جهیزیه ام را چه مدلی بخرم ؟ ۴۵ عکس جهیزیه – قسمت پنجم

جهیزیه ام را چه مدلی بخرم ؟ ۴۵ عکس جهیزیه – قسمت پنجم

این آخرین قسمت از مجموعه نوشته های دلبرانه در مورد ” عکس جهیزیه ” برای دیدن قسمت های قبلی که هر کدام حاوی ۴۰ عکس جهزیه ایرانی و جهزیه اینستاگرامی هستند می توانید به نوشته های زیر مراجعه کنید :

جهیزیه ام را چه رنگی بخرم ؟ ۴۰ عکس های جهیزیه – قسمت اول

جهیزیه ام را چه شکلی بخرم ؟ ۴۰ عکس های جهیزیه – قسمت دوم

جهیزیه ام را چه سبکی بخرم ؟ ۴۰ عکس های جهیزیه – قسمت سوم

برای جهیزیه ام چی بخرم ؟ ۴۰ عکس های جهیزیه – قسمت چهارم

عکس جهیزیه (۳۴)

عکس جهیزیه کامل عروس

عکس جهیزیه (۴۰)

عکس جهیزیه عروس
عکس جهیزیه عروس جدید

عکس جهیزیه (۳۱)
عکس جهیزیه عروس ایرانی
عکس جهیزیه جدید

عکس جهیزیه (۳۲)
عکس جهیزیه من
نوعروس عکس جهیزیه

عکس جهیزیه (۳۳)
عکس جهیزیه هامون
عکس جهیزیه

عکس جهیزیه (۳۵)
عکس جهیزیه ۱۳۹۷
عکس جهیزیه عروس ۱۳۹۸

عکس جهیزیه (۳۶)
عکس جهیزیه ۲۰۱۷
عکس جهیزیه ۲۰۱۸

عکس جهیزیه (۳۷)
عکس جهیزیه ۲۰۱۷
عکس جهیزیه عروس ۲۰۱۸

عکس جهیزیه (۳۸)
عکس جهیزیه ۹۶
عکس جهیزیه ۹۷

عکس جهیزیه (۳۹)
عکس جهیزیه عروس ۹۶
عکس جهیزیه عروس ۹۷

عکس جهیزیه (۴۱)
عکس جهیزیه سال ۹۸
عکس جهیزیه خودمون ۹۶

عکس جهیزیه (۴۲)
عکس چیدمان جهیزیه عروس ۹۷
عکس از جهیزیه عروس ۹۸

عکس جهیزیه (۴۳) 

مدل جهیزیه عروس
مدل جهیزیه عروس ایرانی

عکس جهیزیه (۴۴)
مدل جهیزیه جدید
مدل جهیزیه عروس جدید

عکس جهیزیه (۴۵)
مدل جهیزیه عروس ۹۷
مدل جهیزیه کامل عروس

عکس جهیزیه (۴۶)
مدل جهیزیه شیک
مدل جهیزیه عروس ۲۰۱۷

عکس جهیزیه (۴۷)
مدل جهیزیه خودمون
مدل جهیزیه چیدن

عکس جهیزیه (۴۸)
مدل جهیزیه ۲۰۱۷
مدل جهیزیه ۲۰۱۸

عکس جهیزیه (۴۹)
مدل جهیزیه عروس ۲۰۱۷
مدل جهیزیه عروس ۲۰۱۸

عکس جهیزیه (۵۰)
مدل جهیزیه خودمون
مدل جهیزیه عروس ۲۰۱۸
مدل چیدمان جهیزیه ۲۰۱۷

عکس جهیزیه (۵۱)
مدل جهیزیه عروس ایرانی ۲۰۱۸
مدل چیدمان جهیزیه عروس ۲۰۱۷
مدل چیدمان جهیزیه عروس ۲۰۱۶

عکس جهیزیه (۵۲)
مدل جهیزیه ۹۶
مدل جهیزیه ۹۷

عکس جهیزیه (۵۳)
مدل جهیزیه عروس ۹۶
مدل جهیزیه عروس ۹۷

عکس جهیزیه (۵۴)

عکس جهیزیه (۵۵) عکس جهیزیه (۵۶) عکس جهیزیه (۵۷) عکس جهیزیه (۵۸) عکس جهیزیه (۵۹) عکس جهیزیه (۶۰) عکس جهیزیه (۶۱) عکس جهیزیه (۶۲) عکس جهیزیه (۶۳) عکس جهیزیه (۶۴) عکس جهیزیه (۶۵) عکس جهیزیه (۶۶) عکس جهیزیه (۶۷) عکس جهیزیه (۶۸) عکس جهیزیه (۶۹) عکس جهیزیه (۷۰) عکس جهیزیه (۷۱) عکس جهیزیه (۷۲) عکس جهیزیه (۷۳) عکس جهیزیه (۷۴) عکس جهیزیه (۷۵)

چکار کنیم که جهیزیه مان شیک به نظر برسد ؟

اگر دوست دارید تا فضایی پر از آرامش داشته باشید باید به طراحی دکوراسیون داخلی آن توجه زیادی کنید و انواع و اقسام ترفندهای دکوراسیونی را به کار ببرید تا بتوانید به ایده آل ترین شکل ممکن دکوراسیون داخلی برای خانه های تان برسید. امروز و در این مطلب قصد داریم تا شما را با ترفندهایی برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه و چیدمان جهیزیه آشنا کنیم تا بتوانید از آن ها بهره بگیرید،

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه با رنگ های روشن

در طراحی دکوراسیون داخلی این آشپزخانه؛ رنگ غالب رنگ قدرتمند سفید است، این رنگ زمینه مناسبی را برای خودنمایی دیگر رنگ ها به وجود می آورد. اما اگر همه اجزای آشپزخانه سفید رنگ بودند ممکن بود دکوراسیون داخلی آشپزخانه یکنواخت و خسته کننده به نظر برسد، برای جلوگیری از این اتفاق کابینت های زمینی از جنس چوب تراش خورده انتخاب شده اند، البته نباید نقش میز کانتر و صندلی های بار را در جذاب تر شدن چهره دکوراسیون داخلی آشپزخانه این منزل مسکونی فراموش کرد.

نورپردازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

وقتی مواد و مصالح مورد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی به صورت هوشمندانه انتخاب شوند می توانند در دیگر پارامترهای طراحی نیز تاثیر گذار باشند. به طور مثال رنگ و جنس کابینت های این آشپزخانه باعث شده اند تا این فضا نیاز به نورپردازی زیادی نداشته باشد، چرا که خود سطوح بازتابنده نور هستند و باعث می شوند تا فضا روشن تر شود، در طراحی دکوراسیون داخلی این آشپزخانه فقط به نورپردازی بالای کانتر بسنده شده است.

مبلمان های بزرگ در طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن بزرگ

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن بسته به بزرگ و یا کوچک بودن مساحت آن می تواند متفاوت باشد. در طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن های بزرگ باید به این نکته توجه کرد که بهتر است از مبلمان هایی با ابعاد و اندازه بزرگ برای پر کردن فضا استفاده کنید، مبلمان های با ابعاد و اندازه کوچک جزئیات زیادی را به فضا اضافه می کنند و باعث می شوند تا خلوص و سادگی فضا تحت تاثیر قرار بگیرد و حتی ممکن است بعد از مدتی هم شما را از فضا دلزده کند.

تکنیک های نورپردازی دکوراسیون داخلی نشیمن با مساحت بزرگ

برای نورپردازی فضاهایی که مساحت زیادی دارند بهتر است از ترکیب تکنیک های مختلف نورپردازی در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنید. این تکنیک های مختلف به شما اجازه می دهند که جلوه های مختلفی در دکوراسیون تان داشته باشید. به طور مثال در نشیمن بالا که یکی از پروژه های اجرایی گروه معماری دکوکو را به شما نشان می دهد؛ می توانید ترکیب نورپردازی های موضعی و نقطه ای را ببینید.

تکرار نقش ها در طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن

تکرار همیشه هم بد نیست، گاهی این تکرار ها به منزله راه های نجات بخش و موثری هستند که می توانند گره گشا باشند. تکرار یکی از ترفندهای طراحی دکوراسیون داخلی خانه در بعضی از طراحی ها می توان نقش ها و طرح ها را با یکدیگر ست کرد و یا یک طرح و نقش را روی بعضی از اجزا و مبلمان ها اجرا کرد تا هماهنگی مورد نظرتان در فضا به وجود بیاید. مثلا می توانید فقط عناصر پارچه ای را انتخاب کنید  طرح روی فرش روی پرده اما با ترکیب رنگی متفاوت میتواند اجرا شود که باعث می شود تا هماهنگی در طراحی دکوراسیون داخلی این فضا به وجود بیاید.

ترکیب متریال های صلب و شفاف در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

یکی دیگر از ترفندهای طراحی دکوراسیون داخلی که می توانید از آن ها استفاده کنید ترکیب متریال های متفاوت است؛ متریال هایی که از نظر ظاهری کاملا متضاد یکدیگر هستند. این گونه تضادها همیشه خوشایند هستند و با استقبال زیادی روبرو می شوند اما در صورتی که از آن ها درست استفاده کنید. چوب و شیشه و یا سنگ و شیشه از ترکیبات جذابی هستند که می توانند این گونه تضادها را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان پدید بیاورند.

استفاده از فضاهای بلا استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

اگر قرار است طراح خوبی باشید باید قابلیت این را داشته باشید که هر فضای مرده و بلا استفاده از را فعال و پویا کنید. فضای زیر پله ها معمولا فضاهایی هستند که مهجور باقی می مانند و تبدیل به گوشه های گرد و خاک گیری می شوند. اما شما می توانید به آن ها کاربری جدیدی ببخشید، می توانید یک کمد آن جا بگذارید و یا حتی میز کارتان را آنجا قرار دهید تا این فضای مرده را دوباره زنده کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام

سرویس بهداشتی و حمام جزو آن دسته فضاهایی است که ترفندهای طراحی دکوراسیون داخلی برای آن ها کم است و یا بهتر بگویم به اندازه دیگر فضاهای داخلی نیست. در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام می توان بیشتر با تجهیزات و مواد و مصالح آن بازی کرد.

متریال ها و تجهیزات سرویس بهداشتی

برای طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی می توانید متریال هایی با ظاهر ساده را انتخاب کنید و بعد تجهیزات سرویس بهداشتی را از نوع پر جزئیات انتخاب کنید و یا حتی می توانید بر عکس عمل کنید و تجهیزات ساده را با متریال های پر جزئیات ترکیب کنید. در هر صورت در انتخاب های تان باید بسیار هوشمندانه عمل کنید چرا که سرویس بهداشتی و حمام جزو فضاهای کوچک محسوب می شوند و از این رو طراحی دکوراسیون داخلی آن ها بسیار مهم است.

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم