شرکت باربری و حمل بار چیست ؟

آیا کسی می تواند به من بگوید شرکت باربری و حمل بار چه چیزی است ؟

شرکت های باربری ،شرکت های لجستیکی هستند که تمرکز و تخصص در حمل و نقل  از مکان به مکان دیگری را دارند .این شرکت های حمل و نقل به چند بخش مختلف میشود بین المللی حمل و نقل که کالا و اقلام را از کشوری به کشور دیگر حمل می کند .

شرکت حمل و نقل داخلی و یا حمل و نقل کالای کشتی در یک کشور (کالای داخلی ). حمل و نقل از طریق روش های مختلفی صورت میگیرد شرکت های حمل و نقل می توانندکالاهای خود را از دریا ،هوا ،راه آهن و یا از طریق جاده ها حمل نمایند . ستاره لجستیک یکی از گزینه های مختلف حمل و نقل با ارائه راه حل های چند منظوره است .این به این معنی است که ما برای ارائه ی حمل و نقل خود (دریایی ،هوایی ،جاده ای ،) بیش از یک سرویس کامیون ارائه می دهیم .

امروزه شایع ترین  روش چند منظوره ی حمل بار ،به عنوان بین المللی شناخته میشود .Enter_modal  به معنی بارگیری کامیون برای راه اندازی تحویل کامیون است .حمل و نقل سه ستاره براساس سه عامل هزینه،زمان وویزگی های  محصول است .به عنوان مثال :حمل و نقل شرکت خودرو گرانتر است . اما بسیار سریعتر از حمل و نقل دریایی است . اگر حمل و نقل شما در یک جدول زمانی دقیق نیست ،ما می توانیم با ارسال پول به بار حمل و نقل دریایی شما کمک کنیم.

یکی از بهترین شرکت های باربری در تهران شرکت تهران بار می باشد .

باربری در تهران

باربری در تهران

 

کارگزاران حمل و نقل لجستیک چه کسانی هستند ؟

کارگزاران حمل و نقل این باند شرکت های تحت کنترل فدرال هستند به طور معمول کارگزاران حمل و نقل دسترسی به یک شبکه ی بزرگ را به حق و براساس نیاز و مشخصات مشتری جست و جو می کنند . کارگزاران به ندرت با لمس یا اثر انگشت هماهنگی حمل و نقل را انجام میدهند .به طور معمول یک کارگزار حمل و نقل درگیر کمک برای پیدا کردن بهترین حامل و قیمت برای هر بار است .کارگزاران خدمات ارزش افزوده را به حمل و نقل توزیع ،و تدارکات حمل و نقل را ارائه میدهند .برخی از شرکت های لجستیک ارائه دهنده ی خدمات دیگر تدارکات  ۳rd party می باشند . این شرکت های لجستیک ارائه دهنده ی انواع مختلف تکنیک های زنجیره ای برای کمک به بهبود تدارکات در تامین خانه است .تفاوت بین کارگزار حمل و نقل و بیشتر ارائه دهندگان تدارکات سه جانبه عبارت است از :

الف ) کارگزاران حمل و نقل جریان حمل بار را هدایت نمیکنند .

ب ) اغلب تدارکات ۳rd party از لحاظ هدایت ، حرکت ،و حمل و نقل جسمی است .

۱ (۱۶۹)

باربری

 

باربری در تهران نیاز به حرفه ای بودن دارد که مردم ما باید دقت داشته باشند با حرفه ای ها کار کنند و این امر را جدی بگیرند .

 

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم