خلاصه داستان سریال خانه ما و قسمت آخر + اسامی و عکس بازیگران

خلاصه داستان سریال خانه ما و قسمت آخر + اسامی و عکس بازیگران

خانه ما سامان مقدم , سامان مقدم , سریال , سریال خانه ما چند قسمت است , سریالهای نوروز

خلاصه داستان سریال خانه ما و قسمت آخر + اسامی و عکس بازیگران

سریال خانه ما به کارگردانی سامان مقدم این روزها در حال فیلمبرداری می باشد . فیلمنامه این سریال را خشایار اولوند نوشته است . ضمن این که این سریال ابتدا مسکن مهر نام داشت که به خانه ما تغییر نام داد اما بازهم احتمال تغییر مجدد اسم سریال وجود خواهد داشت.

خلاصه داستان سریال خانه ما و قسمت آخر + اسامی و عکس بازیگران

بازیگران سریال خانه ما

فرهاد آئیش / گوهر خیراندیش / آزاده صمدی / رویا تیموریان / ویشکا آسایش / علی شادمان / یاسمینا باهر / مهسا طهماسبی / پژمان جمشیدی / حسن زارعی / جواد عسگری / رضا ناجی و …

خلاصه داستان سریال خانه ما و قسمت آخر + اسامی و عکس بازیگران

داستان سریال خانه ما

این مجموعه مضمونی کمدی دارد و داستان چهار خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند… .

 این مجموعه کمدی صرف نیست؛ اما موقعیت های کمیکی بدون دیدن هجو و لودگی داریم که کار را شیرین می‌کند و این به دلیل جنس کار سامان مقدم است که به سمت کمدی‌هایی با فضای هجو و لودگی نمی‌رود.

خلاصه داستان سریال خانه ما و قسمت آخر + اسامی و عکس بازیگران

زمان پخش سریال خانه ما سامان مقدم

این مجموعه قرار است در ۶۰ قسمت از نوروز ۹۶ پخشش از یکی از شبکه های سیما آغاز گردد.

خلاصه داستان سریال خانه ما و قسمت آخر + اسامی و عکس بازیگران

داستان بازیگران سریال خانه ما

حضور رضا عطاران در پشت صحنه خانه ما

داستان بازیگران سریال خانه ما

گریم رضا ناجی در خانه ما

داستان بازیگران سریال خانه ما

یاسمینا باهر در مجموعه خانه ما

تست گریم بازیگران سریال خانه ما

تست گریم گوهر خیراندیش بازیگر نقش مهری خانم در خانه ما

داستان بازیگران سریال خانه ما

گریم علی شادمان در فیلم خانه ما

داستان بازیگران سریال خانه ما

تست گریم بازیگران سریال خانه ما

داستان بازیگران سریال خانه ما

گریم آزاده صمدی

داستان بازیگران سریال خانه ما

رویا تیموریان بازیگر زن سریال خانه ما

داستان بازیگران سریال خانه ما

گریم ویشکا آسایش بازیگر زن خانه ما

حضور پر شمار بازیگران در سریال نوروزی «خانه ما»

کار تولید سریال «خانه ما» به کارگردانی «سامان مقدم» در حالی آغاز شده که یک دکور عظیم در یکی از لوکیشن‌های اصلی سریال واقع در نیاوران ساخته شده است.

بنا بر این گزارش، در این سریال که به تهیه‌کنندگی حمید رحیمی نادی تولید می‌شود، گوهر خیراندیش، فرهاد آئیش، رویا تیموریان، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، حسن زارعی، پژمان جمشیدی، امیرمهدی ژوله، یاسمینا باهر، علی شادمان، مهسا طهماسبی بازیگرانی هستند که تا امروز حضورشان در این مجموعه قطعی شده است. و قرار است در روزهای آینده دو چهره مطرح دیگر هم به گروه بازیگران آن اضافه شوند.

نگارش متن‌های مجموعه توسط گروه نویسندگان هم‌زمان با تصویربرداری انجام خواهد شد و در حال حاضر ١٢ قسمت از فیلمنامه آماده شده است.
سریال «خانه ما»  یکی از مجموعه‌های پربازیگر  چند سال اخیر تلویزیون محسوب می‌شود .

«خانه ما» که احتمالا نام آن تغییر خواهد کرد، مضمونی کمدی دارد و داستان چهار خانواده را روایت می‌کند که  هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند  و به دلایلی مجبور می‌شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند.

مجموعه‌۶۰ قسمتی «خانه ما» به سفارش مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود و قرار است نوروز ۹۶ روی آنتن یکی از شبکه‌های سیما رود.

سامان مقدم پیش از این در تلویزیون  مجموعه‌های موفقی مثل «شمس العماره» و «پریدخت» را کارگردانی کرده و «خانه ما» سومین سریال بلند او محسوب می‌شود. آخرین ساخته‌ی سینمایی مقدم «نهنگ عنبر، سلکشن رویا» است که این روزها مراحل فنی را پشت سر می‌گذارد.
حمید رحیمی نادی  هماین روزها تهیه کنندگی مجموعه «دورهمی» به کارگردانی مهران مدیری را برعهده دارد.

دیگر عوامل اصلی «خانه ما» عبارتند از: سرپرست نویسندگان: خشایار الوند، مدیر تصویربرداری: داود رحمانی، طراح گریم: ایمان امیدواری، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: علیرضا شمس، مدیر تولید: شهرام دانش پور، طراح صحنه: محسن نصراللهی، مجری طرح: فرزانه معصومی، مشاور رسانه ای: امین اعتمادی، مدیر تدارکات: سعید سجودی و عکاس: مهراد اصلان زاده.

سیامک انصاری و رضا ناجی به سریال جدید سامان مقدم اضافه شدند

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «خانه ما» به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی همچنان در لوکیشن اصلی این پروژه و در خانه ای در نیاوران در حال انجام است. این خانه یکی از لوکیشن های اصلی پروژه محسوب می شود که گروه در آن اقدام به ساخت یک دکور عظیم کرده اند.
خبر دیگر درباره این سریال اضافه شدن سیامک انصاری و رضا ناجی به گروه بازیگران پروژه است. از این بین تست گریم نهایی ناجی انجام و بازی وی نیز از چندی پیش آغاز شده است. انصاری نیز در حال حاضر مشغول بازی در فیلم سینمایی ساعت پنج عصر است و بعد از پایان فیلمبرداری این فیلم، مقابل دوربین سامان مقدم خواهد رفت.
فرهاد آئیش، گوهر خیراندیش، آزاده صمدی، رویا تیموریان، ویشکا آسایش، علی شادمان، یاسمینا باهر، مهسا طهماسبی، پژمان جمشیدی، حسن زارعی، جواد عسگری و… دیگر بازیگران اصلی این مجموعه ۶۰ قسمتی هستند.
«خانه ما» که به احتمال فراوان نام آن تغییر خواهد کرد، مضمونی کمدی دارد و داستان چهار خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند… .
همزمان با تصویربرداری نگارش متن های این مجموعه توسط گروه نویسندگان همزمان با تصویربرداری انجام خواهد شد و در حال حاضر ۱۲ قسمت از فیلمنامه آماده شده است.
«خانه ما» به سفارش مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود و قرار است نوروز ۹۶ روی آنتن یکی از شبکه های سیما رود.
سامان مقدم پیش از این در تلویزیون ساخت مجموعه های موفقی چون «شمس العماره» و «پریدخت» را برعهده داشته است و «خانه ما» سومین سریال بلند وی محسوب می شود. آخرین ساخته سینمایی مقدم «نهنگ عنبر، سلکشن رویا» است که هم اکنون در مراحل فنی قرار دارد. «یک عاشقانه ساده»، «صد سال به این سال ها»، «کافه ستاره»، «مکس»، «پارتی» و «سیاوش» دیگر ساخته های سینمایی این کارگردان محسوب می شود.
حمید رحیمی نادی نیز تهیه کنندگی مجموعه «دورهمی» به کارگردانی مهران مدیری و چندین سریال دیگر را در کارنامه خود دارد.
دیگر عوامل اصلی «خانه ما» عبارتند از: سرپرست نویسندگان: خشایار الوند، جانشین تهیه کننده و مدیر تولید: شهرام دانش پور، مجری طرح: فرزانه معصومی، مدیر تصویربرداری: داود رحمانی، صدابردار: محمود خرسند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: علیرضا شمس شریفی، مشاور پروژه: سروش محمدزاده، طراح گریم: ایمان امیدواری، تدوین: سیامک مهماندوست، طراح صحنه: محسن نصراللهی، طراح لباس: زهره رحمانی، صدابردار جایگزین: احمد اردلان، دستیار دوم کارگردان: یوسف وجدان دوست، مشاور رسانه ای: امین اعتمادی، دستیار اول صحنه: جواد فاضلی، سرپرست گریم: سیامک احمدی، مجریان گریم: میلاد مزینانی، الهام فراخی، یاسمن ادیبی، دستیار سوم کارگردان: مهشاد فقهایی، منشی صحنه: مرجان تاجیک، عکاس: مهراد اصلان زاده، دستیاران تصویر: احمد کاووسی، فرزین ابراهیمی، امیرحسین واحدی، حسام سلیمی، یاشار زاهد، امیر نریموسایی، دستیاران صدا: مهرداد مقیسه، برجی، مدیر صحنه: احمد عبداللهی، دستیاران صحنه: محمد مرادی، امین حاجیخانی، دستیاران لباس: علی یعقوبی، الهه قبادی، مدیر تدارکات: سعید سجودی، دستیار تولید: مهدی قیومی، تدارکات: سجاد نوری، سجاد امانی، محمد سلیمانی، محمد محمدی.

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم