معرفی سریال خط ویژه با بازی امین حیایی و افسانه بایگان+عکس

معرفی سریال خط ویژه با بازی امین حیایی و افسانه بایگان+عکس

معرفی سریال خط ویژه با بازی امین حیایی و افسانه بایگان+عکس

سریال خط ویژه

سریال «خط ویژه» به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم عرب یک سوم از تولید خود را به پایان رسانده  است. این مجموعه ی ۵۲ قسمتی با موضوع ایثار و ارزشهای دفاع مقدس در حالی مراحل تولید خود را می گذراند که ۱۲ قسمت آن تا کنون ضبط شده است و برای شبکه  سوم سیما آماده می شود. فاز دوم فیلمبرداری که ۴۰ قسمت است از یکشنبه آغاز می شود.
در این سریال آمده است: آنچه نسل سوم و چهارم برادشت مى کنند حاصل ایثار نسل اول است،این ایثار تنها مختص جنگ و جبهه نیست بلکه ایثارى است در وجه هاى ارزشمند دیگر که همان ایثار فرهنگى است.
مدت نگارش اولیه این سریال سه ماه  و  پیش تولید آن دو ماه بود، با توجه به این که این مجموعه به صورت هر قسمت یک اپیزود و هنوز در حال نگارش هست باتوجه به فیلم نامه ها و شخصیت ها بازیگران انتخاب می شوند.
تولید خط ویژه از دو ماه گذشته شروع شده و فیلمبرداری آن تا دو ماه آینده ادامه دارد.
در این سریال تا کنون از لوکیشن های زیادی استفاده شده که شهر تهران، شهرک شهید باقری، تپه شهدا ، بهشت زهرا و قطعه شهدا برخی از این لوکیشن ها هستند و لوکیشن بعدی برای فیلمبرداری   دادگاه است. همچنین این مجموعه به علت نیازهایی که داستان های آن دارد باید در  قم ، ساوه ، یزد، خوزستان، اهواز، خرمشهر و شمال کشور فیلمبرداری شود.
بازیگران این سریال عبارتند از:
بابک نوری، امین حیایی، سام درخشانی، افسانه بایگان، سید جواد هاشمی، مریم کاویانی، اصغر نقی زاده، امیرتاجیک، فرحناز منافی ظاهر، فرشته الوسی، فوژان قبادیان، شایسته نعمتی، اتوسا ایرانی، شهرزاد حساس، مریم جمالی پور ،  کامران تهرانی،  سجاد باباییان، ابوالفضل حاجعلی خانی، مهیار حسن پور،  وحید شعبانی، علی صفری، پارمیس همتی، زینب یزدی، سپیده عبدلی و مهدی غنی لو با حضور فریدون آسرایی
دیگر عوامل خط ویژه عبارتند از:
تهیه کننده و کارگردان قاسم عرب، گروه کارگردانی: کامران تهرانی و فرشید جلالی،نویسندگان: سلمان فرخنده و مریم پیروند،طراح لباس و گریم: حامد حقیقت‌شناس، دستیار: سپیده عبدلی، مدیر برنامه ریزی: فرشید جلالی، دستیاربرنامه ریز: ستاره پرتوی و افسانه محمدپور، مدیر تولید: علیرضا ریحانی معطر، گروه تولید: حجت متقیان زاده، مهیار حسن پور  و ابوالفضل پازوکی، مدیر تدارکات : محمد سجادیان، مهدی صالحی، مدیر تصویر برداری: عرفان احتشامی، تصویر بردار: سعید خسروانی، مدیرصدابرداری: ایمان حسینی دستیار صدابردار: کوشانیاء بلوچ، مجری طرح: سیمای شاهد و شبکه سه سیما

معرفی سریال خط ویژه با بازی امین حیایی و افسانه بایگان+عکس

در باره داستان«خط ویژه» که از دوماه پیش تصویر برداری را آغاز کرده است آمده است، آنچه نسل سوم و چهارم برداشت مى‌کنند حاصل ایثار نسل اول است، این ایثار تنها مختص جنگ و جبهه نیست بلکه ایثارى است در وجه‌هاى ارزشمند دیگر که همان ایثار فرهنگى است.

اولین خبر ویژه این مجموعه بازی «فریدون آسرایی» خواننده مشهور پاپ در این سریال بود که پس از انتشار این خبر، برخی از عوامل سازنده این مجموعه به تکذیب این خبر پرداختند و البته برخی دیگر هم چنان بر صحت بازی «فریدون آسرایی» دراین سریال تاکید کردند.

اما امروز براساس پیگیری های دیباچه از مسئولان شبکه سه مشخص شد که برخلاف اخبار منتشر شده قبلی، شبکه سه میزبان و نمایش دهنده این مجموعه نخواهد بود و همین امر سرنوشت پخش این سریال را نا مشخص می کند، اینکه نهایتا این مجموعه از کدام شبکه پخش می شود و یا به سرنوشت «همسایه ها» دچار می شود و یا ممکن است به شبکه نمایش خانگی راه یابد.
لازم به ذکراست بازیگران این سریال عبارتند از: بابک نوری، امین حیایی، سام درخشانی، افسانه بایگان، سید جواد هاشمی، مریم کاویانی، اصغر نقی زاده، فریدون آسرایی، امیرتاجیک، فرحناز منافی ظاهر، فرشته الوسی، فوژان قبادیان، شایسته نعمتی، اتوسا ایرانی، شهرزاد حساس، مریم جمالی پور ،  کامران تهرانی،  سجاد باباییان، ابوالفضل حاجعلی خانی، مهیار حسن پور،  وحید شعبانی، علی صفری، پارمیس همتی، زینب یزدی، سپیده عبدلی و مهدی غنی لو.

خلاصه داستان فیلم حراج و قسمت آخر +عکس بازیگران

خلاصه داستان فیلم یک روز بخصوص + عکس بازیگران و تیزر

خلاصه داستان سریال شکوه یک زندگی و قسمت آخر + عکس بازیگران

داستان سریال پرواز در ارتفاع صفر و داستان قسمت آخر+عکس بازیگران

خلاصه داستان سریال مرز خوشبختی و قسمت آخر +عکس های بازیگران

خلاصه داستان سریال پرستاران+عکس بازیگران و پشت صحنه

داستان سریال پیکسل و قسمت آخر+عکس بازیگران سریال پیکسل

عکس های بازیگران سریال پیکسل+عکس های پشت صحنه

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم