آپدیت جدید آیفون چه قابلیت هایی دارد؟

دسته بندی : تعبیر خواب,سرگرمی

آپدیت جدید آیفون چه قابلیت هایی دارد؟

اپل بزرگترین آپ دیت خود  Ios  ۱۰ که دارای ویژگی های جدیدی از قبیل ایموجی – افکت هایی برای آی مسیج و قابلیت های دیگر منتشر کرد.اپل این سیستم عامل را همزمان با آیفون ۷ به بازار ارائه کرد.حال اپل iOS 10.2 را در روز دوشنبه بیرون داد که در این نسخه برخی از مشکلات و عیب ها را درست کرده و همچنین چند نمونه آپ دیت کوچک نیز ارائه داده است.

آپدیت جدید آیفون

چگونه این آپدیت را دانلود کنیم؟

IOS 10.2 باید یک پیغام برای آپ دیت گوشی شما یر روی صفحه ی شما بیاورد اما اگر میخواهید مطمون شوید که برای شما در دسترس است یا نه میتوانید به قسمت setting  بروید و در general  در قسمت software update  از این مسئله با خبر شوید.

شما برای اینکه بتوانید این آپ دیت را نصب کنید باید باید تاییدیه ی این نصب را بزنیدو سپس رمز گوشی تان را وارد کنید.  سپس دانلود آغاز میشود و گوشی شما از اول شروع میشود این آپ دیت برای هرکسی که IOS  ۱۰ به بالا را دارد در دسترس است بنابراین کسانی که آیفون ۴ یا آی پد ۳ دارند نمیتوانند آپ دیت کنند.

چه چیز جدیدی دارد؟

ایموجی های جدید

تا به الان بزرگترین تغییر قابل مشاهده ی IOS 10.2  معرفی بیش از ۱۰۰ تا ایموجی جدید به کیبرد است.این تغییر با نسخه ی آزمایشی آن هم بیرون آمده بوده اما هم اکنون شکل های جدیدی دارا است.از بین قابل توجه ترین آن ها میتوان علامت سلفی و کف دست  و … اشاره کرد.

البته باید گفت که فعلا شما نمیتوانید این شکلک ها را به کاربران اندروید بفرستید و باید گفت که این شکلک ها بر روی اپلیکیشن های توییتر و فیس بوک هم کار نمیکنند اما بر روی نسخه ی وب آنها کار میکنند.گفتنی است که همه ی ایموجی ها از نو طراحی شدند تا هم کمی بهتر و هم جزئی تر به نمایش بیایند.

افکت های آی مسیج بیشتر میشود

این ویژگی  با نگه داشتن بر روی نشان فرستادن پیام باز میشود که میتوانید پیامتان را همراه با بادکنک یا پرتو های نور بفرستید حال افکت دیگری هم به آن اضافه شده است که افکت قلب است که پیامتان با قلب بزرگ فرستاده میشود .

تماس ها ی صوتی بر روی شبکه ی LTE

صدا ر روی LTE  یعنی صدای واضح تر و اتصال سریع تر اما این ویژگی در برخی کشور ها از جمله انگلیس گویا دارای مشکل بوده است که این آپدیت جدید میتواند با دسترسی به اینترنت نسل چهارم آن را حمایت کند.برای اینکه مطمئن شوید که فعال است در قسمت setting رفته و در قسمت mobile data  گزینه ی ۴ G را انتخاب کنید و آنرا بر روی voice and data  بگذارید.

جدید ترین نکات ضروری و مهم درباره امواج مودم

اشتباهاتی که ماشین شما را نابود می کند

تاثیر سرما برروی گوشی موبایل

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم