عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی در پیج شخصی او

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی در پیج شخصی او

 اینستاگرام رویا میرعلمی royamirelmi@

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (31)

رویا میر علمی متولد سال ۱۳۵۷ در قزوین است ، متاهل است و یک پسر دارد ، وی کارشناسی طراحی صحنه از دانشکده هنر های زیبای دانشگاه تهران دارد ، او بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر است و عمده فعالیتهای وی در حوزه تئاتر است.
حسین کیانی همسر رویا میر علمی (متولد ۱۳۵۳ در ملایر) ، کارگردان تئاتر و نویسنده نمایشنامه اهل ایران است.
رویا میرعلمی بازیگر نقش زیبا در سریال شمعدونی که حضوری متفاوت را در این سریال تجربه میکند گفت و گویی درباره چگونگی شکل گیری این شخصیت با پای شکسته گفت که در ادامه میخوانید.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (1)

رویا میرعلمی و همسرش

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (2)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (3)

رویا میرعلمی در اینستاگرام

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (4)

رویا میرعلمی در سریال زمانه

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (5)

رویا میرعلمی در سریال شمعدونی

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (6)

رویا میرعلمی ویکی پدیا

حسین کیانی

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (7)

او درخصوص پذیرش ایفای نقش در این مجموعه گفت: مهر ۹۲ سرصحنه تئاتر شایعات بودم که سروش صحت پیشنهاد بازی در این مجموعه را به من داد بعد از مطالعه ی ۵ قسمت از فیلم نامه با نقش زیبا ارتباط برقرار کرده و شمه هایی از شخصیت آن دستم آمد.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (8)

وی در خصوص ویژگی های نقش خود تصریح کرد: زیبا دختر خانواده ی سعادتی است که با آمدن خواستگار درگیر ماجراهایی می شود و تا پایان این سریال با این مسئله درگیر است.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (9)

این بازیگر افزود: در ادامه مجموعه شخصیت های این داستان به شکل درست موشکافی می شوند و برای آنها اتفاقاتی می افتد که مخاطب را جذب و درگیر می کند.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (10)

بازیگر عصر پاییزی در خصوص پردازش این نقش اظهار داشت: زیبایی شمعدونی از لحاظ شخصیتی اصلاً به من شباهت ندارد این نقش در ابتدا ساخته و پرداخته ی سروش صحت بود ولی قسمت های زیادی از متن نوشته نشده بود بنابر این وقتی خودم درگیر این شخصیت شدم یک سری چیزهایی درونی و بیرونی به ذهنم رسید که باید در ظاهر و باطن کار در نظر گرفته می شد و تمام این ویژگیها را از فیلتر خودم رد کردم و تمام سعی ام خلق شخصیتی جذاب برای مخاطب بود.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (11)

میرعلمی بیان کرد: شمعدونی اولین بازی من در یک سریال کمدی است، همکاری با سروش صحت برای من خیلی جذاب بود او بعد از چند کار موفق در این زمینه بسیار با تجربه شده است.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (12)

وی در این باره افزود: پایه و اساس یک کار همیشه فیلم نامه، شخصیت پردازی درست و خلق موقعیت هاست که سروش صحت به همراه ایمان مشرفی بر این موضوع بسیار مشرف بودند.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (13)

میرعلمی با اشاره به اینکه تمام این کار برایش خاطره بود، اظهار داشت: شمعدونی از ۱۲ اسفند ماه ۹۲ کلید خورد و ۲۰ دی ۹۳ تصویر برداری آن پایان یافت اما مهرماه ۹۲ سرصحنه تئاتر بودم پای من از ۹ ناحیه دچار شکستگی شد و اعصاب پایم آسیب دید بنابر این پزشک معالجم به من گفته بود تا ۸ ماه باید با عصا و کفش های طبی مخصوص راه بروم، به همین علت اصلاً فکر نمی کردم هیچ گاه بتوانم فعالیت هنری داشته باشم.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (14)

وی در ادامه تصریح کرد: سروش صحت برای بازی در این مجموعه خیلی به من اصرار کرد و گفت که این نقش برای تو نوشته شده بنابر این با شرایط سخت پس از گذشت دو ماه از آن اتفاق سرکار رفتم و فیلم نامه و شخصیت زیبا به لحاظ جسمی تغییر یافت.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (15)

میرعلمی تصریح کرد: هم اکنون که سریال شمعدونی را تماشا می کنم به این فکر می کنم که آن لحظات چقدر می توانست برای من سخت بگذرد ولی به دلیل بازی در شمعدونی تمام شرایط برای من آسان شد و اینکه تمام گروه حواسشان به من و شرایطم بود بنابر این کل “شمعدونی برای من خاطره انگیز بود.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (16)

وی در خصوص شرایط فعلی خود اظهار داشت: فعلاً شرایط پایم بهتر شده ولی درگیر یکسری ورزش ها هستم تا وضعیت پایم به حالت اول بازگردد.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (17)

رویا میرعلمی و نسیم ادبی

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (18)

بازیگر زمانه در خصوص موفقیت این مجموعه عنوان کرد: هر چه از داستان شمعدونی جلوتر برویم با توجه به اتفاقات جذاب تری که برای این خانواده می افتد مخاطب هم با این سریال ارتباط بیشتری برقرار خواهد کرد.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (19)

وی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در این مجموعه بودم چون اتفاقات خوبی در این پروژه برایم افتاد و همکاری با صحت و تیم شمعدونی بسیار لذت بخش بود چرا که رفاقت عجیب و غریبی بین اعضای گروه فیلمبرداری حاکم شده بود و آن رفاقت هنوز هم ادامه دارد. من، نگار عابدی، آتنه فقیه نصیری و ویدا جوان ۹ ماه با هم بودیم و ارتباط صمیمانه خوبی بین ما ایجاد شد که تا الان هم ادامه دارد.

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (20)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (21)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (22)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (23)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (24)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (25)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (26)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (27)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (28)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (29)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (30)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (32)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (33)

عکس های اینستاگرام رویا میرعلمی (34)

بیوگرافی رویا میرعلمی و عکس شوهر و پسرش+ماجرای ازدواج

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم