شلوار گشاد با مانتو | ۲۲ مدل مانتو دخترانه با شلوار گشاد و دمپا

دسته بندی : مدل لباس,مدل مانتو

شلوار گشاد با مانتو | ۲۲ مدل مانتو دخترانه با شلوار گشاد و دمپا

شلوار گشاد انواع مختلفی دارد از جمله شلوار های دمپا که فقط ناحیه پایین و مچ پا گشاد است یا شلوار هایی بگ یا شلوار به اصطلاح سندبادی و خیلی مدل های دیگر این مدل شلوار ها را میتوان با مانتو های مختلفی ست کرد که موضوع این نوشته هم شلوار گشاد با مانتو و نحوه ست کردن این دو با هم و مدل های مربوط به آن است . با ما همراه باشید .

شلوار گشاد با مانتو

شلوار گشاد

پنج نکته برای پوشیدن شلوار گشاد

شلوارهای تنگ از پرطرفدارترین طرح ها هستند که به راحتی می شود آنها را با سایر لباسها ست کنید اما شلوارهایی که گشاد هستند کمی پیچیده ترند و آنها را نمی توان با هر چیزی ست کرد و برای شیک تر شدن استایل این شلوارها باید دقت بیشتری کرد. فصل سرد زمستان که به اتمام برسد زمان آن می رسد که شلوارهای گشادتر را از کمد بیرون آورد و آن را با لباس های زیبا و رنگارنگ تابستانی پوشید. اگر می خواهید در این شلوارها شیک تر و جذاب تر دیده شوید، نکاتی وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید.

شلوار گشاد با مانتو
شلوار گشاد مد شده

۱ ) شلوار گشاد را در رنگهای خنثی، مثل خاکستری، مشکی ، سفید، کرم و یا شتری انتخاب کنید

اگر مدتهاست شلوار مدل گشاد تن نکرده اید ، انتخاب رنگی که مناسب اندام و هماهنگ با سایر لباس هایتان باشد کمی دشوار خواهد بود. اما رنگهای خنثی همیشه راحت ترین رنگهای انتخابی هستند که به راحتی می توانید آنها را با رنگهای مختلف ست کنید. هرچند ما مخالف رنگهای شاد و جذاب نظیر قرمز یا نارنجی نیستیم اما اگر انتخاب برایتان سخت است بهترین گزینه رنگهای خنثی هستند.

شلوار گشاد با مانتو
شلوار گشاد با چه مانتویی

۲ ) شلوار گشاد جین بپوشید

شلوار گشاد جین در رنگ تیره ، می تواند برای یک گردهمی دوستانه مناسب باشد. همین طور، طرح مناسب و شیکی برای سرکار رفتن است. این مدل شلوار را با کفش های تخت یا پاشنه دار و حتی کفش های کتانی ست کنید.

شلوار گشاد با مانتو
شلوار گشاد زنانه

۳ ) پیراهنتان را در شلوار قرار دهید

شلوار دمپا را با چه مانتویی بپوشیم؟-ایرناک
با نشان دادن خط کمر کاری می کنید که اندامتان زیباتر جلوه کند. اگر بلوز یا پیراهنی که با شلوار گشاد به تن کرده اید روی کمر را بگیرد باعث می شود نامرتب به نظر برسید.شاید یک پیراهن گشاد روی شلوار تنگ زیبا جلوه کند اما بلوز گشاد در کنار شلواری که همین خصوصیت را دارد جلوه خوبی نخواهد داشت.

شلوار گشاد با مانتو
شلوار گشاد به انگلیسی baggy-trouser

۴ ) از سر تا پا یکرنگ بپوشید

شلوار دمپا را با چه مانتویی بپوشیم؟-ایرناک
می توانید این سبک را نیز انتخاب کنید، یک رنگ را در نظر بگیرید و از سر تا پا لباسهایتان را در همان رنگ انتخاب کنید. این یکدست بودن نیز سبک خاصی خواهد بود. یکرنگ بودن لباس ها شما را بیشتر به چشم می آورد. در عین حال می توانید قد شلوار را حتی بلندتر از روی کفش در نظر بگیرید. دیده نشدن پا و کفش باعث می شود قد بلندتر به نظر برسید.

شلوار گشاد با مانتو
شلوار گشاد دخترانه

۵ ) شلوار گشاد با دمپای کوتاه بپوشید

شاید این مدل را دوست نداشته باشید. این استایل کمی ریسکی تر از انتخاب یک شلوار سراسر بلند است. اما در عین حال این مدل شلوار می تواند با نشان دادن مچ پاهایتان سبک خاصی به استایل شما بدهد. برخی از اندام ها مناسب این مدل لباس پوشیدن هستند ، شما نیز می توانید این بار یک شلوار گشاد با قدی برش داده شده و کوتاهتر را امتحان کنید شاید از آن خوشتان آمد. این مدل شلوار را بهتر است با کفشی زنانه و پاشنه دار بپوشید.

شلوار گشاد با مانتو
شلوار گشاد مجلسی

شلوار گشاد خصوصا با پارچه های نخی یا لینن انتخاب مناسبی برای زمانهایی که هوا گرم می شود هستند. لازم است برای استقبال از تابستان دو رنگ شلوار گشاد در کمد هر خانمی باشد

شلوار گشاد با مانتو (۱)
شلوار گشاد تابستانی

شلوار دمپا گشاد با چه مانتویی

شلوار دمپا گشاد از لباس‌هایی است که به همه می‌آید و یعنی مهم نیست چاق باشید یا لاغر، کوتاه یا بلند و با هر فرم اندامی که باشید می‌توانید شلوار دمپا گشاد بپوشید البته توجه کنید که شلوار گشاد با شلوار دمپا گشاد تفاوت دارد. این شلوارها از دهه هفتاد مد شد و فقط از زانو به پایین گشاد می‌شود. اما شلوارهای دمپا گشاد نیز مدل‌های متنوعی دارند که باید با توجه به استایل خود از میان آن‌ها انتخاب کنید. اما چطور شلوار دمپا گشاد بپوشیم؟

شلوار گشاد با مانتو (۲)
شلوار گشاد لی

انتخاب شلوار مناسب

بر خلاف تصور عموم، شلوارهای دمپا گشاد نیز انواع مختلفی دارند و فاکتورهایی مثل طول فاق، بلندی، گشادی پاچه شلوار و جنس و رنگ مدل های متنوعی را وجود می‌آورند. برای انتخاب شلوار دمپاگشاد مناسب باید به نکات زیر توجه کرد:

شلوار گشاد با مانتو (۳)
شلوار گشاد راسته

شلوار باید چقدر گشاد باشد ؟

  • هرچه بلندتر باشید پاچه‌های شلوار می‌تواند گشادتر باشد اما خانم‌های قدکوتاه نمی‌توانند از شلوارهای خیلی گشاد در قسمت دمپا استفاده کنند که البته استفاده از این شلوارها به طور کلی توصیه نمی‌شود.
  • بلندی این شلوارها باید به اندازه‌ای باشد که به زمین نرسد تا کثیف و پاره نشود
  • اگر قد کوتاه یا پاهای کوتاهی دارید با این شلوارها کفش پاشنه بلند بپوشید.
  • شلوار دمپاگشاد هفت هشتم نیز برای خانم‌های قدکوتاه مناسب است.
  • اگر پاهای کوتاهی دارید شلوار فاق بلند انتخاب کنید در غیر این صورت هر طول فاقی می‌توانید بپوشید.
  • این شلوارها با هر فرم اندامی سازگارند مخصوصا اگر باسن بزرگ و ران‌های چاق داشته باشید.
  • خانم‌های لاغر هم به راحتی می‌توانند از شلوار دمپا گشاد استفاده کنند و ظریف تر و خوش اندام تر به نظر برسند.
  • پارچه شلوار دمپاگشاد باید محکم و مقاوم باشد و شل و نازک نباشد.

شلوار گشاد با مانتو (۴)
شلوار دمپا گشاد ۲۰۱۸

استایل شلوار دمپا گشاد

به دلیل فرم دوگانه این شلوارها آن ها را هم می توان با بلوز گشاد و هم با بلوز تنگ پوشید.
با شلوارهای جین دمپاگشاد بلوز های راحتی و تیشرت یا هر نوع بلوزی چه رسمی و چه مجلسی می‌توانید بپوشید اما با شلوار دمپای پارچه‌ای مثل کرپ یا ساتن بلوز مجلسی و رسمی بپوشید.
برای پوشیدن مانتو با شلوار دمپا گشاد دقت کنید که بلندی مانتو روی زانو یا بالای زانو باشد تا شلوار اثر لاغر کنندگی خود را نشان دهد.
توصیه می‌شود مانتویی که با شلوار دمپا گشاد می‌پوشید فیت باشد یعنی تنگ یا گشاد نباشد.

شلوار گشاد با مانتو (۱۶)
شلوار دمپا گشاد ۲۰۱۹
شلوار لی دمپا گشاد ۲۰۲۰

چه کسانی شلوار پاچه گشاد بپوشند؟

• شلوارهای پاچه گشاد از زانو به پایین گشاد می شوند و ظاهر آن شبیه به قیف است. این شلوار از کمر تا زانو تنگ است. این نوع شلوار را باید کمی پایین تر از محل طبیعی کمر نگه دارید و نباید چندان تنگ و چسبان باشد. این مدل شلوار تقریبا برای همه مناسب است اما افراد لاغر و بلندقد بهتر است به دنبال شلوارهای فاق بلند باشند. کسانی هم که پایین تنه درشت تری دارند بهتر است به دنبال شلواری باشند که کاملا قالب پاهایشان باشد.

 هنگام خرید توجه کنید شلوار های پاچه گشاد باید از زانو به بالا کاملا اندازه و مناسب باشد و از زانو به پایین گشادتر شود. قد آن نیز باید کاملا با زمین مماس باشد و کاملا روی پاهای شما را بپوشاند یا روی کفش بیاید، قد شلوار نباید به گونه ای باشد که جلوی شلوار تا بخورد و صاف نباشد.

شلوار گشاد با مانتو (۵)
مدل شلوار دمپا گشاد ۲۰۱۸

با شلوار پاچه گشاد چى بپوشیم؟

اگر با این شلوار یک بلوز ابریشمی با آستین پرنسسی (کمی پف دار) یا یک بلوز آستین کوتاه یا دکلته بپوشید واقعا برازنده می شوید البته یک کمربند زیبا نیز می تواند بر زیبایی شما بیفزاید. برای کفش نیز بهتر است که یک کفش پاشنه بلند اسپرت (مثلا پاشنه یکسره) را انتخاب کنید.

شلوار گشاد با مانتو (۶)
شلوار دمپا گشاد ۹۸
مدل شلوار دمپا گشاد ۹۹

شلوار گشاد با مانتو (۷)

شلوار گشاد با مانتو

شلوار گشاد با مانتو (۸)
شلوار گشاد با مانتو بلند

شلوار گشاد با مانتو (۹)
شلوار گشاد با مانتو کوتاه

شلوار گشاد با مانتو (۱۰)
شلوار دمپا گشاد با مانتو

شلوار گشاد با مانتو (۱۱)
شلوار دمپا گشاد با مانتو کوتاه

شلوار گشاد با مانتو (۱۲)
مدل شلوار گشاد با مانتو

شلوار گشاد با مانتو (۱۳)
مدل شلوار دمپا گشاد با مانتو

شلوار گشاد با مانتو (۱۴)

تیپ دخترانه با شوار گشاد

شلوار گشاد با مانتو (۱۵)

همچنین بخوانید :

مدل مانتو شلوار مجلسی + ۳۰ مدل مانتو شلوار ست مجلسی برند Family

شلوار پیش بندی دخترانه | ۳۰ مدل شلوار و دامن پیش بندی زنانه ۲۰۱۸

جلیقه و دامن | ۲۵ مدل جلیقه شلوار و جلیقه دامن دخترانه ۲۰۱۸

ست لباس تابستانی | ۱۴ ست لباس تابستانی زنانه با شلوار سفید ۹۸

 

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم