داستان سریال تاریکی شب روشنایی روز و قسمت آخر+عکس

داستان سریال تاریکی شب روشنایی روز و قسمت آخر+عکس

داستان سریال تاریکی شب روشنایی روز و قسمت آخر+عکس

سریال تاریکی شب روشنایی روز

عوامل مجموعه تلویزیونی «تاریکی شب، روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل روز گذشته ۱۳ مهر ماه در بهشت زهرا مشغول ضبط سکانس هایی بودند که فرهاد قائمیان و مائده طهماسبی در آن بازی می کردند.

به گزارش آی فیلم، سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» به نویسندگی و کارگردانی حجت قاسم زاده اصل و تهیه کنندگی مجید رضابالا در لوکیشن خانه بهنام طریقت در یوسف آباد کلید خورد. سپس گروه به بهشت زهرا رفتند و بخش های دیگری از این پروژه تصویربرداری شد.

داستان این سریال در دو برهه زمانی امروز و گذشته اتفاق می افتد و درباره زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج می‌شود. او مجبور است جواب چرایی مشکلات امروزش را در گذشته پیدا  کند و……

بیش از ۷۰ درصد از قصه این سریال در زمان حال روایت می‌شود و ۳۰ درصد ماجرا در گذشته رخ می‌دهد.

فرهاد قائمیان، فرخ نعمتی، مائده طهماسبی، بهاران بنی احمدی، سید مهرداد ضیایی، فرزین صابونی، مهرداد ضیایی، احسان امانی، امیرحسین مدرس، روزبه حصاری، سام کبودوند، بهرام ابراهیمی، پرویز پورحسینی، ناصر ممدوح و رضا امامی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» در ۱۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی تولید می‌شود.

داستان سریال تاریکی شب روشنایی روز و قسمت آخر+عکس

حجت قاسم زاده اصل، نویسنده و کارگردان سریال تاریکی شب روشنایی روز در این باره گفت: به تازگی تصویربرداری بخش های بیمارستان بهمن را با حضور سیدمهرداد ضیایی در نقش دکتر انصاری و فرهاد قائمیان در نقش بهنام طریقت را تمام کردیم. از روز شنبه ۶ آذر در استودیو موسیقی کار را ادامه دادیم. در این لوکیشن هم قائمیان بازی می کند.
وی ادامه داد: بعد از این لوکیشن به مدت دو روز صحنه های باقیمانده خارجی را ضبط خواهیم کرد و بعد از آن راهی دو لوکیشن اصلی و پایانی کار می شویم که ۱۲ روز در کترینگ کار داریم که دکور آن را در خیابان حجاب زدیم. ۱۲ روز هم در مدرسه هستیم. در مجموع ۷۰ درصد از تصویربرداری سریال تاریکی شب روشنایی روز تمام شده است.
سریال تاریکی شب روشنایی روز در لوکیشن خانه بهنام طریقت (فرهاد قائمیان) چندی پیش در لوکیشن خانه طریقت واقع در یوسف آباد کلید خورد.

داستان سریال تاریکی شب روشنایی روز و قسمت آخر+عکس

داستان سریال تاریکی شب روشنایی روز

داستان این سریال در دو برهه زمانی امروز و گذشته اتفاق می افتد و  زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج می‌شود. او مجبور است جواب چرایی مشکلات امروزش را در گذشته پیدا  کند و … نسبت مقاطع داستان یکسان نیست.  بیش از ۷۰ درصد از قصه در زمان حال روایت می‌شود و ۳۰ درصد ماجرا در گذشته رخ می‌دهد.

%image_alt%

بازیگران سریال تاریکی شب روشنایی روز

فرهاد قائمیان، فرخ نعمتی، مائده طهماسبی،  بهاران بنی احمدی، سید مهرداد ضیایی، مهرداد ضیایی، احسان امانی، امیرحسین مدرس، روزبه حصاری، سیدجلال فاطمی، سام کبودوند، بهرام ابراهیمی، پرویز پورحسینی، ناصر ممدوح و رضا امامی در این مجموعه بازی می کنند.

داستان سریال تاریکی شب روشنایی روز و قسمت آخر+عکس

عوامل سریال تاریکی شب روشنایی روز

عوامل این مجموعه عبارتند از مشاور تهیه کننده: محمدرضا تختکشیان، مدیرتصویر برداری: سهیل نوروزی، صحنه و لباس: آیدین ظریف، گریم: ایمان امیدواری، صدا: منصور شهبازی، دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی، منشی صحنه: لادن رحمتی، گروه کارگردانی: آریانا قاسم زاده اصل – نیلوفر کوخانی، دستیار اول صحنه: رضا عسگرخانی، آهنگساز: سعید ذهنی، صداگذار: علی علویان، مدیر تولید: داود معدنی، مدیر تدارکات: عباس کلانتر، تدوین: کامران جاهدی، برنامه ریز: توماج نورایی و عکاس: هانیه رستمی.
سریال تاریکی شب روشنایی روز به نویسندگی و کارگردانی حجت قاسم زاده اصل در ١۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای توسط مجید رضابالا در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی رسانه ملی تولید می شود.

داستان سریال تاریکی شب روشنایی روز و قسمت آخر+عکس

بازیگران جدید «تاریکی شب، روشنایی روز» مشخص شدند

داستان سریال تاریکی شب روشنایی روز و قسمت آخر+عکس

امین زندگانی و لیلا اوتادی بعد از علیرضا جلالی تبار، احسان امانی و فرهاد قائمیان حضورشان در سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» قطعی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد هاشمی اصل تهیه کننده سریال تلویزیونی «تاریکی شب، روشنایی روز» با تاکید بر فیلمنامه سریال گفت: این اثر حتماً برای مخاطبان جذاب خواهد بود زیرا جنس قصه از خود مردم انتخاب شده است.

این تهیه کننده درباره هدف خود از ساخت این مجموعه توضیح داد: اصلی ترین دلیل من فیلمنامه خوب و پر کشش سریال بود. بعد از تولید سریال تلویزیونی «آوای باران» حدود ۲۵ تا ۳۰ فیلمنامه به دست من رسید اما من را جذب نکرد ولی وقتی فیلمنامه حجت قاسم زاده را مطالعه کردم دوست داشتم و احساس کردم کار خوبی هم خواهد شد.

وی ادامه داد: فیلمنامه نقطه شروع یک اثر متفاوت است و اگر فیلمنامه در ابتدا نقص داشته باشد، نمی توان انتظار کار خوبی هم داشت.

این تهیه کننده با اشاره به محتوای سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» تصریح کرد: معمولاً در آثار انقلابی کمتر به نقش مردم پرداخت شده است. به همین دلیل ما در این سریال به نقش مردم در شکل گیری انقلاب می پردازیم. در واقع قصه از جنس خود مردم است. در مجموع یکی دیگر از دلایل من برای پذیرش تهیه سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» این بود که علاقه مند بودم سریالی با محوریت انقلاب داشته باشم و به شدت وظیفه خودم می دانستم در این حوزه کاری انجام بدهم و برایم اهمیت داشت.

هاشمی اصل با بیان اینکه اواخر تیر فیلمبرداری کار آغاز می شود، عنوان کرد: به تعبیرم این سریال را هم عوام می پسندند و هم خواص آن را دوست خواهند داشت. در مجموع فکر می کنم مورد پسند همه اقشار مردم باشد.

وی درباره انتخاب حجت قاسم زاده اصل به عنوان کارگردان سریال گفت: قاسم زاده اصل خودش فیلمنامه را نوشته بود قبلاً از او سریال «یادآوری» و چند تله فیلم را تماشا کرده بودم و به نظرم کارگردانی خوب و به کارش مسلط است.

این تهیه کننده درباره انتخاب بازیگران مد نظر خود گفت: به شکل نسبی این اتفاق افتاد البته نه مطلق. ما برای این پروژه نیاز به بازیگرانی در شرایط سنی ۵۰ و ۶۰ سال داشتیم. ضمن اینکه باید چهره هایی را انتخاب می کردیم که با فضای دوران قبل و حین انقلاب همخوانی داشته باشد. همین مساله کار را دشوارتر می کرد. این سریال در دو مقطع زمانی اتفاق می افتد. دو سال قبل از انقلاب و حین انقلاب و زمان حال. به همین دلیل نیاز به لوکیشن های خاص داشتیم.

در این سریال فرهاد قائمیان نقش اصلی را بازی می کند. همچنین امین زندگانی، لیلا اوتادی هم به جمع بازیگران این مجموعه اضافه شدند. چندی پیش از حضور علیرضا جلالی تبار و احسان امانی به عنوان بازیگران این پروژه خبر داده شده بود.

بیش از ۷۰ درصد قصه در زمان حال روایت می شود و ۳۰ درصد ماجرا در گذشته رخ می دهد. عوامل پشت دوربین این سریال عبارتند از: مدیر تصویربرداری: سهیل نوروزی، طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف، طراح گریم: ایمان امیدواری، مدیر صدابرداری: منصور شهبازی، مدیر تولید: بهزاد هاشمی، برنامه ریز: مجید رضا فاضلی، عکاس : هانیه رستمی، صداگذار علی علویان و مدیر تدارکات امیر یمینی.

سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه ای به قلم حجت قاسم زاده اصل در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی به نگارش درآمده است.

داستان سریال همسایه ها و ماجرای قسمت آخر+عکس بازیگران

داستان سریال پیکسل و قسمت آخر+عکس بازیگران سریال پیکسل

خلاصه داستان سریال عاشقانه+عکس بازیگران سریال عاشقانه

Save

Save

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم