مدل مانتو مجلسی جدید دخترانه و زنانه بهاره نوروز ۱۳۹۶

دسته بندی : مدل لباس,مدل مانتو

مدل مانتو مجلسی جدید دخترانه و زنانه بهاره نوروز ۱۳۹۶

مدل مانتو مجلسی (3)

آقایان درمورد لباس خانم هاچه نظری دارند؟

همه ما میدانیم که برخورد زن ها و مردها نسبت به مد چگونه است .آنچه ما خانمها میپسندیم مردها از آن بدشان میاید. آنها مدگرایی را درک نکرده و فکر میکنند ما بیش از حد تسخیر مدگرایی شده ایم.احتمالا حق با انهاست اما آیا آنها نیز به همان اندازه مسخ انواع ماشین و فوتبال نشده اند؟ بنابراین آنها نمیتوانند بدرستی درمورد ما قضاوت کنند. اما با این وجود ما همچنان مشتاقیم بدانیم آنها در مورد ظاهر ما چه فکر میکنند و میخواهیم بدانیم چه دوست دارند.
به دنبال تحقیقات اخیر که توسط مجله”سلامت مردان” انجام شده است، مردها وقتی خانمها دامن ، پیراهن و کفش پاشنه بلند میپوشند خوششان میاید درحالیکه نسبت به تونیک و شلوار و زیورالات بی تفاوت هستند. خب بیایید به جزییات بپردازیم.

مدل مانتو مجلسی (28)

دامن:
بیش از ۷۵ درصد مردان عقیده دارند که زنان باید بیش از هر ایتم دیگری در پوشاک دامن و پیراهن بپوشند و دامن هایشان نیز نباید خیلی کوتاه باشد واگر چاک دارد چاک ان باید در طرفین باشد.

مدل مانتو مجلسی (29)

شلوار:
مردان عقیده دارند که پوشیدن شلوار مناسب محل کار و یا تردد در اطراف شهر میباشد.اما آنها واقعا میخواهند که همسرشان برایشان دامن بپوشد نه شلوار و تیپ مردانه.

مدل مانتو مجلسی (30)

شلوار:
مردان عقیده دارند که پوشیدن شلوار مناسب محل کار و یا تردد در اطراف شهر میباشد.اما آنها واقعا میخواهند که همسرشان برایشان دامن بپوشد نه شلوار و تیپ مردانه.

مدل مانتو مجلسی (31)

و اما وقتی زن ها شلوار کشی و کفش پاشنه بلند میپوشند خیلی خوششان میاید.

مدل مانتو مجلسی (32)

پیراهن:
۱۰۰ درصد از مردان زن ها را در پیراهن بیشتر دوست دارند.زیرا پیراهن برای زن ها در هر سنی چذابیت زنانه دارد.پیراهن های مشکی نیمه کوتاه بهترین انتخاب هستند.

مدل مانتو مجلسی (33)

تنها ۲۵ درصد از مردان از پیراهن های ماکسی خوششان میاید

مدل مانتو مجلسی (6)

میدانم کمی عجیب بنظر میرسه اما تعداد معدودی از مردان از تونیک خوششان میاید.اکثریت فکر میکنن که تونیک گشاد بوده و زیبایی زن را به خوبی نشان نمیدهد.

مدل مانتو مجلسی (5)

رنگ لباس:
مردها پارچه های تک رنگ را ترجیح میدهند.عکس ها و رنگ های گوناگون به آنها اجازه تمرکز بر خانم ها را نمیدهد.

مدل مانتو مجلسی (4)

کفش:
۶۵درصد از مردها دوست دارند که خانم همراهشان کفش پاشنه بلند بپوشد و تنها ۲۰ درصد گفته اند که کفش کتانی یا بدون پاشنه نیز برایشان فرقی نمیکند.

مدل مانتو مجلسی (3)

جواهرالات:

اگر تعداد کمی جواهرالات استفاده کنید مردها از آن خوششان میاید اما آنها نمیخواهند بدانند که جنس آن چیست و چقدر ارزش دارد.

مدل مانتو مجلسی (2)

این حقایق جالب هستند اما اغلب ما بخاطر مردان همراهمان لباس نمیپوشیم. ما برای خودمان و دوستانمان لباس میپوشیم(باید اقرار کرد!). علاوه بر این میبایست هر زن سبک خاص خودش را که وابسته به نظر فرد دیگری نیست را داشته باشد. فقط خودتان باشید و مردتان از ان خوشش خواهد آمد!

مدل مانتو مجلسی (1)

مدل مانتو جلو باز مجلسی دخترانه

مدل مانتو مجلسی (34)

مدل مانتو عید رسمی شیک

مدل مانتو مجلسی (13)

مدل مانتو تابستانی مجلسی

مدل مانتو مجلسی (20)

مانتو مجلسی قیطان دوزی شده

مدل مانتو مجلسی (19)

مدل مانتو مجلسی ۲۰۱۷

مدل مانتو مجلسی (12)

مدل مانتو مجلسی ۹۶

مدل مانتو مجلسی (11)

مانتو دخترانه

مدل مانتو مجلسی (18)

مدل مانتو مجلسی رنگی

مدل مانتو مجلسی (17)

مدل مانتو جلو باز

مدل مانتو مجلسی (10)

مانتو مشکی مجلسی تکه دوزی شده

مدل مانتو مجلسی (9) مدل مانتو مجلسی (16) مدل مانتو مجلسی (15) مدل مانتو مجلسی (8) مدل مانتو مجلسی (7) مدل مانتو مجلسی (14) مدل مانتو مجلسی (27) مدل مانتو مجلسی (26) مدل مانتو مجلسی (25) مدل مانتو مجلسی (24) مدل مانتو مجلسی (23) مدل مانتو مجلسی (22) مدل مانتو مجلسی (21)

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم