مانتو بارداری جدید | ۲۵ مدل جدید مانتو بارداری شیک و مانتو حاملگی نخی

دسته بندی : مدل لباس,مدل مانتو

مانتو بارداری جدید | ۲۵ مدل جدید مانتو بارداری شیک و مانتو حاملگی نخی

در این نوشته از دلبرانه با ۲۵ مدل ساده و شیک مانتو بارداری جدید در خدمت شما هستیم ، این مدل ها شامل مانتو بارداری نخی و تابستانی ، مانتو حاملگی مجلسی و مدل های ساده و دخترانه مانتو بارداری میشود که امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد .

مدل مانتو بارداری جدید

هنگام باردار شدن چگونه لباس بپوشیم ؟

لباس پوشیدن تیپ زدن ، خوشت تیپ بودن و خلاصه این چیزها همیشه برای خانم ها اهمیت دارد، شما باید بدانید هنوز هم می توانید شیک پوش باشید و احساس خوبی داشته باشید. شما خوش تیپ و شیک خواهید بود اگر که خود را رها نکنید ! حامله بودن دلیل نمیشود که ظاهر و تیپ خود را کاملا فراموش کنید.  بنابراین مهم ترین مساله این است که برای خود و ظاهر خود اهمیت قائل شود و پس از آن باید بدانید چه لباسی در دوران بارداری خوب به نظر میرسد و چه چیزی نه !

مدل مانتو بارداری (۳۸)

۱- لباس بارداری برای سه ماهه اول

چالش لباس پوشیدن در سه ماهه اول بارداری  :برای بسیاری از خانم ها این است که بارداری را از بقیه مخفی کنند . بسیاری از خانم ها نمیخواهند راز بارداری خود را تا حداقل سه ماهه دوم منتشر کنند. بنابراین، شما معمولا می توانید لباس هایی غیر حاملگی یا همان لباس های عادی و روزمره خود را برای سه ماه اول بپوشید بدون این که جلب توجه کنید .

چه کاری باید انجام دهید:

به سراغ کمد لباس خود بروید و چیزهایی را که احساس می کنید بیش از حد تنگ و یا چسبیده است کنار بگذارید.

لباس های نرم و لطیف ، بافت های خنک ، لباس های بلند و راحت ، سارافون های جلو باز ، مانتو های خفاشی یا پانچ شکل دامن های کمر کشی ، شلوار های کشی را از میان انبوه لباس های خود بیرون بکشید چون قرار است به درد بخورند .

لباس های آزادی که از زیر شکم کمربند میخورند ، میتوانند شکم شما را با چین های زیاد بپوشاند ، همچنین لباس های راسته میتواند از جلب توجه در ناحیه شکم جلوگیری کند .

شلوار های جین اگر خیلی جذب هستند ممکن است آزار دهنده باشد کم کم با آنها خداحافظی کنید و شلوار های کتان کش یا شلوار های پارچه ای را جایگزین کنید.

مدل مانتو بارداری (۳۰)

۲- لباس بارداری برای سه ماهه دوم

چالش لباس پوشیدن در سه ماهه دوم بارداری: شما احساس می کنید هر چند هفته یک سایز جدید پیدا میکنید و نمی خواهید کل درآمدخودتان یا همسرتان را هر روز برای خرید لباس های جدید به هدر دهید .

چه کاری باید انجام دهید:

بهتر است پول خود را برای خرید لباس جدید برای خرید کمر بند های زیبا و بند ها دکمه های و سنجاق های زیبا برای تنگ کردن یک لباس گشاد سرمایه گذاری کنید . به این صورت که یک لباس کاملا آزاد از یک جنس خنک و راحت ولی شیک تهیه کنید و سپس با یک کمر بند زیبا یا چند دکمه آن را در ناحیه زیر سینه سایز خود کنید ، اینطوری با رشد نی نی کوچولو و بزرگ شدن شکم کافی کاست کمی کمر بند را شل تر ببندید یا دکمه ها را جابجا کنید .

تصویر زیر شاید بهتر بتواند منظور ما را در مورد پیشنهاد مانتو بارداری در سه ماهه دوم به شما منتقل کند .

 

مدل مانتو بارداری (۲۰)

۳-لباس بارداری برای سه ماهه آخر

چالش لباس پوشیدن در سه ماهه سوم بارداری: خوب دیگر نه میتوانید راز بارداری خود را پنهان کنید و تقریبا هیچکدام از لباس های قبل از بارداری به داد شما نمیرسد . چالش این سه ماه فقط راحتی کوچولوی شماست .

شاید بتوانید ۶ ماه اول بارداری را بدون خرید لباس های مخصوص بارداری سر کنید اما بعد از آن ناچارید سری به فرشگاه های و لباس فروشی های مخصوص بانوان بزنید .

چیز هایی که لازم دارید یک مانتو بارداری جدید ، یک شلوار باردرای کمر کش یا شلوار جین با کمر الاستیک راحت ، یک یا دو دست لباس خانگی بارداری خنک و راحت (البته بسته به فصل ) یک لباس نیمه رسمی یا رسمی راحت برای مهمانی ها و مجالسی که در این مدت میروید و یک جوراب شلواری یا ساپورت تمام کش است .

خرید یک جفت کفش راحت را فراموش نکنید چون معمولا در این ماه ها کفش های سابق به دردتان نمیخورد، دقت کنید از کفش های پاشنه بلند در این دوران استفاده نکنید چون ممکن است منجر به مشکلتاتی در ناحیه کمر و ناراحتی کوچولو شود . به جای آن سراق کالج ها و کفش های پیاده روی راحت بروید .

 

مدل مانتو بارداری شیک

آیا هنوز می توانم در دوران بارداری سفید بپوشم ؟

البته! هیچ چیز شما را از  پوشیدن رنگ های شاد و روشن و البته سفید منع نمی کند .هنوز می توانید خوب و خوش تیپ شوید. اگر فکر می کنید سفید رنگ شماست و با آن خوب به نظر می رسید، در انتخاب آن شک نکنید .

مدل مانتو بارداری شیک

در چه ماهی باید لباس های بارداری بخرم؟

همانطور که در بالاا گفته شد شما احتمالا برای سه ماه اول به آنها نیازی ندارید. با شروع ماه ۴ یا ۵ م ، احتمالا باید شروع به چک کردن لباس هایی کنید که کم کم به آن نیاز پیدا میکنید .اما معمولا برای سه ماه آخر است که شما مجبور میشوید کل لباس های کمد را کنار گذاشته و برای خود لباس های جدید بگیرید.

مدل مانتو بارداری (۳۳)

لباس های بارداری خیلی گران هستند چکار کنم؟

فروشگاه ها ، بخصوص فروشگاه های اینترنتی اغلب آف ها و تخفیفات خوبی در نظر میگیرند اگر از چند ماه قبل حواستان به این موضوع باشد شاید بتوانید لباس هایی با قیمت مناسب تر پیدا کنید اما بهترین روش گرفتن لباس های بارداری دوستان نزدیک ، خواهر یا اقوام هم سن و سال است .

همانطور که میدانید هیچ کس لباس های بارداری را طولاین مدت نمی پوشد که از شکل بیافتد نهایتا ۱-۴ ماه آخر بارداری این لباس ها مورد استفاده قرار میگیرد پس کهنه نمیشود میتوانید با گرفتن لباس ها از یک آشنای نزدیک بخصوص در مورد لباس های مجلسی بارداری و مانتو بارداری جدید برای دوران بارداری با این روشن صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها انجام دهید.

مدل مانتو بارداری مجلسی

مانتو بارداری جدید

مدل مانتو بارداری مجلسی

مانتو بارداری جدید ۹۷

مانتو بارداری جدید ۹۷

مدل مانتو بارداری (۲۹)

مانتو بارداری جدید و شیک

مانتو بارداری جدید شیک

مدل مانتو بارداری جدید

مانتو بارداری جدید ۲۰۱۸

مانتو بارداری جدید ۲۰۱۹

مدل مانتو بارداری (۳۶)

مانتو بارداری جدید و خوشگل

مدل مانتو بارداری جدید

مانتو بارداری جدید ۹۸

مدل مانتو بارداری سارافون

مانتو بارداری چهار خانه 

سارافون بارداری چهار خانه 

سارافون چهار خانه حاملگی 

سارافون بارداری

مانتو بارداری جدید

مدل مانتو بارداری جدید

مانتو بارداری جدید ۲۰۱۸

مانتو حاملگی جدید ۲۰۱۹

مدل مانتو بارداری (۲۱)

مدل مانتو بارداری جدید ۲۰۱۸

مدل مانتو بارداری جدید ۲۰۱۹

مدل مانتو بارداری جدید ۲۰۲۰

مدل مانتو بارداری تابستانه

مانتو بارداری جدید ۹۸

مدل مانتو بارداری جدید ۹۷

مدل مانتو بارداری جدید

مانتو حاملگی جدید شیک

مانتو حاملگی جدید ایرانی

مانتو حاملگی جدید مجلسی

مدل مانتو بارداری (۱۸)

مدل مانتو حاملگی جدید ۱۴۰۰

مدل مانتو بارداری (۱۷)

مانتو حاملگی جدید

مدل مانتو بارداری چهارخانه

مانتو حاملگی جدیدترین مدل

مانتو حاملگی جدید و شیک

مدل مانتو بارداری جدید مجلسی

 

همچنین بخوانید : 

مدل مانتو بارداری | ۳۳ عکس مانتو بارداری ایرانی و شیک + مانتو بارداری بازیگران

لباس حاملگی | ۴۰ مدل زیبا و شیک لباس بارداری بلند و ایرانی

مانتو بارداری | ۴۰ مدل مانتو ی بارداری شیک برای دوران حاملگی

لباس بارداری | ۴۰ مدل لباس شیک باردرای + ۲ فیلم آموزش لباس بارداری

لباس بارداری مجلسی | ۶۰ مدل لباس مجلسی شیک برای دوران حاملگی

آموزش مانتو بارداری | آموزش مدل های مانتوهای بارداری با الگو

لباس بارداری برای محرم | ۲۲ مدل لباس باردرای مشکی برای ایام محرم

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم