟

  5. شومیز و شلوار : یک انتخاب خیلی دخترانه انتخاب یک شومیز حریر با یک شلوار پارچه ای ست یا شلوار جین است این تیپ را میتوانید با انواع مانتو جلو باز امتحان کنید . در صورت انتخاب شومیز حتما از کیف و کفش رسمی استفاده کنید .
  6. بلوز گل گلی و شلوار جین : این انتخاب دخترانه و شاد را حتما با یک مانتو جلو باز ساده و اسپرت امتحان کنید که معرکه است ، یک بلوز گل گلی یقه دار و آستین مچی با شلوار جین آبی که بهتر است با کتانی یا کیف و کفش اسپرت ست شوند.
  7. بلوز و دامن بلند :  به عنوان بلوز میتوانید یک زیر سارافونی را با دامن ست آن رنگ و ساده بپوشیدم اینطوری مانتو جلو باز شما روی یک زمینه به رنگ ساده جلوه بیشتری پیدا میکند و از شلختگی و شلوغی زیاد در ظاهر شما جلوگیری میشود.
  8. تونیک بلند با ساپورت : اگر میخواهید از ساپورت کنار مانتو جلو باز استفاده کنید مهم تر از هر چیزی کمی محافظه کاری در رعایت هنجار های اجتماعی و عرف پوشش است در این صورت حتما از انواع ضخیم ساپورت یا جوراب شلواری به همراه سارافون ، دامن ، یا تونیک های بلند استفاده کنید .

مانتو جلو باز جدید (۱۲)

مدل مانتوی جلو باز ۲۰۱۹

مانتو جلو باز اسپورت (۱۳)
مدل مانتو جلو باز دخترانه ۲۰۱۹
مدل مانتو جلو باز دخترانه ۲۰۱۸

مانتو جلو باز اسپورت (۱۴)
مدل مانتو جلو باز ۹۷
مدل مانتو جلو باز ۹۸
مدل مانتو جلو باز ۹۹

مانتو جلو باز اسپورت (۱۵)
مدل مانتوهای جلو باز ۹۸
مدل مانتو جلو باز تابستانی ۹۹

مانتو جلو باز اسپورت (۱۶)

مانتو جلو باز
مانتو جلو باز اسپرت

مانتو جلو باز اسپورت (۱۷)
مانتو جلو باز با ساپورت
مانتو جلو باز به انگلیسی

مانتو جلو باز اسپورت (۱۸)
مانتو جلو باز در تهران
مانتو جلو باز اینستاگرام

مانتو جلو باز اسپورت (۱۹)
مانتو جلو باز تابستانی
مانتو جلو باز ۹۷

مانتو جلو باز سنتی (۲۰)
مانتو جلو باز جدید
مانتو جلو باز بازیگران

مانتو جلو باز اسپورت (۲۱)
مانتو جلو باز فیس بوک
مانتو جلو باز facebook
مانتو جلو باز instagram

مانتو جلو باز اسپورت (۲۲)
مانتو جلو باز ۱۳۹۹
مدل مانتو جلو باز ۱۳۹۸

مانتو جلو باز اسپورت (۲۳)
مانتو جلو باز ۲۰۱۸
مانتو جلو باز ۲۰۱۷

مدل مانتو جلو باز دخترانه (۱)
مانتوهای جلو باز ۲۰۱۸

مدل مانتو جلو باز دخترانه (۲)
عکس مانتو جلو باز ۲۰۱۹

مدل مانتو جلو باز دخترانه (۳)
مانتو بلند جلو باز ۲۰۲۰

مدل مانتو جلو باز دخترانه (۴)
مانتو جلو باز ۹۷

مدل مانتو جلو باز دخترانه (۵)
مانتو جلو باز ۹۸

مدل مانتو جلو باز دخترانه (۶)
مانتو جلو باز ۹۹

مدل مانتو جلو باز دخترانه (۷)
مانتو جلو باز جدید ۹۸

مدل مانتو جلو باز دخترانه (۸)
مانتوهای جلو باز ۹۹

مدل مانتو جلو باز دخترانه (۹)

مدل مانتو جلو باز دخترانه اسپرت سنتی 

مدل مانتو جلو باز دخترانه (۱۰)

در جمع آوری تصاویر نوشته بالا از صفحات اینستاگرامی برند سنجاقک و انار گل استفاده شده است .

جهت رعایت کپی رایت :)))

همچنین بخوانید :

مانتو جلو باز | ۲۵ مدل مانتو آستین کیمونوجلو باز + آموزش دوخت

الگوی مانتو جلو باز | انواع مدل های مانتو جلو باز دخترانه + الگو

مانتو جلو باز پاییزه | ۲۵ مدل مانتو ی جلو باز شیک دخترانه مناسب پاییز

مانتو کیمونو جلو باز | ۳۰ مدل مانتو کیمونو جلو باز شیک تابستانه

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم