لیست لوازم التحریر دبیرستان | لیست خرید وسایل دانش آموزان دبیرستانی

لیست لوازم التحریر دبیرستان | لیست خرید وسایل دانش آموزان دبیرستانی

فصل مدارس تب و تاب خانواده ها نیز برای آغاز فصل مدرسه و خرید لوازم تحریر افزایش پیدا می کند. این خرید ویژه فرزندان که علاوه بر هزینه ی خاص خود زمان و استانداردهای خاص خود را دارد . خب در ادامه ما لیستی از لوازم التحریر مورد نیاز فرزندان شما را به شکل فهرست وار در می آوریم. این لیست  لوازم التحریر دبیرستان خواهد بود که قاعدتا در بعضی موارد دانش آموزان در سالهای پایانی دبستان نیازهای مشابه با گروه دبیرستان خواهند داشت!!!

لیست لوازم التحریر دبیرستان
لیست لوازم تحریر دبیرستان
لیست لوازم التحریر مورد نیاز دبیرستان

لیست لوازم التحریر دبیرستان

خرید احتیاجات فرزندان برای تحصیل در هر رده سنی با هر جنسیت و سلیقه ای بازهم کمی پیچیده و دشوار به نظر می رسد چرا که علاوه بر فراهم نمودن سلیقه ی فرزندان باید در خرید سلیقه یا به عبارت بهتر فرهنگ جامعه ای هم چون مدرسه نیز رعایت گردد!! علاوه بر این داشتن فهرستی از ملزومات با توجه به نیاز،سن،جنسیت فرزند و حتی رشته ی تحصیلی او میتواند شما رادر خرید بهتر در این زمینه کمک چشم گیری نماید.

لیست لوازم التحریر دبیرستان

مداد نوکی

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/faber_castell_tk-fine_9715_0.5mm_mechanical_pencil_2_.jpg

مداد نوکی فابر کاستل

بهترین مارک مداد نوکی

نوک اتود

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/-000//1/img_5499_copy.jpg

بهترین مارک اتود
بهترین مارک مداد نوکی

لیست لوازم التحریر دبیرستان

خودکار

Image result

خودکار نوک ساچمه‌ای یا به‌زبان عام خودکار، یک ابزار نوشتاری نوین یا گونه‌ای قلم است. خودکار دارای یک لولهٔ درونی است دارای جوهر چسبناکی که با چرخش گوی کوچک فلزی (۰٫۷ میلی‌متر تا ۱٫۲ میلی‌متر در قطر) از جنس برنج، فولاد یا تنگستن کربید در نوک آن، در زمان استفاده پخش می‌شود.

خودکار و بهترین برند خودکار بهمراه قیمت

خودکار رنگی

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/-000//1/1431530222_1.jpg

در این بسته ۸ عدد خودکار رنگی با کیفیت بالا و بدنه مثلثی قرار گرفته اند. بدنه شفاف این خودکار ها علاوه بر ظاهر زیبا و منحصر به فردی که ایجاد می کند .

استیکی نوت

مشاهده جزئیات اطلاعات یک بسته نت استیک

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/-000//1/post-it-5color.jpg

لیست لوازم التحریر دبیرستان

هایلایتر

این چیزی ک میگم شاید برگرده به سلیقه ی خودم و این که همیشه به موارد رنگی رنگی علاقه داشتم؛
من جزوه هایی ک خودم می نویسم، منظور خلاصه و یا جزوه های نکاتم، خیلی رنگارنگه! ینی هر نکته رو با یه رنگ می نویسم! خب این خیلی کارمو سرعت می بخشه، چون گاها شده یه چیزی واضح یادم نمی اومده از نکته ها، بعد ک تجسم کردم اون صفه ای رو ک اون نکته رو نوشتم و در پی اون رنگ اون نکته هم یادم اومده، مشکلم حل شده.

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/-000//1/250514_1423409436.jpg

لاک غلط گیر

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/-000//1/لاک-غلط-گیر-سی-کلاس-class.jpg

لاک‌های غلط گیر که برای پوشاندن اشتباه‌ها به کار می‌روند، گاهی مشکل‌ساز می‌شوند و آن زمانیست که علاوه بر کاغذ روی سطوح دیگر مالیده ‌شوند.

در واقع بستگی به نوع غلط گیر و حلال بودن یا نبودن آن‌ها حتی ممکن است از روی دست هم آسان برطرف نشوند. اطلاعات زیر به سریع و آسان پاک شدن آن‌ها کمک می‌کند.

لیست لوازم التحریر دبیرستان

کلاسور

کلاسور یا زونکن نوعی پوشه یا پروندهٔ بزرگ و محکم از جنس مقوا، چوب یا پلاستیک است که با استفاده از گیره‌ای فلزی، کاغذها و اسنادی را که سوراخ (پانچ) شده‌اند در خود بایگانی می‌کند. کلاسورها از لحاظ فواصل سوراخ‌های کاغذ دارای استانداردهای متفاوتی هستند و بسته به اندازه ممکن است دویست تا پانصد برگ گنجایش داشته باشند. کلاسور در سال ۱۸۸۶ توسط فریدریش زونکن (Friedrich Sönnecken) آلمانی، در شهر بن اختراع شد و به ثبت رسید.
قیمت کلاسور و کلاسور فانتزی و کلاسور دخترانه کلاسور چرمی کلاسور پاپکو کلاسور به انگلیسی زونکن به انگلیسی قیمت زونکن

واژهٔ «زونکن» در هیچ‌یک از زبان‌های انگلیسی، آلمانی و فرانسه استفاده نمی‌شود. در فرانسوی به آن classeur (کلاسور) می‌گویند که آن هم در فارسی به‌کار می‌رود. زونکن نام مخترع آلمانیِ این محصول، یعنی فریدریش زونکن است که آن را در سال ۱۸۸۶ اختراع کرد و به ثبت رساند.

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/-000//1/134_09009.jpg

روان نویس

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/uniball.jpg

روان نویس و خودنویس های اعلا با بهترین جوهر و مرکب اعلاء ساخت بهترین کارخانجات تولید روان نویس و نوشت افزار

لیست لوازم التحریر دبیرستان

خط کش

خط‌کش نام وسیله‌ای که به وسیله آن می‌توان خطوط را رسم کرد یا آنها را به وسیه مقیاس مندرج در خط کش اندازه‌گیری کرد. خط‌کشها از جنس‌های مختلفی مانند پلاستیک، چوب و یا فولاد ساخته می‌شوند. این وسیله که دارای لبهٔ صاف و به شکل خط راست است در ترسیم خط مستقیم مورد استفاده قرار می گیرد، یعنی با تکیه دادن مداد یا قلم و یا هر وسیله رسام دیگر با لبهٔ آن و کشیدن آن اثری در صفحه پیدا می‌شود که همان خط مستقیم است.

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/DSCN0277.JPG

ست هندسه

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/Ruler-Helix-Ultraflex-Geometry-Set-Code-K880cdfeb.jpg

دفتر که شامل موارد زیر خواهد بود:

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/PAGE-004-copy.gif

۶۰برگ

۸۰برگ

۱۰۰برگ

۲۰۰برگ

دفتر رحلی

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/img_4936_copy.jpg

دفتر رحلی ۲۰۰ برگ سیمی , فتر رحلی شطرنجی ۱۰۰ برگ سیمی پرفراژدار , دفاتر رحلی دوختی گالینگوری

دفتر رسم

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/vintage-sketchbook-South-Korea-retro-breeze-girl-font-b-graffiti-b-font-font-b-sketch-b.jpg

دفترچه ی یادداشت

لیست لوازم التحریر دبیرستان

دفترچه یادداشت جیبی – طرح نوار کاست

آموزش ساخت دفترچه یادداشت زیبا

دیگر برای خرید دفترچه یادداشت به لوازم تحریر فروشی نروید، شما می‌توانید آن را خود در خانه درست کنید. این کار بسیار ساده است و پول شما را نیز ذخیره می‌کند.

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/https--image.freepik.com-free-photo-open-notebook-over-a-pile-of-papers_1101-224.jpg

ماژیک وایت برد

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/22.jpg

ماژیک وایت برد اسنو من ( Snowman ) ساخت ژاپن ، یکی از بهترین و با کیفیت ترین ماژیکهای وایت برد در جهان می باشد . که در دو نوک تخت و گرد به بازار با رنگهای

لیست لوازم التحریر دبیرستان


برگه ی A۴

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/کاغذa3-750x330.jpg

مداد طراحی

مداد ابزاری برای نوشتن، طراحی و نقاشی است و در انواع گوناگونی وجود دارد. در زبان فارسی ،مداد به معنای مرکّب تحریر بوده و در متون کهن همین معنا را می دهد. بخش خارجی مدادها معمولا از چوب یا کاغذ ساخته شده می‌شود و درون آن مغزیِ مداد که بخش استوانه‌ای شکل و باریکی است قرار می‌گیرد. این مغزی از ماده سیاهی به نام گرافیت یا مواد رنگی به همراه ترکیبات دیگر تشکیل می‌شود.[۱]

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/28cd9a70f422b204cbeb9cf5c101c011-480x591.jpg

لیست لوازم التحریر دبیرستان

تخته شاسی

پارس فام مرکز تولید و فروش تخته شاسی عکس، واردات انواع قاب عکس به همراه چاپ عکس در کلیه سایزها با کیفیت بسیار عالی.

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/6383.png

لیست لوازم التحریر دبیرستان

لیست لوازم التحریر دبیرستان
لیست لوازم تحریر دبیرستان
لیست لوازم التحریر مورد نیاز دبیرستان

پاک کن

پاک کن نام عام مواد جامدی است که در تماس و مالش، اثر مداد روی کاغذ یا زمینه دیگر را پاک می‌کنند. این وسیله جزو دسته لوازم التحریر حساب می‌شود. جنس پاک کن معمولااز پلاستیک و یا رزیناز مشتقات نفتی است. پاک کن در رنگهای متفاوتی ساخته می‌شود.

درگذشته بیشتر مردم به جای پاکن از تکه خمیر نان استفاده می‌کردند تااینکه در سال۱۷۷۰میلادی یک مهندس انگلیسی به نام ادواردنعیم به اشتباه ازیک قطعه لاستیکی به جای خمیر نان استفاده کرد. او دید که این قطعه لاستیکی خیلی بهتر از نان پاک می‌کند کم‌کم برای ساخت پاکن ازمواد مناسبتری استفاده شد.[نیازمند منبع] به این شکل اولین پاکن‌ها به شکل امروزی ساخته شد. بعدآالاستیک هارا به صورت نرمتری ساختند تا کاغذ را پاره نکنند واثر مداد را بهتر پاک کند.

لیست لوازم التحریر دبیرستان

گسترش استفاده از مداد که نسبت به قلم و مرکب راحت تربود، نیاز به وسیله‌ای برای اصلاح اشتباهات را ایجاد کرد. بعد از مدتها ساییدن کاغذ با پارچه مرطوب که سطح کاغذ را می‌خراشید، فکر جایگزین بهتر منجر به مالیدن خمیر نان روی نوشته‌ها شد که نتیجه بهتر و تخریب کمتری روی کاغذ داشت.با پیدایش و گسترش کائوچو که از شیره درخت کائوچو به دست می‌آمد، این ماده به‌سرعت جاگزین خمیر در پاک کردن اثر نوک مداد شد. وضع کلمه انگلیسی rubber به معنای مالنده برای لاستیک از این کاربرد ناشی می‌شود.

لیست لوازم التحریر دبیرستان

در حال حاضر علاوه بر فاکتیس که از بسپاری روغنهای گیاهی به دست می‌آید، از انواع مواد بسپاری لاستیک و پلاستیک که دارای نرمی و کشسانی مناسب باشند برای ساخت پاکن استفاده می‌شود. پاک کن‌های هنری دارای چسبندگی و توان پاک کنندگی بیشتر است. پاک کن به شکل‌های گوناگون مستطیل و مدور و استوانه و… ، و به صورت دستگاه برقی نیزساخته می‌شود.

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/f1e446e4b00f662ba719b9d62c802e46.jpg
ساخت پاک کن پاک کن چگونه ساخته می شود پاک کن های فانتزی مواد تشکیل دهنده پاک کن پاک کن خمیری تولید پاک کن  پاک کن به انگلیسی  پاک کن مدادی

کاور کاغذ

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/latifi_stationery_cover-a4-a3_e.jpg

کاور کاغذ SuperBind سایز A4 – بسته ۱۰۰ عددی. با توجه به این‌که امروزه ما تا حد زیادی با کاغذ‌های پرینت شده سر و‌ کار داریم و از آن‌جا که بسیاری از این کاغذها حاوی ۱۰۰ عدد می باشد .

لیست لوازم التحریر دبیرستان

پوشه ی دکمه دار

پوشه های دکمه دار ،جیب دار،پوشه آویز و فولدر ال از برندهای پاپکو،پیلاو.ران ،آیدین

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/پوشه-های-تبلیغاتی-،-پوشه-های-دکمه-دار-،-پوشه-های-تبلیغاتی-پاپکو-،-پو-شه-های-طلقی-پلاستیکی-تبلیغاتی-،-هدایای-تبلیغاتی-بهار-گیفت-5.jpg

کلر بوک

کلربوک ۱۰ برگی پاپکو (کد A4-10) در ۹ رنگ با جلد شفاف و اندازه A4 برای نگهداری نامه ها، اسناد، قراردادها و تصاویر بمنظور ارائه گزارش. کلربوک ۲۰ برگی پاپکو

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/500372-01_2.jpg

لیست لوازم التحریر دبیرستان

منگنه

منگنهیا ماشین دوخت وسیله‌ای‌ست که صفحات کاغذ یا تکه‌هایی از جنس‌های چوب، پلاستیک و … را با استفاده از سوزن منگنه به هم متصل می‌کند. نام دیگر منگنه پنس می‌باشد.منگنه وسیله ای که برای اتصال موقت بین دو یا چند جسم نرم (کاغذ، پارچه، نایلون و..) به همدیگر و یا اتصال آنها به دیوار گچی یا چوبی استفاده می شود

http://delbaraneh.com/wp-content/uploads/2016/08/2015112415162818a.jpg

 

لیست لوازم التحریر دبیرستان

این لیست تنها لیستی از ملزومات مورد نیاز دانش آموزان در دو دوره ی  دبیرستان را شامل میشود،ل ازم به توضیح است که این نیازها ثابت نبوده و ممکن است با توجه به نوع مدرسه یا حتی نوع رفتار کودک در تعداد یا مدل متفاوت باشند. امیدواریم این لیست بتواند شما را در خرید احتیاجات فرزندتان یاری نماید.

لیست لوازم تحریر دبیرستان
لیست لوازم التحریر دبیرستان

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم