عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی همسر امیر حسین شریفی

 عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی همسر امیر حسین شریفی

عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (28)

سارا صوفیانی در سال ۸۹ با امیرحسین شریفی که از تهیه کنندگان سینما و تلویزیون می باشد ازدواج کرده است و متاهل است. وی دوران دبستان به بازیگری علاقه داشته تا اینکه در سال ۱۳۷۷ برای بازی در نمایش نگین انتخاب و وارد هنر می شود و با گذشت ۸ ماه از قعالیت هنری به هفدهمین جشنواره تئاتر فجر راه پیدا می کند.

عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (29)

سارا نازپرور صوفیانی علاوه بر فعالیت هنری تحصیلات خود را در رشته مورد علاقه اش تاریخ تمدن ادامه می دهد و پس از اخذ لیسانس در سال ۸۷ از دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در آذر ماه سال ۸۸ با دفتر آفاق فیلم با مدیریت امیرحسین شریفی آشنا و با بازیگری در سریال خانه بی پرنده بازیگری را شروع میکند.

عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (30)

وی با سریال روزهای بیقراری توانست به خوبی شناخته شود. او در این سریال نقش سار را ایفا می نماید که یکی از کاراکترهای اصلی داستان می باشد.

 

عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (31)

سارا ناز پرور صوفیانی متولد ۲۶ فروردین ماه ۱۳۶۴ صادره از مشهد ، وی تنها دختر و فرزند آخر خانواده می باشد که سه برادر بزرگتر از خود دارد، پدرش دبیر ریاضی ومادرش خانه داراست، او در دوران دبستان عاشق بازیگری شده و در سال ۱۳۷۷با بازی در نمایشنامه «نگین» نوشته اسماعیل بایگی پا به دنیای تئاتر گذاشت و ظرف کمتر از هشت ماه با همین نمایش به هفدهمین جشنواره تئاتر فجر راه یافت وی تحصیلات خود را در رشته علوم انسانی ادامه داده و مدرک کارشناسی خود را در سال ۱۳۸۷ در رشته مورد علاقه خود تاریخ و تمدن از دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گرفته و در سال ۱۳۹۰ با دریافت رتبه دوم کارشناسی ارشد در همان رشته در دانشگاه پیام نور تهران مشغول به تحصیل شد. و در حال حاضر در مقطع دکترا در همین رشته ادامه تحصیل می دهد.

عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (32)

بیوگرافی امیرحسین شریفی
امیرحسین شریفی (متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۳۶ – خاتون‌آباد، اصفهان) بازیگر و تهیه‌کننده سینما اهل ایران است.

عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (1)

sarasoofiyani_official@

آدرس اینستاگرام سارا صوفیانی

عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (2)

اینستاگرام سارا صوفیانی

عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (3)

آیدی اینستاگرام سارا صوفیانی

عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (4) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (5) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (6) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (7) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (8) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (9) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (10)  عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (12) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (13) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (14) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (15) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (16) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (17) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (18) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (19) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (20) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (21) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (22) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (23) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (24) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (25) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (26) عکس های اینستاگرام سارا صوفیانی (27)

بیوگرافی سارا صوفیانی بازیگر سریال روزهای بی قراری و همسرش+عکس

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم