لباس عروس سایز بزرگ | ۳۵ مدل لباس عروس ژورنالی برای خانم های تپل

لباس عروس سایز بزرگ | ۳۵ مدل لباس عروس ژورنالی برای خانم های تپل

سخت ترین لحظات در زندگی برای یک دختر خانم تپل لحظه های پرو لباس در اتاق پرو است . در این نوشته میخواهیم ۳۵ مدل لباس عروس سایز بزرگ + یک راهنمای جامع برای انتخاب لباس عروس مناسب برای خانم های تپل یا داری اضافه وزن به شما ارائه کنیم.

Front-Stone-Hill

مدل های زیبای لباس عروس سایز بزرگ

اما قبل از هر چیز باید این نکته را یادآوری کنم که همه این قوانین و قواعد برای انتخاب لباس عروس را فقط به عنوان یک راهنمایی کلی و پیشنهاد بخوانید نه یک قانون . منظورم این است اگر شما اضافه وزن دارید یا تپل هستید اصلا به این معنی نیست که مجبورید فقط یک مدل خاص لباس عروس بپوشید.

این شب قرار است بهترین شب زندگی شما باشد پس اگر همیشه رویای پوشیدن یک لباس عروس خاص داشتید حتما همان مدل را انتخاب کنید . بخندید شاید باشید و سخت نگیرید.

یک لبخند زیبا و یک روحیه شاداب خیلی بیشتر در زیبایی شما در شب عروسی موثر است تا مدل لباس یا آرایش تان .

لباس عروس سایز بزرگ (۲)

مدل های زیبای لباس عروس سایز بزرگ برای خانم های تپل

لباس عروس سایز بزرگ (۳)

بنابریان اضطراب و نگرانی را برای انتخاب لباس عروس صرفا به علت این که فکر میکنید شبیه عروس های باربی توی ژورنال ها نیستید را کنار بگذارید و با اعتماد به نفس نسبت به خودتون و زیبایی هاتون یک لباس عروس زیبا و مناسب که هم در آن راحت باشید هم شیک انتخاب کنید و در شب عروس تان بدرخشید.

لباس عروس سایز بزرگ (۴)

لباس عروس سایز بزرگ (۵)

مدل های زیبای لباس عروس سایز بزرگ برای خانم های چاق

این نکات به انتخاب لباس عروس مناسب برای خانم های با اضافه وزن کمک میکند .

قبل از هر چیز شما باید مشخص کنید اضافه وزن شما از چه نوعی است ؟ آیا بالاتنه (بازو ها سر شانه ،سینه ها ) لاغر و پایین تنه (باسن ،ران ، شکم  ) چاقی دارید ؟ آیا پایین تنه لاغر و بالاتنه توپر و برجسته ای دارید ؟ یا نه اضافه وزن شما در همه جای اندام تان به یک اندازه مشاهده میشود به عبارتی به صورت متناسبی تپل هستید .

پس از این که نوع اضافه وزن خود را شناختید بروید سراغ این توصیه ها :

لباس عروس سایز بزرگ (۶)

لباس عروس سایز بزرگ (۷)

لباس عروس مناسب کسانی که اضافه وزن دارند

۱- اگر بازو های بزرگی دارید : اگر بازوها و سرشانه ‌هایتان نسبت به هیکل شما بزرگ است یا احساس میکنید کمی قوز دارید شاید لباس های مدل دکلته انتخاب مناسبی نباشد . چون این لباس ها برای نمایش بازو ها و سر شانه های تراشیده و خوش فرم است . در این صورت میتوانید سراغ لباس عروس هایی بروید که آستین های زیبای دانل یا حریر و تور دارند . میتوانید این نوشته از دلبرانه “لباس عروس آستین دار | ۴۰ مدل لباس عروس زیبا با آستین بلند “را در این مورد بخوانید .

۲- اگر پایین تنه شما بزرگ است ( اصطلاحا اندام فرم گلابی ): اگر پایین تنه تان بزرگ است باید به دنبال لباس‌هایی که از زیر سینه گشاد می‌شوند باشید.  اینطوری دیگر شکم یا باسن بزرگ به چشم نمی آید .

لباس عروس مناسب کسانی که اضافه وزن دارند

۳- اگر بالا تنه شما بزرگ است ( اصطلاحا اندام فرم سیب ) :اگر شما دارای بالا تنه بزرگ و پایین تنه لاغر هستید و میخواهید در لباس عروس تان بالاتنه‌تان را کلا جمع‌وجورتر کند باید لباس عروس با نیم‌ تنه گن شکل و تنگ و دامنی که از کمر پف آلود است را برگزینید.پف در ناحیه کمر باعث میشود باسن تخت شما دیده نشود و این تنگ و گشاد شدن در ناحیه کمر اندام شما را خوش فرم تر نشان میدهد. مدل های دکلته هم برای شما چندان مناسب نخواهد بود . مگر این که مدل دکلته ای انتخاب کنید که روی سینه صاف نباشد و سینه های شما را به زیبایی بپوشاند همچنین زیر بغل های شما پر کند که گوشت اضافه در این ناحیه دیده نشود .

۴- مدل ماهی برای اندام های متناسب و سینه و باسن پر : منظور از متناسب بودن صرفا لاغری نیست دوستان منظورم این است که بر خلاف دو دسته بالا شما بالاتنه چاق و پایین تنه لاغر یا برعکس نداشته باشید و به صورت متوازنی اضافه وزن داشته باشید در این صورت احتمالا سینه های پر و باسن برجسته ای دارید در این صورت لباس عروس مدل ماهی میتواند اندام شما را کشیده تر و زیبا تر و کمر شما را باریک تر نشان دهد .

اگر اضافه وزن شما در هیچ یک از دسته های بالا طبقه بندی نمی شود توصیه کلی مدل های ساده تر و راسته است.

لباس عروس مناسب کسانی که اضافه وزن دارند

همینطور به طور کلی برای خانم های با اضافه وزن توصیه میشود از پوشیدن لباس های با دامن پف زیاد خود داری کنند چون شما را کوتاه قد تر و چاق تر نشان میدهد و به سراغ لباس هایی با فرم کلی حرف A بروند . یعنی لباس هایی با بالاتنه جذب و پایین تنه گشاد که شکم و باسنین و ران های بزرگ را بپوشاند.

لباس عروس سایز بزرگ (۸)

مدل های زیبای لباس عروس سایز بزرگ برای افراد چاق

لباس عروس سایز بزرگ (۹)

باز هم همانطور که در بالا گفتم توصیه میکنم بیشتر از قواعد و قوانین با حس تان تصمیم بگیرید و لباس عروس و سایر جزئیات عروسی تان  را بدون نگرانی در مورد قضاوت دیگران انتخاب کنید و شاد باشید .

لباس عروس سایز بزرگ (۱۰)

بجز انتخاب مدل لباس عروس چند توصیه دیگر در زیبا تر و خوش فرم به نظر رسیدن شما در شب عروسی و بخصوص در عکس های عروسی موثر است چند تایی را اینجا میخوانید :

لباس عروس سایز بزرگ (۱۱)

نکات ریزی که عروس خانم های تپل باید رعایت کنند

  • لباس زیر مناسب انتخاب کنید ، لباس زیری که نه تنگ باشد که پوست شما را کشیده و چرک نشان دهد نه گشاد باشد که باعث شود سینه ها و شکم تان آویزان به نظر برسد .
  • اگر لباس عروس دکلته انتخاب کردید لباس زیر مناسب با آن تهیه کنید
  • شکم و برجستگی های بالاتنه در حالت ایستاده کمتر از حالت نشسته مشخص تر است ، نمیگوییم کل عروسی را بایستید که متناسب تر به نظر برسید ولی حداقل در عکس ها سعی کنید بیشتر از ژست های ایستاده استفاده کنید .

نکات ریزی که عروس خانم های تپل باید رعایت کنند

  • خوب بایستید : شانه ها ی خود را به سمت عقب بدهید سر را بالا بگیرید و قوز نکنید همین تکنیک ساده تکراری شما خوش استایل تر و قدبلند تر نشان خواهد داد .
  • از کفش مناسب استفاده کنید : حتما خودتان میدانید با قد بلند تر شما لاغر تر یده می شوید پس یک کفش پاشنه بلند انتخاب کنید که با آن راحت باشید و آنرا هم در آتلیه عکاسی هم در خود عروسی بپوشید. این یکی از ساده ترین راه حل حل ها برای لاغرتر و خوش استایل تر به نظر رسیدن شماست .
  • حتما برای عکس های عروسی به آتلیه ای بروید که نسبت به گرفتن ژست های مختلف متناسب برای شما مهارت و تبحر داشته باشد . اصولا یک عکاس حرفه ای باید بدانید چطور به شما ژست بدهد که زیبایی های شما را برجسته تر و نقطه ضعف های اندام و چهره شما را کمرنگ تر کند .

نکات ریزی که عروس خانم های تپل باید رعایت کنند

  • به عنوان مثال باید بدانید : هنگام ثبت عکس کمی سرتان را پایین‌تر بگیرید تا تیزی استخوان چانه‌تان در تصویر نمایان شود. بهتر است کمی هم بدن‌تان را به راست یا چپ متمایل کنید تا اندام‌تان در لنز دوربین کشیده‌تر نشان دهد برای چنین ژستی شانه‌های تان را محکم بالا و روبه دوربین بگیرید و پایین‌تنه‌تان کمی به یک سمت متمایل کنید.
  • خودتان قبل از رفتن به عروسی چند ژست عکاسی مناسب افراد با اضافه وزن از اینترنت پیدا کنید و برای تمرین از خودتان عکس بگیرید . مثلا به جای این‌که بازوهای تان را به بدن‌تان بچسبانید کمی آنها را از خود دور کنید و کف دست‌های‌تان را با متانت در دو سمت کمر و پایین‌‌ تنه‌تان بگذارید. همین باعث میشود بازو های شما لاغر تر دیده شود ، این تکنیک ها ار قبل از رفتن به آتلیه تمرین کنید .

لباس عروس سایز بزرگ (۱۲)

مدل های شیک و ژورنالی لباس عروس سایز بزرگ جدید

      لباس عروس سایز بزرگ (۱۳)

لباس عروس سایز بزرگ ۲۰۱۷
لباس عروس سایز بزرگ ۲۰۱۸
لباس عروس سایز بزرگ ۲۰۱۹

لباس عروس سایز بزرگ (۱۴)

لباس عروس سایز بزرگ

لباس عروس برای خانم های تپل
لباس عروس سایز بزرگ جدید

لباس عروس سایز بزرگ (۱۵)

لباس عروس سایز بزرگ ۲۰۱۸

لباس عروس دکلته سایز بزرگ
لباس عروس سایز بزرگ آستین دار

لباس عروس سایز بزرگ (۱۶)

لباس عروس سایز بزرگ آستین دار
لباس عروس سایز بزرگ ۲۰۱۸
لباس عروس سایز بزرگ ۲۰۱۷

لباس عروس سایز بزرگ (۱۷)

لباس عروس سایز بزرگ
لباس نامزدی سایز بزرگ ۲۰۱۶
لباس نامزدی سایز بزرگ ۲۰۱۷
مدل لباس عروس سایز بزرگ ۲۰۱۸

لباس عروس سایز بزرگ (۱۸)

لباس عروس برای چاق ها
لباس عروس برای چاقا

لباس عروس سایز بزرگ (۱۹)

لباس عروس برای افراد چاق
لباس عروس برای خانمهای چاق

لباس عروس سایز بزرگ (۲۰)

مدل لباس عروس برای چاقها
لباس عروس برای زنان چاق

لباس عروس سایز بزرگ (۲۱)

لباس عروس برای عروسهای چاق
لباس عروس برای دخترای چاق

لباس عروس سایز بزرگ (۲۲)

لباس عروس برای خانوم چاق
لباس عروس برای چاق

لباس عروس سایز بزرگ (۲۳)

مدل لباس عروس برای چاق ها
لباس عروس برای اندام چاق

لباس عروس سایز بزرگ (۲۴)

لباس عروس برای افراد چاق ۲۰۱۷
لباس عروس چاق ۲۰۱۸

لباس عروس سایز بزرگ (۲۵)

لباس عروس چاق ۲۰۱۷
مدل لباس عروس ۲۰۱۸برای افراد چاق

لباس عروس سایز بزرگ (۲۶) لباس عروس سایز بزرگ (۲۷) لباس عروس سایز بزرگ (۲۸) لباس عروس سایز بزرگ (۲۹) لباس عروس سایز بزرگ (۳۰) لباس عروس سایز بزرگ (۳۱) لباس عروس سایز بزرگ (۳۲) لباس عروس سایز بزرگ (۳۳) لباس عروس سایز بزرگ (۳۴) لباس عروس سایز بزرگ (۳۵) لباس عروس سایز بزرگ (۳۶)

برای دیدن مدل های بیشتر و خواندن چند توصیه برای عروس خانم های تپل خواندن این نوشته از سایت دو نفره بدک نیست .

همچنین بخوانید :

لباس عروس محجبه | ۴۰ عکس ژورنالی لباس عروس محجبه شیک ۲۰۱۸

لباس عروس پوشیده بازیگران | ۲۲ مدل لباس عروس بازیگران در فیلم ها

چطور لباس عروسمان را محجبه کنیم که زیباتر باشد؟ + ۴۰ مدل لباس عروس پوشیده

لباس عروس آستین دار | ۴۰ مدل لباس عروس زیبا با آستین بلند

 

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم