امیرعلی نبویان و همسرش بهار نوروز پور+بیوگرافی و عکس

امیرعلی نبویان و همسرش بهار نوروز پور+بیوگرافی و عکس

عکس امیرعلی نبویان و همسرش بهار نوروز پور + بیوگرافی

امیرعلی نبویان و بهار نوروز پور

عکس جدید امیرعلی نبویان و همسرش بهار نوروز پور که عکس های زن امیر علی نبویان و بیوگرافی بهار نوروز پور همسر امیرعلی نبویان ۳۰ خرداد ۹۵ را قرار داده ایم.

عکس امیرعلی نبویان و همسرش بهار نوروز پور + بیوگرافی

امیرعلی نبویان Amirali nabavian با انتشار عکس همسرش بهار نوروزپور در اینستاگرام خبر ازدواجش را داد:

برای اولین بار در زندگی نمیدونستم چی بنویسم، دست به دامن خواجه شیراز شدم و بدون قسم دادنش به شاخه نبات و متعلقین و متعلقات ( میدونم که شاید باور نکنین ولی به خداوند یکتا قسم ) غزلی اومد به این مطلع « گلعذاری ز گلستان جهان ما را بس»

پی نوشت: جای خانواده هامون در این عکس خالی پی تر نوشت: جای همه شما دویست و بیست و پنج هزار و خرده ای رفیق با وفای با حال خالی My real fans are my family.

پی ترین نوشت: این هیچ ربطی به بمب نداره. و بمبمون یه موضوع کاریه که در شرف ترکیدنه. به هم احترام بذاریم و همدیگه رو دوست داشته باشیم تا رستگار شویم.

امیرعلی نبویان و همسرش

بیوگرافی امیرعلی نبویان

امیرعلی نبویان نویسنده، مجری و بازیگر هم ازدواج کرد. او این خبر را در صفحۀ اینشتاگرامش منتشر کرد. نبویان متولد ۲ فروردین ۱۳۵۹ در آمل می‌ باشد. او فارغ‌ التحصیل رشتهٔ مهندسی برق از دانشگاه مازندران بوده و شهرتش را از برنامهٔ تلویزیونی رادیو هفت بدست آورد. او علاوه بر اجرا در برنامه‌ های تلویزیون، نویسنده نیز می‌ باشد و چهار کتاب شامل مجموعهٔ قصه‌ های امیرعلی از وی منتشر شده است.

 

امیرعلی نبویان و همسرش بهار نوروز پور

بیوگرافی امیرعلی نبویان

بهار نوروز پور قائم مقام مدیرعامل آژانس تبلیغاتی است. اطلاعات بیشتری درباره بهار نوروزپور همسر امیرعلی نبویان در دست نیست.

عکس های بهار نوروز پور

عکس امیرعلی نبویان و همسرش بهار نوروز پور

جهت مشاهده سایر مطالب مرتبط با این هنرمند به لینک زیر مراجعه کنید

امیرعلی نبویان

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم